Salvia

Marshallon

Yeni üye
Re

OtaTapanAteist' Alıntı:
Bir süre önce deneyimlemiş biri olarak aktarayım bildiklerimi.
Öncelikle, konu altında yapılan bazı yorumlara gülüp geçtiğimi belirteyim. Özellikle de lebiderya nickli arkadaş kullanmadığı halde -yazdıklarından bunu anladım- nasıl bu denli keskin fikir sahibi olabiliyor gerçekten merak ettim. Kaldı ki kullananlar bile tam olarak açıklayamıyor kafasını, herkeste farklı etkiler gösteriyor.
1) ''Ciddi bad tripleri tehlikeli ve sıkıntılı olabilir!''
Salvia başlı başına Bad Trip'tir zaten, hangi tehlikeden bahsediyorsun? :/ Salvia kullanıp  kontrol bendeydi diyen adam ya YALAN söylüyordur ya da kullandığı şey Salvia değildir. 
[font=Open Sans, sans-serif]2) ''[/font]Yüksek dozlarda tripten çıkamama ihtimali ve ölüm riski var''
Külliyen yalan. Salvia kullanıp tripten çıkamama diye bir şey yok. Ortalama 3-5 dakika, Max 7-8 dakika sürer ne varsa. Bittikten sonra günler ve belki haftalarca ne yaşadım ben diye der durursun, o ayrı. Muhtemelen bir daha kullanmak istemeyeceksin, o da ayrı. 
3) Kesinlikle alkol yada farklı uyarıcılarla birlikte kullanılmamalıdır!
O denli kısa süreli bir şey ki bu etkisi geçtikten sonraki 1 saat içinde Salvia'nın sana yaşattıklarını düşüneceksin, ne uyarıcı ne de alkol gelecek zaten aklına. Tabii bu sonrası için. Kendisi başlı başına olay olduğu için öncesinde kullanılacak bir uyarıcı ya da alkol nasıl teper bilemiyorum.
Bunlar yanlış ve eksik gördüğüm bilgiler, bir de doğru söylediklerin var ki bunlar olmazsa olmaz, altına imzamı atarım.
.''Taşşak geçilecek bir madde kesinlikle değildir!''
.''Kesinlikle yalnız kullanılmamalıdır yanınızda mutlaka aklı başında ve soğukkanlı biri olmalıdır!'' ek olarak:  Tehlike yaratma potansiyeli olan bir ortam, alet ne varsa uzak durun ve tutun deneyim sırasında. Üst katlarda oturuyorsanız pencereleri açık olan bir oda, kesici aletler vs. Trip sırasında tamamıyla kendinizi kaybettiğiniz için en çok dikkat etmeniz gereken şeyler bunlar,  sokakta ölünüzü bulmasınlar sonra :)
Bu başlık altında salvia hakkında konuşulan bir diğer yanlış ise LSD ile kıyaslanması. Bu konu hakkında diyebileceğim tek şey şu: LSD ile Salvia'nın hiç ama hiç alakası yoktur. Gösterdiği etkilerden yaşattıklarına kadar, yan yana anılması bile abestir.
Kendi deneyimim için söyleyebileceğim tek şey şu ki, astral seyahat denen olayın %00000001 ihtimal bile olsa gerçekleşebileceğini düşünmeye başladım. Hani güzel bi ot kafasında boyut değiştirdiğimiz zamanlar oluyor ya, Salvia ile o boyutu değiştirdikten sonra ruhunuz da bedenden çıkıyor ve siz bunun şokunu yaşarken olaylar gelişiyor. Tamamen bilinçsiz, kontrol onda, ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. İstediğiniz kadar hazırlıklı olun, o denli muazzam bir şok yaşatıyor ki paniklememek imkansız ötesi. Bulunduğunuz ortam ve psikolojinize bağlı olarak 3-5 dakikalığına her şeyi yaşayabilirsiniz. Bittiğinde ise kendi kendinize şunu diyecekseniz:  Saygılar Salvia, saygılar..
Kullananların çoğu iyi ki deneyimlemişim fakat bir daha zor diyor genelde ki ben de onlardan biriyim. Bir de  Bonzai ile aynı cümlede kullanan arkadaşlar olmuş, ayıp :)

Güzel yorumun için çok teşekkür ederim kanka
Salvia yı LSD yle kıyaslamamın nedeni ikisinin de halisünasyon göstermesi ama salvianın daha ağır bi meret olduğunu söyledim zaten

