Selam dostlar destek lazım bi bakar mısınız kuruma var

John Snow

Doktor
Arkadaşlar hepinize selam hepinizin bayramı mübarek olsun Bu konuyla alakalı bu kovanın içinde olmayacağını belirtmek istiyorum buradaki bu işi bilen arkadaşlar beni anlayacaktır senin bez saksı alman lazım ya da Air saksı alman lazım Bunun haricinde o toprakla da olmaz torf Toprak lazım onun haricinde bitkinde besin eksikliği var en kötü ihtimalle bir çalmak tavsiyesi yapılabilir ama baktığın zaman bu bitki buradan döner güzelleşir ama gerekli şartlar sağlandığında Güneş mutlaka alacak bir yerde olmalı

kendihalindex

Yeni üye
Arkadaşlar hepinize selam hepinizin bayramı mübarek olsun Bu konuyla alakalı bu kovanın içinde olmayacağını belirtmek istiyorum buradaki bu işi bilen arkadaşlar beni anlayacaktır senin bez saksı alman lazım ya da Air saksı alman lazım Bunun haricinde o toprakla da olmaz torf Toprak lazım onun haricinde bitkinde besin eksikliği var en kötü ihtimalle bir çalmak tavsiyesi yapılabilir ama baktığın zaman bu bitki buradan döner güzelleşir ama gerekli şartlar sağlandığında Güneş mutlaka alacak bir yerde olmalı
Üstadım öncelikle iyi bayramlar diliyorum size ve herkese. Şu dakikadan itibaren dediklerinizi yapmak kurtarır mı. Nasıl bir yol izleyebilirim 2 dakikanızı ayırıp yazabilirseniz extra bir şey varsa çok sevinirim. Çünkü hiçbir şey bilmiyorum en alt yapraklar döküldü

lavrens

Üye
Kurtarilmayacak birsey yok bitkin aç kaldığı için alt yapraklarda ki besinlerin çekmiş yukarıya hepsi bu grow gubrelerini al ve uygula hepsi bu

John Snow

Doktor
Kurtarilmayacak birsey yok bitkin aç kaldığı için alt yapraklarda ki besinlerin çekmiş yukarıya hepsi bu grow gubrelerini al ve uygula hepsi bu
Sen dediğim yerden başla gerçekten kovada olmaz toprağın biobiz marka ya da paleogron marka olacak bu topraktan kullanacaksın growkent'te var ama Kredi kartıyla alışveriş yapılmalısın İstanbul'da oturuyorsan elden alışveriş yapmalısın ve toprağın daha çabuk kuruması için toprağın içine perlit dökmelisin saksının bez olmalı ki toprak içinde çabuk korumalı bez çünkü nefes alır nefes aldırır ne kadar çabuk toprağın kurursun o kadar fazla sulama yaparsın ne kadar fazla sulama yaparsan ürünün o kadar çabuk büyür

kendihalindex

Yeni üye
Sen dediğim yerden başla gerçekten kovada olmaz toprağın biobiz marka ya da paleogron marka olacak bu topraktan kullanacaksın growkent'te var ama Kredi kartıyla alışveriş yapılmalısın İstanbul'da oturuyorsan elden alışveriş yapmalısın ve toprağın daha çabuk kuruması için toprağın içine perlit dökmelisin saksının bez olmalı ki toprak içinde çabuk korumalı bez çünkü nefes alır nefes aldırır ne kadar çabuk toprağın kurursun o kadar fazla sulama yaparsın ne kadar fazla sulama yaparsan ürünün o kadar çabuk büyür
Üstadım istanbulda değilim. Şunu sormak istiyorum 5 gün içinde tüm siparişleri versem bitkiyi yeni bir yere aktarsam sorun olur mu başka ne tohum var ne bir şey ekili duruyor :/ Uğraştırıyorum lütfen hakkınızı helal edin

