Senseyzm ve vodoo

Escop952

Yeni üye
Arkadaşlar senseyzmgelişim ve çiçeklenmede her gübrelide kullanılıyor mu ? Ve vodoo denen köklendirici sadece gelişimin ilk 2 hafta ve sömeklenmenin ilk 2 haftasımı ?

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Growkent sitesine girip soyledigin gubrenin cizelgesine bakabilirsin kanka ne zaman ne verildigi yaziyor. cizelgerleri dogru sadece 1 ml dusuk yaziyorlar genelde verilen gubre miktarini.

psypanic

Üye
Advanced Nutrients MASTER GROW COCO için. fark etmiyor ml'ler aynı.. kullanım şekilleri aynı..
Mantık şöyle işliyor.
Firma diyor ki 'BASE' ana gübreleri Litre başına 1ml ile başlayıp 4mL'e kadar öneriyoruz. Dİğer yan ürünleri Litre başına 1 ve 2mL olarak öneriyoruz..

https://imgur.com/ZNCjX9C
https://imgur.com/oRDKWRC

Yukardaki linklte master grower için kullanım talimatı var. kendimde bizzat bu tabloydaki tüm ürünleri test ettim başarılı sonuclar aldım. Ancak gerçekjten cok masraflı.. bazı ürünleri de fiyasko. Mesela Bud İgnitator  ve X Factor filan kullanmadım ben araştırdım ettim saçmalık. PK Değerleri taşıyor. eksiğinide görmedim. 

Voodo Juice, Tarantula ve Pirhana bir üçlemedir. Mantar ve bakteri taşırloar. ve bu üçleme en iyi Sensizym ile çalışır. Sitesinden bakın arkadaşlar böyle şeyleri Orjinal. Hatta tüm yetiştirme medyaları için adamlar özel bir tablo oluşturma sayfası vermişler. araştırırsanız bulursunuz.

pipeettt1

Yeni üye
Cvp: Senseyzm ve vodoo

Escop952' Alıntı:
Arkadaşlar senseyzmgelişim ve çiçeklenmede her gübrelide kullanılıyor mu ? Ve vodoo denen köklendirici sadece gelişimin ilk 2 hafta ve sömeklenmenin ilk 2 haftasımı ?

growkent e gir knka

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Senseyzm ve vodoo

pipeettt1' Alıntı:
Escop952' Alıntı:

growkent e gir knka

aynen öyle oluyor gübre çızelgesinde var zaten

Escop952

Yeni üye
Kankalar çizelgeyi biliyorum zaten vodooyu tamam anladım ama senseyzm çiçeklenmede diyor sadece ama ben vodoo ile senseyzim de veriyorum gelişim döneminde birlikte güzel çalıştığı için bu yanlışmıdır sadece çiçeklenmedemi vereyim senseyzmi

Ve x factor için çok iyi diyorlar sömek şişirmede @psypanic kafam karıştı kanka :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* hahahaha* hahahaha* *******
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahahahahahaha********* ****** **** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** ********* ***** *** ********* ** ***** *** ***** ********* *********
    ********* **** ********* ***** *** ********* ** **** **** ******* ********** ** ***
    ********* **** **** ***** **** ******** ******** ******* ********** ****** ****** *** ******* ****** ********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******* ****** ***** ****** ********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ***** ***** *** ****** ******** ********** * ******** ********** ******** hahahaha ***** ******** ****** hahahaha*** ***** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ******* *** **** **
    ******* ***** **** ****** ***** ******* ****** ***** ****** ******** ** **** ******** ***** ***** * **** ** ** ******* *******
  • Didrug Didrug:
    **
    NewGardener NewGardener: ***