Torress

Yeni üye
Cvp: Salvia

Marshallon' Alıntı:
RedLevreK' Alıntı:
Senin aradığın şey belliki DMT (dimetil triptamin) içerikli maddeler.. alındığı taktirde geçmişi geleceği değil de sadece şimdiyi yaşatan evrenin içinde kaybolup tanrı pinto yu gördüren aynı zamanda bad tribi fena olan şeyler bunlar. Salvia emsali ne var diye soracak olursan  ( üzerlik tohumu ve kargı kamışının kaynatılarak elde edilen madde ve yem kanyaşı) bu ota yakın etkiler barındırırlar ve halisünojendirle
Aynen öyle kanka tam da üstüne bastın.Üzerlik tohumu var onu bulabildim ama kargı kamışını bulamadım hani bulsam da bir tarifi lazım hangi sıcaklıkta ve zaman olarak ne kadar sürede kaynatrım vb.
Birde tecrübe edindiğim birşeyi söyliyeyim üzerlik tohumu sade içtiğimizde ağrı kesici bir hali var genellikle hap felan kullanmıyorum diş ve baş ağrılarında bir yemek  kaşığı alıyorum ve çiğniyorum 5 dakka boyunca sonra yutuyorum tabi tad olarak kötü bir tadı var.

Kanka kargı kamışı bulabildin mi? Ben de bu muhabbeti yapmak istiyorum. Bir site var deneyimlemişler bir şeyler anlatmışlar. Sen burdaki gibi öğütüp yedin mi ? Çay olarak hiç kafası var mı? Adamlar baya etkili olduğunu söylüyor sadece üzerlik tohumunun ama sen agri kesici diyon kanka ? gerçi etkilerin kişiden kişiye değişir demişler bilemiyorum.
 http://www.parapsikoloji.net/uzerlik-tohumu-kullanimi-ve-dmt-etkisi/

Marshallon

Yeni üye

Torress' Alıntı:
Marshallon' Alıntı:
Aynen öyle kanka tam da üstüne bastın.Üzerlik tohumu var onu bulabildim ama kargı kamışını bulamadım hani bulsam da bir tarifi lazım hangi sıcaklıkta ve zaman olarak ne kadar sürede kaynatrım vb.
Birde tecrübe edindiğim birşeyi söyliyeyim üzerlik tohumu sade içtiğimizde ağrı kesici bir hali var genellikle hap felan kullanmıyorum diş ve baş ağrılarında bir yemek  kaşığı alıyorum ve çiğniyorum 5 dakka boyunca sonra yutuyorum tabi tad olarak kötü bir tadı var.

Kanka kargı kamışı bulabildin mi? Ben de bu muhabbeti yapmak istiyorum. Bir site var deneyimlemişler bir şeyler anlatmışlar. Sen burdaki gibi öğütüp yedin mi ? Çay olarak hiç kafası var mı? Adamlar baya etkili olduğunu söylüyor sadece üzerlik tohumunun ama sen agri kesici diyon kanka ? gerçi etkilerin kişiden kişiye değişir demişler bilemiyorum.

Yok be kanka keşke bulsam kamışı.Şuanlık sadece üzerlik için konuşabilirim.Hem çay olarak denedim hemde ağzımda sakız gibi birkaç dakika çiğnedikten sonra yuttum ama  çiğneyerek daha iyi oldu sanki.Ağrı kesici dediğim şu anlamda demek istedim bir gevşeme oluyor kafanda sonra ağrı sızı kalmıyor.Birde şöyle birşey var yedikten sonra gözüm dalmaya başlıyor farklı bir his aslında. Abartı yaptığımı düşünen çıkabilir ama gerçekten ben bunları yaşadım kanka ha bide unutuyordum bak bağırsakları temizliyo karnın felan ağrırsa sıkıntı yapma yani

Torress

Yeni üye

Marshallon' Alıntı:
Torress' Alıntı:

Yok be kanka keşke bulsam kamışı.Şuanlık sadece üzerlik için konuşabilirim.Hem çay olarak denedim hemde ağzımda sakız gibi birkaç dakika çiğnedikten sonra yuttum ama  çiğneyerek daha iyi oldu sanki.Ağrı kesici dediğim şu anlamda demek istedim bir gevşeme oluyor kafanda sonra ağrı sızı kalmıyor.Birde şöyle birşey var yedikten sonra gözüm dalmaya başlıyor farklı bir his aslında. Abartı yaptığımı düşünen çıkabilir ama gerçekten ben bunları yaşadım kanka ha bide unutuyordum bak bağırsakları temizliyo karnın felan ağrırsa sıkıntı yapma yani

Eyvallah yok kanka ne abartması mevlana bile üzerlik tohumuyla yazmış mesneviyi :D   kendi söylüyor :D,kargı kamışına alternatif  dmt içeren bitkiler var bu sitede 
https://www.muhendisbeyinler.net/ruh-molekulu-nedir-dmt/
hatta baya güzel anlatmış olayı ;) bütün ünlüler akın akın brezilya peruya gidiyorlarmış bu muhabbet için.