John Snow

Doktor
Üstadım istanbulda değilim. Şunu sormak istiyorum 5 gün içinde tüm siparişleri versem bitkiyi yeni bir yere aktarsam sorun olur mu başka ne tohum var ne bir şey ekili duruyor :/ Uğraştırıyorum lütfen hakkınızı helal edin
Benim sana yazdığım cevabı beğenir misin ben sana cevap vereceğim sen bana tek tek soracaksın kafandakileri ben sana cevap vereceğim şu anda çok müsaitim

kendihalindex

Yeni üye
Kimsenin değerli vaktini çalmak istemem. Hergün 1500 lira verim 3gram içen biriyim. Artık enayilik derecesinde olmaya başladı canımı sıkıyor parasında değilim iyi niyet suistimali. İlk defa öylesine bi tane tohumu saksıya attım su attım hiçbir şey yapmadım. Hiçbir bilgim yok en azından bana kadar çıkarsa bi süre durumlarımı iyileştiririm niyetindeydim. Şimdi de bu hale geldi o yüzden hiçbir şey bilmiyorum 15 20 tane üre verdim o toprağa beyaz olanlardan onun haricinde ufak tefek suladım her gün güneşi takip edip güneşe aldım her allağın günü. Şu an durum attığım foto gibi siz ne derseniz onu yapacağım çünkü olursa hayırlısı olmazsa can sağlığı @34Sativa34

John Snow

Doktor
Şimdi kardeşim şöyle başlayalım sen tohumu sponsorumuzdan mı aldın yoksa çorbacıdan aldığın sigaranın içinden çıkan tohumlarımı ektin buradan başlayalım ama yazdığım her mesajı beğenmelisin çünkü bir şey deniyorum

John Snow

Doktor
Kimsenin değerli vaktini çalmak istemem. Hergün 1500 lira verim 3gram içen biriyim. Artık enayilik derecesinde olmaya başladı canımı sıkıyor parasında değilim iyi niyet suistimali. İlk defa öylesine bi tane tohumu saksıya attım su attım hiçbir şey yapmadım. Hiçbir bilgim yok en azından bana kadar çıkarsa bi süre durumlarımı iyileştiririm niyetindeydim. Şimdi de bu hale geldi o yüzden hiçbir şey bilmiyorum 15 20 tane üre verdim o toprağa beyaz olanlardan onun haricinde ufak tefek suladım her gün güneşi takip edip güneşe aldım her allağın günü. Şu an durum attığım foto gibi siz ne derseniz onu yapacağım çünkü olursa hayırlısı olmazsa can sağlığı @34Sativa34
Çorbacıdan aldıysan eğer bu tohumları maalesef yaz bitene kadar senin hasatın gerçekleşmez nedeni süre yetmez biz 6 ayı bitirmek üzereyiz 7 aya giriyoruz 11 ayda havalar soğuyor bu bitkiyi yetiştirebilmek için güneşin olması lazım dışarıda yapacağını belirttin çünkü

kendihalindex

Yeni üye
Şimdi kardeşim şöyle başlayalım sen tohumu sponsorumuzdan mı aldın yoksa çorbacıdan aldığın sigaranın içinden çıkan tohumlarımı ektin buradan başlayalım ama yazdığım her mesajı beğenmelisin çünkü bir şey deniyorum
Ben sponsorunuzu bile bilmiyorum hocam siteyi biliyordum girip okudum baktım gezdim 2 haftadır geziyorum. Ama bu tohum maalesef çorbacı tohumudur
+Tohumları değil bi de işin garip yani 1 tane tohum çıktı içinden 1 tanesini de attım dümdüz sonuç fotolar hocam. En kötü ihtimalle ne önerirsiniz bu tarz tohumlar için nasıl bir yol izlenmelidir?

John Snow

Doktor
Tohumları değil bi de işin garip yani 1 tane tohum çıktı içinden 1 tanesini de attım dümdüz sonuç fotolar hocam. En kötü ihtimalle ne önerirsiniz bu tarz tohumlar için nasıl bir yol izlenmelidir?
Şimdi sana 1 tavsiyem şu olacak sponsor zaten bu tohumsuz sitesinin en üstünde yazan onu da sana göstereceğim nereye dokunacağını göstereceğim senin yapman gereken şey o tohumla uğraşmamak çünkü o 6 ayı bulacak belki de geçecek çünkü bu yeri gelecek Güneş alacak yeri gelecek hava soğuyacak gelişim duracak o yüzden sana tavsiyem kısa dönem kısa dönem tohumun adı auto tohumdur otomatik tohumdur Bunun süresi ise iki buçuk üç aydır 3 ay içinde hasatına kavuşmuş olursun diğer türlü tohumlar onlar 6-7 ay sürer

