SATİVA TÜRLERİ VE ETKİLERİ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 26895
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 26895

Guest
Tam liste Türkçe bulamadım. Çeviri abuk sabuk çeviriyor yarısı anlaşılır yarısı anlaşılmaz oluyor. Bu türlerin tam listesi varsa paylaşabilir misiniz kankalar.

C

Canna

Guest
Sativa türü derken neyi ögrenmek istedigini anlamadim ama, bütün dünyada 3 cesit ana kenevir türü vardir, tohum bankalari bu üc türden genetik caprazlamasi ile binlerce melez tohum üretmislerdir.

Ü

Üye silindi 26895

Guest
Sativa türü demenden indika içtiğini anlıyorum sativanın indica dan ne farkı olduğunu soruyorsun sanırım doğru mu düşünüyorum
Maalesef kanka hayatım boyu hep kimyasal içtim. Kimyasaldan uzak kalmak için kendi bitkimi yetiştirmeye karar verdim. Hayatımda ilk kez kendi yetiştirdiğim otu içeceğim. Süper Lemon Haze seçimim oldu. Sativa bitkilerin isimleri ve etkilerini arıyorum. Kafası yüksek eğlenceli falan yazıyor ama ayrıntı yok. Ayrıntı liste arıyorum bilgi alabileceğim.

Ü

Üye silindi 26895

Guest
Anladım ben seni kanka ona çok derin bi araştırma lazım psikoaktif etkilerde değişiyor çünkü sadece sativa indica değil yani
Super Lemon haze ye başladım. Bundan sonra yetiştirmek için seçenekler neler öğrenmek istiyorum kanka :D

C

Canna

Guest
Dostum maglesef forumda sadece sponsorlarin sundugu tohumlardan baska öneri yasak, arastir bulursun.Anladim ne istedigini ama maglesef link paylasamam.

Ü

Üye silindi 26895

Guest
Dostum maglesef forumda sadece sponsorlarin sundugu tohumlardan baska öneri yasak, arastir bulursun.Anladim ne istedigini ama maglesef link paylasamam.
Yok öyle birşey kanka. Sponsor dışında tohum tedarikçisi önermek yasak. Ben sativa türü bitkilerin isimlerinin listesi ve kafalarını arıyorum öğrenmek için.

C

Canna

Guest
Dostum yazdim sana sativa enerji verir cosarsin, uyutmaz kafasini yasarin, sativadan sonra sex cok güzel olur, dinleigin müzik seni ucurur. Iste sativanin kafasi.

C

Canna

Guest
100 lerce sativa dominat melez tohum var, Arastir Golden tiger,Dr. Grinspoon ikincisi tam aradigin

ayteach

Müptezel
Kafa raporlari konusu vardi bi ara hangi genetigin nasil kafasi olduğunu anlatan bulabilirsem linkini paylasirim

Woppy

Ordinaryüs
Link ben white Window yetiştirdim içtim sativa baskın bi tür ama bi yereden sonda ufaldan indica etkileri geliyor seni koltuğa yapıstırmıyor hafif bi mayısıklık rahatlama olarak düşün. Tavsiye ederim amnezia hazede tavsiye ederim suan white haze yetiştiriyorum bakalım nasıl olacak bu genrtikler kushseed den.

Link ben white Window yetiştirdim içtim sativa baskın bi tür ama bi yereden sonda ufaldan indica etkileri geliyor seni koltuğa yapıstırmıyor hafif bi mayısıklık rahatlama olarak düşün. Tavsiye ederim amnezia hazede tavsiye ederim suan white haze yetiştiriyorum bakalım nasıl olacak bu genrtikler kushseed den.
White widow indica barındıran bir tür hocam. Bende alacaktım vazgeçtim. Enerjiyi düşürmeyecek birşey arıyorum.

Tam liste Türkçe bulamadım. Çeviri abuk sabuk çeviriyor yarısı anlaşılır yarısı anlaşılmaz oluyor. Bu türlerin tam listesi varsa paylaşabilir misiniz kankalar.
Sponsorlar yazmış birazı kadar. Ben bitkilere türkçe isimlerini çeviriyorum. Kankalarla konuşurken blue dream yerine mavi düş diyorum. Etkilerinin çevirisini ancak o yörede yaşamış Türkler yapabilir. Çünkü birçok benzetme ve örnekler yapılmış.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ******* hahahaha** ******** ******* ***** ***** ******** **
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******** *** *
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******* ****** ***** *** ***** ******* *** ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha * **** ******** ** ******** ******** ******** * **** **** ******** ** ******** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
    ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ******* hahahaha** ****** *** **** ***** **** *** ****** ********* hahahaha***** ***** **********
    2 2008Grower: ******* hahahaha** ****** *** **** ***** **** *** ****** ********* hahahaha***** *****...