Marshallon

Yeni üye

Üzerlik Tohumu İçeriği
Harmin, Harmalol, Harmalin, Harmol, glikozitler, yağ, eskiden kırmızı boya yapımında kullanılan boyar madde, A ve C vitaminleri bulunuyor.
KaynakPeganum harmala L. (ÜZERLİK) TOHUMLARINDA HARMOL, HARMALOL, HARMİN VE HARMALİN ALKALOİTLERİNİN YBSK YÖNTEMİ İLE ANALİZİ M. Kartal, M. L. Altun, S. Kurucu – Bitkisel İlaç Hammaddeleri Toplantısı, Bildiriler, 29-31 Mayıs 2002, Eskişehir, Eds. K.H.C.Başer ve N.Kırımer 228-233
Harmin
İnsan vücudunda merkezi sinir sistemini uyaran geri dönüşümlü bir MAO inhibitörü (monoamino oksidaz inhibitörü) görevi görür. Bu durumda, MAO-A enzimi bloke edilir, ancak benzer şekilde etkili MAO-B enzimi engellenmez. Bulantı ve halüsinasyonlara neden olabilirDMT’nin aktif hale gelmesinde etkindir. (Harmin – Department of Pharmacology, University of Liège, Sart Tilman, Belgium.)
Harmalol
Harmalol biyoaktif bir beta karbolin ve harmala alkaloidlerinin bir üyesidir. Harmala alkaloidleri, Zehirler Standardı (Ekim 2015) kapsamında Çizelge 9’da yasaklanmış maddeler olarak kabul edilmektedir. Bir Çizelge 9 maddesi, tıbbi veya bilimsel araştırmalar için veya analitik öğretim veya eğitim amacıyla Topluluk tarafından onaylanması dışında istismara uğrayabilen veya kötüye kullanılabilen, üretimi, bulundurulması, satılması veya kullanılması yasalar tarafından yasaklanabilen bir maddedir. (Sarkar S, Bhadra K (2014) “Binding of alkaloid harmalol to DNA: photophysical and calorimetric approach.”. J Photochem Photobiol B. 130: 272–80.) [size=medium]Uyarılma, kaygı, bilişsel disfori (istek kaybı), öfori (kontrolsüz mutluluk, coşku), aşırı duygulanım, baş ağrısı, göz yorgunluğu ve kas konvülsiyonlarına neden olabilir. Harmala Alkaloid[/size]
Harmalin
Harmalin, harmala alkaloidleri ve beta karbolinleri grubundan bir psikoaktif alkaloididir. Harmalin, merkezi sinir sistemi uyarıcısı ve “geri dönüşümlü MAO-A inhibitörüdür. Harmalin, monoamin oksidaz A’nın geri döndürülebilir bir önleyicisi olduğundan, teorik olarak, tiramin, serotonerjik, katekolaminergik ilaçlar veya ön ilaçlarla kombinasyon halinde hem serotonin sendromu hem de hipertansif krizler oluşturabilir. Ayahausca brews’ta harmaline içeren bitkiler ve triptamin içeren bitkiler kullanılır.
Monoamin oksidaz üzerindeki önleyici etkiler, karışımı içerisindeki psikoaktif olarak önemli kimyasal olan dimetiltriptamin (DMT)’nin metabolizmayı atlamasına izin verir; kimyasalın psikolojik olarak aktif bir miktarının beyinde algılanabilir bir süre boyunca var olmasına izin verir. Harmalin, serotonin’in anabolik metabolizmasını normelatonine veya n-asetilserotonin’e, ardından da melatonine, yani vücudun uyku düzenleyici hormona ve güçlü bir antioksidana dönüştürür. (Peganum Harmala: The Hallucinogenic Herb of the American Southwest by Albert Most Venom Press Copyight 1985 Albert Most – Shen, HW; Jiang, XL; Winter, JC; Yu, AM (October 2010). “Psychedelic 5-methoxy-N,N-dimethyltryptamine: metabolism, pharmacokinetics, drug interactions, and pharmacological actions.” – Massaro, E. J. (2002). Handbook of Neurotoxicology. Totowa, NJ: Humana Press. p. 237.)
Harmol
Harmol doğadan izole edilmiş bir β-karbolinidir. Monoamin oksidazı tersine çevirebilen bir şekilde inhibe ederek bağırsaktaki dimetiltriptaminin parçalanmasını önleyerek psikoaktif hale getirerek önemli bir rol oynamaktadır oral uygulama üzerine. Bazı beta-carbolines, özellikle triptoline ve pinoline insan vücudunda doğal olarak oluşturulabilir. Β-karbolin, benzodiazepin reseptörü inverse agonistidir ve bu nedenle, konvulsif, anksiyojenik ve bilinci açıcı, hafızayı güçlendirici bazı etkilere sahip olabilir. (Abe A, Kokuba H (2013). “Harmol induces autophagy and subsequent apoptosis in U251MG human glioma cells through the downregulation of survivin.” –  Venault P, Chapouthier G (2007). “From the behavioral pharmacology of beta-carbolines to seizures, anxiety, and memory”. ScientificWorldJournal. 7: 204–23.)
Üzerlik tohumu içerisinde bulunan maddeler, bu tohumun neden ve nasıl bir etki mekanizmasına sahip olduğunu açıklamaya yetiyor.

