(SATİVA) Gidişatları nasıl gözüküyor ?

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kankam bişeyler diyeydin be toprağım şu gübrem şu diye.
görüntü olarak iyi biraz zayıf kalmış sadece. Çiçeğe bindimi abicim

Hoca666

Müptezel
Kanka zamanında bu meretin serbest olduğu zamanlardan kalma Anadolu genetikleri var denk geliyo arada. Zehir dediklerimizden. Onlardan biridir belki de. Benim dişi bitkilerden tohum cikiyo arada. Bakarsın bundan da çıkar. Devam edersin :)

Kanka zamanında bu meretin serbest olduğu zamanlardan kalma Anadolu genetikleri var denk geliyo arada. Zehir dediklerimizden. Onlardan biridir belki de. Benim dişi bitkilerden tohum cikiyo arada. Bakarsın bundan da çıkar. Devam edersin :)
A08B6CF1-9CAE-4A59-8950-701A1B88E540.jpeg1EF2A484-0369-4195-80F1-A61D6A96220A.jpeg9E736193-88B6-49FE-B96E-5ADDB142E4A2.jpegGeçen sene hibrit olarak aldım hasatı kankacım 4 metre büyüklüğündeydi yeteri kadar tohumum var o yüzden güncel hallerini atayım hemen

Hoca666

Müptezel
Tohum bedava. Işık da gördüğüm kadariyla bedava. Su parasına işi hallediyosun anladığım kadarıyla :)) valla on numero kanka. Maşallah yeşil yeşil yapraklar. Gübre olarak ne kullanıyorsun?

Tohum bedava. Işık da gördüğüm kadariyla bedava. Su parasına işi hallediyosun anladığım kadarıyla :)) valla on numero kanka. Maşallah yeşil yeşil yapraklar. Gübre olarak ne kullanıyorsun?
Gübre olarak bio bizz kullanıyorum kankacım ufal tefek takviyeler veriyorum tam anlamıyla genetik nedir bilmiyorum ama inanılmaz bir şeyler ölmeden önce herkes tatmalı

Hoca666

Müptezel
Gübre olarak bio bizz kullanıyorum kankacım ufal tefek takviyeler veriyorum tam anlamıyla genetik nedir bilmiyorum ama inanılmaz bir şeyler ölmeden önce herkes tatmalı
Güzel valla kanka. Ben de bio biz kullanıyorum. Ayrıca big bud ve over veriyorum. Bakalım hasat nasıl olucak. Durum raporu yaparsın. Hayırlı growlar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** *** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* ** ********* ** ******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ******* hahahaha *********
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********** ***
    ** *** ******** *** **** *** ********** **** hahahaha**
    *** **** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******** ***** ***** ********** ****** **** ********** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** **** hahahaha **** *** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** hahahaha* **** ** **** *** ****
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** **** **** ******** **** *****
  • Didrug Didrug:
    *** ** hahahaha******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ********* ********* ** ****
    ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ******* ***** ** ******* ******
    **** hahahaha* ***** ******
    ********** ******* ********** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ********** ******* ********** **