Saykedelik yolculukta hint ezgileri

trakyali

Yeni üye
Dumanı eksik olmayan ve bunun için çabalayan kankalarıma merhabalar. bundan yaklaşık 2 yıl önce keşfettiğim ve ne zaman gerektiğinden fazla, yüksek kafalar yaşarsam dinlediğim listeyi sizlerle paylaşmak istedim (kendi listemde aralarda saçma sapan şarkılar olduğu için link link vereceğim).

öncelikle herkesin bildiği gibi astrix paylaşıyorum;
yeterince yüksekseniz klibi ile birlikte izlemenizi tavsiye ederim. :)
1. Astrix - Deep Jungle Walk (Hommega Productions)
bu deneyimimden sonra shantrip türüne daha fazla ilgi duymaya başladım. ( Shatrip; yahudi asıllı dj'lerin, Hindistandaki ezgileri, bildiğimiz trap ve electronik mixlerle harmanlayarak elde ettiği saykedelik müzik türü).
2. Hilight Trine - Free Tibet
Yolculuğuma başladıktan sonra ilk dikkatimi çeken eser bu oldu.
3. W&W x Vini Vici - Chakra (Official Video) muhteşem bir çalışmadır. eşine az rastlanır.
4. Darth & Vader - Return Of The Jedi (Interactive Noise Remix) bu eser ise biraz daha yavaş evrelerde tercih edilebilir. çok sağlamdır ve rahatsız etmez. 7 dakikayı size yarım saat olarak sunar.
Gelelim Droplex'e. :)  Astrix'ten sonra tanıdığım en iyi saykedelik dj'lerden biridir. Anlatmaya gerek duymuyorum sadece dinleyin ve rahat bir ortamda olun.
5. Droplex - Psychological Attack (Original Mix)
6. Droplex - DIRECTION (Original Mix)
Sıradaki kankamız The Tribe isimlie yine shantrip stiline uygun ilerleyen bir dj. fazla takip edemiyorum ama 1-2 parçası gerçekten çok tatmin edici. Astrix ile beraber çalışmaları var. es geçmeyin.
7. Vini Vici - The Tribe
Karayip Korsanları hayranı olanlar ki sayımız fazla biliyorum. Bu arkadaşı bir dinlesinler.
8. Pirates of the Caribbean (Froto Remix)
9. Berg - Bayaka bu arkadaş yine shantrip türüne hizmet eden diğer dj'lerden ve oldukça iyidir.
Ve son olarak sıklıkla dinlediğim bir şarkıyı paylaşmak istiyorum;
10. Blastoyz - Mandala (Original Mix) yeterince yüksekseniz, klibiyle beraber izleyin.

Benden bu kadar kankalar. Umarım, farklı müzikler arayan kankalarıma yardımcı olumuşumdur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ** ******* ******** ********* *** ****** *** *** ** ******* ******* ****** * **** **** **** ***** ********** *******
    +2
  • içiciadam içiciadam:
    ** ****** ***** ******** ********** ********* ******** hahahaha ********* *** **** ***** ***** ******** ******** ***** ** ******** ****** ***** **** ******* ******* ** ****** ******* *** *** ** ** ****** *** **** *** **** *********
  • Ates31 Ates31:
    ****** hahahaha ****** hahahaha** ****** **** ******
  • Night owl Night owl:
    **** *** ***** **** * **** ***** ** ****** ***** ******** ********** ********* ******** hahahaha ********* *** **** ***** ***** ******** ******** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Ates31 Ates31:
    ** ******* ******** ********* *** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ***** ****** ***** hahahaha*** **** *** ****** ***** ******* * **** ***** **** ****** **** ******
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
    +1
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ** *** ** hahahaha* **
  • H Holland*:
    ***** ***** ********* ******* hahahaha ******* ********** **** ********* ******** ******

hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ******* * ****** hahahaha ***** ********** ***
  • H Holland*:
    ********* ***** ***** **** ***** ** **** *** **** * ******* ****** ***** ** ******** ** ********** *** ***** hahahaha* ** ******* *****
  • H Holland*:
  • D despotdes:
    hahahaha ******* ***** hahahaha
  • Emmy Emmy:
    ******** **** *** ** ***** ***** hahahaha********** ******* ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
  • ghostt7 ghostt7:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ** hahahaha ***** **********