Sanki esrar cennetindeyim

Merhaba arkadaşlar ilk grow deneyimimin sonuna geldim 2 bitkimide hasat ettim bu forumdan çok fazla bilgi edindim emeği geçen sorularımı cevaplayan her kese teşekkür ederim altta ki ufak dalları toplayıp tavada kurutup sigara yaptım kafa raporu 15/10 o kadar iyi :) kendi sigaram diye demiyorum içtiğim sigaralar arasında başka olmuş :) herkese bol hasarlar bol dumanlar

LvbelC5

Kıdemli Üye
600 watt full specturm LED altında 2 kök yaptım kanka 100 gram belki bi tık fazlasını bekliyorum
Kanka hevesini kırmak gibi olmasın ama benim tek bitkiden 9 10 tane sömek çıktı tam tamına kuru hali bile 2 kavanoz çıktı ikinciye zor sigdirdim artk 80 90 Gr beklerken 60gr kuru çıktı şimdi senin hasat gene benkiyle aynı max 70 75 Gr alırsın bundan beklentini yüksek tutma

#Cigâ

Doktor
Merhaba arkadaşlar ilk grow deneyimimin sonuna geldim 2 bitkimide hasat ettim bu forumdan çok fazla bilgi edindim emeği geçen sorularımı cevaplayan her kese teşekkür ederim altta ki ufak dalları toplayıp tavada kurutup sigara yaptım kafa raporu 15/10 o kadar iyi :) kendi sigaram diye demiyorum içtiğim sigaralar arasında başka olmuş :) herkese bol hasarlar bol dumanlar

bir dahakine fırın da dene kanka 75 derece de kuruyana kadar bırak kontrol edersin arada güzel oluyor fırın

Kanka hevesini kırmak gibi olmasın ama benim tek bitkiden 9 10 tane sömek çıktı tam tamına kuru hali bile 2 kavanoz çıktı ikinciye zor sigdirdim artk 80 90 Gr beklerken 60gr kuru çıktı şimdi senin hasat gene benkiyle aynı max 70 75 Gr alırsın bundan beklentini yüksek tutma
Zaten ilk growum kankam ufak tefek sorunlar oldu ama tamamlamak bile beni fazla fazla tatmin etti bakalım 1 hafta sonra yazıcam buraya kaç gram kuru almışım :)

Merhabalar kankam bitkimi bu gûn hasat ettim 2 bitkiden net 117 gram kuru aldım kuruyana kadar ise 10 grama yakın sigara içmişimdir

higthead

Jolly Green
Merhabalar kankam bitkimi bu gûn hasat ettim 2 bitkiden net 117 gram kuru aldım kuruyana kadar ise 10 grama yakın sigara içmişimdir

Maşallah güzel hasat etmişssin dostum kürlemeden bence içme.Ben test içimleri hariç 2 hafta ve daha fazla mınımum 2 hafta sonra ıcmeye baslıyorum cunku kurleme esnası ve sonrası daha efsane oluyor bu tadı aldıktan sonra kurleme oncesı ıcmek bana ıgrenc gelıyor=)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M merto1835:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** hahahaha* ******* **** ********** *** ** *** hahahaha**** ******* ******** ********** ****** ******** *** **** ** hahahaha* hahahaha**** **
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • M merto1835:
    hahahaha* **
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ***** ***** hahahaha****
  • M merto1835:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • V Vera:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha* ***** ****** **********
  • V Vera:
    hahahaha** ** ** **** ***** ****** ******* **** hahahaha ******** ***** ******** *** ****
  • bandaleros bandaleros:
  • V Vera:
  • V Vera:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ****** *** ******* *** ***** ******** **** hahahaha ********* ******** ***
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ** ********** ****** ******** ***** ***** hahahaha** ********
    bandaleros bandaleros: ******* *** ** ********** ****** ******** ***** ***** hahahaha** ********