Sea Of Green Mantığı?

takozesya

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba herkese sea of green mantığını bilen kişilere sormak istediğim birkaç şey var şimdi hasat için en önemli etken ışık diyoruz ve bu ışığın bi kapasitesi var diyoruzki şu ışığa en fazla şu kadar bitki olur şu kadar hasat alınabilir peki böyle bi durumda 1000w ledin altına küçük saksılardan 10 - 15 saksı ektik diyelim biz bu 15 saksıdan alacağımız hasatla aynı ışığı aynı gübreyi kullanarak 2 tane büyük saksıdan alacağımız hasat aynı olmaz mı? veya yakın rakamlar olmaz mı? sea of green sadece eğitimle uğraşmamak için 15 tane tohumu heba etmek mi? kısa sürede hasatta deniliyor fakat en erken çiçeklenme süresi zaten 8 - 10 hafta veg dönemi hariç yine aynı kapıya çıkıyor? bilen kişilerden yorum bekliyorum youtube videolarında görünce merak ettim insanın hoşuna gidiyor dip dibe iri sömekler görünce

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka dedıgın mantıkta evet 2 tane yapmak daha mantıklı ama dıyelım elınde farklı genetıkler var ama hepsını aynı anda sığdıracak ışığın ve yerin yok , SOG tekniği sana burda yardım edıyor ve alanı tam dolmasını sağlıyor

S

silas

Guest
Sog kısa sürede hasat, elindeki farklı tohumları değerlendirmek, eğitim işlerinden feragat etmek, fazla yetiştirme alanını değerlendirmek, ya şunlar da şurda takılsın, saldım çayıra mevlam kayıra olsun gibi bir ton nedenden dolayı tercih edilebilir. Kimin nasıl işine geliyorsa.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Bandaleros Bandaleros: hahahaha* *** ****** ******** **** hahahaha