Sigaramın etkileri nerede ?

Küheylan

Yeni üye
Dostlar sponsordan aldığım durban poison auto tohumlarımdan 1 ay önce hasatımı aldım fakat sigaramın sativa özellikleri yok..Bayıltıyor..

●Bitkiler stres yaşadı büyüme döneminde.
●Thricomların %85-90`ı rakılıyken hasat yapıldı.
●Outdoor hasat.
●Biobizz outdoor pack ile gübreleme yapıldı.
●Hasata son 1 hafta kala flush atıldı.

durban poison,en saf sativa ırklarından biridir.güney afrikanın land race sınıfındadır.çok nazlıdır ve uzun sürer. sponsordan aldıysan dp olduğunun garantisi yok.o yüzden o gözle bakma.insandan insana da etkiler değişiyor tabi

Küheylan

Yeni üye
durban poison,en saf sativa ırklarından biridir.güney afrikanın land race sınıfındadır.çok nazlıdır ve uzun sürer. sponsordan aldıysan dp olduğunun garantisi yok.o yüzden o gözle bakma.insandan insana da etkiler değişiyor tabi
Galiba sponsorun tohum kalitesinde bir sorun var..Başka sativa genetik denemem gerekiyor..

OttoMan347

√SEFİR√
Kabuk tarçın ve karanfili tavsiye üzere mi attın kavanozlara? Bi bilgin var mı o konu hakkında ve daha önce tırtık atıp kafa raporu aldın mı? Sömeklerin fotosuna bakalım nasıl bir zamanda hasat ettin tricomlarda hiç amber yok muydu? Bitki nekadar sağlıklı nekadar fazla tricom üretti

LvbelC5

Kıdemli Üye
Öncelikle afiyet olsun kankam şimdiden keyifle içmen dileğiyle
İlk olarak dediğin gibi bitkiye stres yasatmissin bu biraz tad değişikliği sağlamış olabilir ayrıca gübre markaların organik bide düşük bir gübre pek bir gelişim bekleme o gübrelerden yakın zamanda an serisine gecmeni tavsiye ederim kimyasal felan ama bitkiyi bitki yapar thricomlari %50 rakiyken hasat etseydin enerjik bir kafası olurdu %80 %90 adamı koltuğa yapıştırır

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostu iyi etmissin bende kürlerken bir iki kovanoza aroma atarim, örnegin anasaon:tadi raki kafasi iyi oluyor. :)

Küheylan

Yeni üye
Kabuk tarçın ve karanfili tavsiye üzere mi attın kavanozlara? Bi bilgin var mı o konu hakkında ve daha önce tırtık atıp kafa raporu aldın mı? Sömeklerin fotosuna bakalım nasıl bir zamanda hasat ettin tricomlarda hiç amber yok muydu? Bitki nekadar sağlıklı nekadar fazla tricom üretti

Normal sigara olarak djarum black içerim %40 karanfil içeriyor.. Cigaramda da karanfil kokusu tadı olması hoş olur diyerekten gerçek karanfil ve kabuk tarçın koydum kavanozların içine kürledim.. Baktım müthiş kokuyo cigaralar.Aldım iyisinden bir sömek gırgırladım raw classic kağıdıma sardım ateşledim...

Çektim bi duman cigaradan başladım Ahmet Arif şiirinden.. karanfil kokuyor cigaram,cigaram dağlarına bahar gelmiş memleletimin... diye mırıldanmaya. Sonra ulan dedim acaba Ahmet Arif hangi cigaradan içiyordu...

Küheylan

Yeni üye
Öncelikle afiyet olsun kankam şimdiden keyifle içmen dileğiyle
İlk olarak dediğin gibi bitkiye stres yasatmissin bu biraz tad değişikliği sağlamış olabilir ayrıca gübre markaların organik bide düşük bir gübre pek bir gelişim bekleme o gübrelerden yakın zamanda an serisine gecmeni tavsiye ederim kimyasal felan ama bitkiyi bitki yapar thricomlari %50 rakiyken hasat etseydin enerjik bir kafası olurdu %80 %90 adamı koltuğa yapıştırır
Bro sağol gübre tavsiyeni değerlendireceğim..Biraz yaratıcı etkisi lazımdı max thc seviyesindeyken hasat etmeye özen gösterdim ama başarılı olmadı nedense..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Z zivanadançıkan:
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
  • Z zivanadançıkan:
    ***** ******* **** ******** * **** ******* ***** **** *** ***** hahahaha **** ******* **** ** ****** ****** ********
  • E eagle54:
    hahahaha***** *** *********
  • Z zivanadançıkan:
    Z zivanadançıkan: ******** *****