sigara gereçleri ile yakalanmak

beyler kendime minik bir pipe aldım çünkü tütün ile karıştırmayı sevmiyorum kafasını bulandırıyor gibi geliyor, şimdi motosikletim ile arkadaşıma ufak bir sesh için giderken çevrilsem ve üzerimde pipe veya grinder vs ile yakalansam, ama sigara taşımasam, sadece bu gereçler yüzünden paket olur muyum? yoksa sadece el mi koyarlar? zaten denetimlim var emin olmak istedim bilgisi olan varsa yeşillendirsin.

nasa

Doktor
beyler kendime minik bir pipe aldım çünkü tütün ile karıştırmayı sevmiyorum kafasını bulandırıyor gibi geliyor, şimdi motosikletim ile arkadaşıma ufak bir sesh için giderken çevrilsem ve üzerimde pipe veya grinder vs ile yakalansam, ama sigara taşımasam, sadece bu gereçler yüzünden paket olur muyum? yoksa sadece el mi koyarlar? zaten denetimlim var emin olmak istedim bilgisi olan varsa yeşillendirsin.
kanunda sadece bu ürünlerin üzerinde bulundurulması suç fiilini oluşturmaz ancak zaten denetimlinde varmış bu tip grinder vs ürünler uyuşturucu kullanımını kolaylaştıran aletler olarak geçiyor. yakalatırsan denetimlin açısından ne olur bilmiyorum ancak bu ürübleri elinden alıp laboratuvara gönderme ve inceleme yaptırma (grinder veya pipe kullanılmışsa) ihtimalleri var gereksiz risk alma derim ben. tabii avukat değilim ben avukat bi arkadaş daha iyi yardımcı olacaktır

kuyuyadustum

Yeni üye
Kankam bu şekilde yakalandım madde yoktu teste götürdüler pozitif ve ardından denetim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ********* ********