Sanırım Fişini Çektik beyler

• Konbuyu başlatan Üye silindi 21676
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 21676

Guest
Beyler Selam , bugün kızları sularken kız arkadaşım
Şu üründen 5 L ye 1 damla atması gerekirken 10ml atmış , sonrasında hemen banyoda ph ayarlamadan musluk suyu ile 15 - 20 L su ile flush attık, sizce bundan sonra be yapmam gerekir ,
Üründe 1ml -65 L için diyor

biz 650 Lye koymamız gereken miktarı koyduk cidden yıkılmış durumdayız ?Ne yapalım bundan sonra elimde kalmazlarsa nasıl sulayım
Teşekkürler hepinize şimdiden
Cigaranızın dumanı bol olsun ..

mandarine

Ordinaryüs
Kanka flush ı eğer hemen atmışsan hiç endişelenmene gerek yok. Zaten çılgınlar gibi yıkamışsın iyi de olmuş bence o kadar endişelenmeyin ve zaten yapacak birşeyin yok şuan belki Biobizz Alg A Mic almak dışında. Ama gözlemle bir gün bak birşey olmayacak. Biraz nemi aşırıya kaçır bugün için rahat olsun. Nem çok olunca bitki yapraktan o kadar beslenir ki kökleri besin çekmez. Hatta eğer benim içim rahat olmuyor diyorsan karanlıkta çok hafif spreyle ama çok az temiz suyla

Ü

Üye silindi 21676

Guest
Kanka flush ı eğer hemen atmışsan hiç endişelenmene gerek yok. Zaten çılgınlar gibi yıkamışsın iyi de olmuş bence o kadar endişelenmeyin ve zaten yapacak birşeyin yok şuan belki Biobizz Alg A Mic almak dışında. Ama gözlemle bir gün bak birşey olmayacak. Biraz nemi aşırıya kaçır bugün için rahat olsun. Nem çok olunca bitki yapraktan o kadar beslenir ki kökleri besin çekmez. Hatta eğer benim içim rahat olmuyor diyorsan karanlıkta çok hafif spreyle ama çok az temiz suyla
Kanka boş suluyorum ozaman 1 hafta artık

H

herbal_point

Guest
Şu üründen 5 L ye 1 damla atması gerekirken 10ml atmış , sonrasında hemen banyoda ph ayarlamadan musluk suyu ile 15 - 20 L su ile flush attık, sizce bundan sonra be yapmam gerekir ,

biz 650 Lye koymamız gereken miktarı koyduk cidden yıkılmış durumdayız ?Ne yapalım bundan sonra elimde kalmazlarsa nasıl sulayım
kanka flush attıysan artık karışma toplarsa bizimdir toplamassa hiç bizim olmamıştır :)

mandarine

Ordinaryüs
Kanka boş suluyorum ozaman 1 hafta artık
ya yok o kadar tribe girme en fazla iki defa daha boş sula dediğim gibi olmadı nemi arttır birkaç gün ama bunlar aslında senin içini rahatlatmaya yönelik :D yoksabitki bu flush ve sonraki flush ile kesinlikle okey olur. baksana baya yıkamışsın toprağı kökler çat diye çekemez zaten besini.

Ü

Üye silindi 21676

Guest
ya yok o kadar tribe girme en fazla iki defa daha boş sula dediğim gibi olmadı nemi arttır birkaç gün ama bunlar aslında senin içini rahatlatmaya yönelik :D yoksabitki bu flush ve sonraki flush ile kesinlikle okey olur. baksana baya yıkamışsın toprağı kökler çat diye çekemez zaten besini.
Kankam tek flush attım bugün , 2-3 gün sonra kuruyunca bidaha mı atsam acaba ?

Metgen7

Kıdemli Üye

Şimdiden geçmiş olsun saksın kaç litrelik ayriyeten toprak mı coco mu kuruduktan sonra tekrar devam et bence gübre işini ama az var iki ise bir olsun mesela Ne marka gübre kullanıyorsun

mandarine

Ordinaryüs
Kankam tek flush attım bugün , 2-3 gün sonra kuruyunca bidaha mı atsam acaba ?

Şöyle yap kanka. Bir dahaki sulamadan önce 1-1.5 l boş PH su kullan daha sonra gerisine besinleri ekle. Toprağının temizlenmemiş olmasının imkanı bile yok. Bak zaten şuana yeni tomurcukların uçlarında 100% yanma görmüş olurdun kötü etkilemiş olsaydınız. Hatta bırak yanmayı yeni uçlar tamamen ölü çıkardı. 3 vereceğin gübreyi 5 verdiğinde bile yeni tomurcuklar yanar ve siz katlarca fazlasını koymuşsunuz yani yanma görmüyorsan bitkinin birşeyden haberi yoktur.

Ea64

Üye
şehir dışına çıkmadan önce bitkimi sulamıştım. gübrenin ayarını kaçırmışım ertesi gün bir geldim bitkim tamamen yanmış yapraklar da dahil. flush attım ertesi gün yaz aylarıydı. dedim çöpe atacağıma dursun ara arada sularım kurudukça sonra bitki 1 aya filan hayata döndü bana 8 g efsane sativa sigara verdi en azından 3-4 gece efsane kafa yaşatmıştı.(ama benim dediğim gibi bitkim tamamen yanmıştı ordan hesap et tamamen yanmış bitki bie geri hayata dönüyorsa senin kız toparlar bence 2-3 güne)

Ü

Üye silindi 21676

Guest
durum nedir arada girip bakıyorum konuya kanka
kanka bu sabah kontrol ettim iyi duruyorlardı. Canna flush aldım onu kullanarak bi kez daha boş sulamayı düşünüyorım 2-3 L sonra takvime devam edicem , daha supervit vermem direk çöpe atıcam onuda :D

Ü

Üye silindi 12891

Guest
flush gübresi sadece hasat etmeden önce kullanılmıyor mu ara flushlar da kullanılıyormuymuş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
    M Marryhuana: ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ********...