Sarı mavi ve kırmızı ışıklar hangi dönemlerde kullanır ?

Mertali54

Doktor
LED kullanıyorum amber mavi ve kırmızı ledlerim var ama hangi dönemde hengi renk verilecek hepsi ne zaman kullanılacak kankalar ?

Zorro

Üye
Kanka veg de mavi led kullanmayı önermişti projektörlerde amberle birlikte nargile senin sistem yanlıs hatırlamıyorsam projektörlerle yapmıstın kanka

Mertali54

Doktor
Kanka veg de mavi led kullanmayı önermişti projektörlerde amberle birlikte nargile senin sistem yanlıs hatırlamıyorsam projektörlerle yapmıstın kanka
evet projektorler ile yaptım tam anlamdım amber nazaman mavı nezaman ve bu ıkısı nezaman hepsı nezaman ? yanacak

Zorro

Üye
Kanka mavi ile amber veg döneminde yakacaktık yanlıs hatırlamıyorsam bitki çiçege girdiginde tüm hepsini yakacaktık öyle hatırlıyorum kanka

#Cigâ

Doktor
elindekilere göre bişey denilecek olursa önce elindeki örnek mavi rengin kaç nm olduğunu bilmen gerek her dalga boyun da aynı etkiyi vermiyor gelişim dönemin de mavi ve kırmızı kullanabilirsin zaten fullspectrumu oluşturan renkler bunlar,sen outdoor sezonun da mesela güneş sarı ışık veriyor sanırsın ama yoğun şekilde veg ışık verir mor,mavi,kırmızı,sarı,turuncu,yeşil gibi veg dönemine fayda sağlayan da genelde mavi ve beyaz ışıklar oluyor

Son düzenleme:

Zorro

Üye
TC Nargile
Önce ilk 2 hafta sadece mavi, sonra turuncu ve mavi beraber. Cicekte hepsi bereber. Telefonuna ppfd light meter app indir ve isik mesafesin isigi ölcerek ayarla ve isigi kabinin icine mümkün oldugu kadar esit dagit.

Mertali54

Doktor
Sende ne var yok? Nasıl gidir başladınmı?
Kanka bu sponsorun sıkıntıları yüzünden daha başlayamadım Bir de kayınvalidem geliyor o geldikten sonra bismillah demeyi düşünüyorum bu arada ben de iyiyim Allah razı olsun sağ ol senin nasıl gidiyor toparladı mı 3'üncü bitki kendine sömek vermeye başladı mı

Mertali54

Doktor
Şuanda durum bu kanka.
İyi gidiyor hamdolsun
3 tanesinin erkek çıkmasından sonra buna gerekli önemi verdiğini hatta ilk etapta buna hiç önem vermediğini ama elinde dişi olarak sadece bunun kalmasından dolayı buna gerekli önemi ver kanka şu grupta üç dört aydır geziniyorum her gün yazıyorum çiziyorum okuyorum ama senin yerin bende ayrı kanka seni tanımıyorum bilmiyorum ama gerçekten yiyelim ayrri

Eimal

Müptezel
3 tanesinin erkek çıkmasından sonra buna gerekli önemi verdiğini hatta ilk etapta buna hiç önem vermediğini ama elinde dişi olarak sadece bunun kalmasından dolayı buna gerekli önemi ver kanka şu grupta üç dört aydır geziniyorum her gün yazıyorum çiziyorum okuyorum ama senin yerin bende ayrı kanka seni tanımıyorum bilmiyorum ama gerçekten yiyelim ayrri
Allah razı olsun dostum, benimde sana kanım kaynadı, güzel insansın allah işini rast götürsün. Dediğim gibi buna hiç önem vermiyordum, tek bu dişi çıktı :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • istr istr:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ****** ** **** ****** **** ********* *** ******** ****** ***** ******** ****** **** ***** ******* ****** ***** *** ******* hahahaha* ***** ***** ******** ***** hahahaha* ******** **** ***** ** ******
  • istr istr:
    ** ** ****** **** ******** ******* ********* ***** ********* ********* ******* ***** ** ***** ****** ****** ****** ****** ** **** ****** **** ********* *** ******** ****** ***** ******** ****** **** ***** ******* ****** ***** **
    +1
    ****** ****** ***** ******** *** ***** ** ***** ***** ** ******* ****** * ******* ***** ****** **********
  • istr istr:
    ****** hahahaha **********
    ***** ******* ******* *** ***** ******** hahahaha **********
    +1
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** *** ** ******
    +1
  • istr istr:
    ****** ***** *** *** ******* **** *
    +1