John Snow

Doktor
Ben sponsorunuzu bile bilmiyorum hocam siteyi biliyordum girip okudum baktım gezdim 2 haftadır geziyorum. Ama bu tohum maalesef çorbacı tohumudur
+Tohumları değil bi de işin garip yani 1 tane tohum çıktı içinden 1 tanesini de attım dümdüz sonuç fotolar hocam. En kötü ihtimalle ne önerirsiniz bu tarz tohumlar için nasıl bir yol izlenmelidir?

İşaretlediğim yere tıkladığımda sana tohum kataloğu açılacak sen otomatik olan tohumu seçeceksin feminızıd yazanı seçmeyeceksin

kendihalindex

Yeni üye

İşaretlediğim yere tıkladığımda sana tohum kataloğu açılacak sen otomatik olan tohumu seçeceksin feminızıd yazanı seçmeyeceksin
Hocam 1 saksıya istiyorum kaza bela zarar gelmeyecek şekilde. Ben o tohuma nasıl ulaşıp temin edebilirim sizin sponsorunuzdan. Cevabını vermişsiniz teşekkürler. Sipariş elime ulaştıktan sonra auto için yeni bir konu açabilir miyim baştan sona kadar da güzel bir konu olur. Benim gibi hiçbir şey bilmeyen arkadaşlar da auto dediğiniz tohum bilgisinden yararlanır. Görünüşe göre saksımda olan bitki için dediklerinizi yapmam gerekiyor ya da dümdüz sulayacağım siteden tohum sipariş edeceğim gibi gözüküyor

John Snow

Doktor
Hocam 1 saksıya istiyorum kaza bela zarar gelmeyecek şekilde. Ben o tohuma nasıl ulaşıp temin edebilirim sizin sponsorunuzdan. Cevabını vermişsiniz teşekkürler. Sipariş elime ulaştıktan sonra auto için yeni bir konu açabilir miyim baştan sona kadar da güzel bir konu olur. Benim gibi hiçbir şey bilmeyen arkadaşlar da auto dediğiniz tohum bilgisinden yararlanır. Görünüşe göre saksımda olan bitki için dediklerinizi yapmam gerekiyor ya da dümdüz sulayacağım siteden tohum sipariş edeceğim gibi gözüküyor
Şimdi zaten kendi sigaranı yapabilmen için ki anlattığın durumu çok iyi anlıyorum buna 1 500 lira para verilmez

Ben de versem benim de canım yanar inan yani gerçekten söylüyorum

1 sırada tohum sipariş etmek şimdi tohum nasıl sipariş edilir bunu konu başlığı aç sana bu site ile ilgilenen yöneticiler yardımcı olacaktır nasıl yapacağını tohum işi basit bir hafta 10 gün bilemedin 20 gün içinde ulaşıyor

kendihalindex

Yeni üye

Tamamdır hocam. Konuyu açıyorum. Elimde olan bitki için gerçekten en iyi öneriniz nedir her gün baktım gidip yer değiştirdim bir şey olmayacaksa olmasın ama bağ kurmuştum onunla :) en kötü yapraklanmasını görseydim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Zorro Zorro:
    ****** ***** ***** ****** ******* ** ******* ********* hahahaha **** ***** ******* *** ******** **** ******** ****** ******* *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** **** **** ***** hahahaha* ** ******* ****
  • Zorro Zorro:
    **** **** ***** hahahaha* ** ******* **** ** ***** ********** ********** ******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +2
  • Zorro Zorro:
    ****** ********** hahahaha* ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
    **** * ** *** ****** * **** ***** ******* * ** ** ** ***** **** *** ***** ** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ********** ***** ********** ****** **** **** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** ******** ********** ***** ******** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Zorro Zorro:
    ********** *** ******* *** hahahaha ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**** ********* *** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ******** *** ****** * ******* *** ****** ******* ****** ******* ******** hahahaha *** ***** * ******
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    muadip muadip: hahahahahahahaha***