Torres kanka attığım ss e bak orda adamlarda demişler çiğneyerek daha işe yarayacağını 

Torress' Alıntı:
Marshallon' Alıntı:

Eyvallah yok kanka ne abartması mevlana bile üzerlik tohumuyla yazmış mesneviyi :D   kendi söylüyor :D,kargı kamışına alternatif  dmt içeren bitkiler var bu sitede 
hatta baya güzel anlatmış olayı ;) bütün ünlüler akın akın brezilya peruya gidiyorlarmış bu muhabbet için.
Eyvallah kanka bu forum bi harika dostum en azından yardımlaşabiliyoruz attığın linkleri gece bakıcam birde ayahuasca ile ilgili bir film önerebilirim sana türk yapımı 46YOK OLAN bunu izle kanka başrolde behzat Ç. Var

Ekli dosyalar

• 20180217_143349.png
    20180217_143349.png
    388.7 KB · Görüntüleme: 24

Torress

Yeni üye

Marshallon' Alıntı:
Üzerlik Tohumu İçeriği
Harmin, Harmalol, Harmalin, Harmol, glikozitler, yağ, eskiden kırmızı boya yapımında kullanılan boyar madde, A ve C vitaminleri bulunuyor.
KaynakPeganum harmala L. (ÜZERLİK) TOHUMLARINDA HARMOL, HARMALOL, HARMİN VE HARMALİN ALKALOİTLERİNİN YBSK YÖNTEMİ İLE ANALİZİ M. Kartal, M. L. Altun, S. Kurucu – Bitkisel İlaç Hammaddeleri Toplantısı, Bildiriler, 29-31 Mayıs 2002, Eskişehir, Eds. K.H.C.Başer ve N.Kırımer 228-233
Harmin
İnsan vücudunda merkezi sinir sistemini uyaran geri dönüşümlü bir MAO inhibitörü (monoamino oksidaz inhibitörü) görevi görür. Bu durumda, MAO-A enzimi bloke edilir, ancak benzer şekilde etkili MAO-B enzimi engellenmez. Bulantı ve halüsinasyonlara neden olabilirDMT’nin aktif hale gelmesinde etkindir. (Harmin – Department of Pharmacology, University of Liège, Sart Tilman, Belgium.)
Harmalol
Harmalol biyoaktif bir beta karbolin ve harmala alkaloidlerinin bir üyesidir. Harmala alkaloidleri, Zehirler Standardı (Ekim 2015) kapsamında Çizelge 9’da yasaklanmış maddeler olarak kabul edilmektedir. Bir Çizelge 9 maddesi, tıbbi veya bilimsel araştırmalar için veya analitik öğretim veya eğitim amacıyla Topluluk tarafından onaylanması dışında istismara uğrayabilen veya kötüye kullanılabilen, üretimi, bulundurulması, satılması veya kullanılması yasalar tarafından yasaklanabilen bir maddedir. (Sarkar S, Bhadra K (2014) “Binding of alkaloid harmalol to DNA: photophysical and calorimetric approach.”. J Photochem Photobiol B. 130: 272–80.) [size=medium]Uyarılma, kaygı, bilişsel disfori (istek kaybı), öfori (kontrolsüz mutluluk, coşku), aşırı duygulanım, baş ağrısı, göz yorgunluğu ve kas konvülsiyonlarına neden olabilir. Harmala Alkaloid[/size]
Harmalin
Harmalin, harmala alkaloidleri ve beta karbolinleri grubundan bir psikoaktif alkaloididir. Harmalin, merkezi sinir sistemi uyarıcısı ve “geri dönüşümlü MAO-A inhibitörüdür. Harmalin, monoamin oksidaz A’nın geri döndürülebilir bir önleyicisi olduğundan, teorik olarak, tiramin, serotonerjik, katekolaminergik ilaçlar veya ön ilaçlarla kombinasyon halinde hem serotonin sendromu hem de hipertansif krizler oluşturabilir. Ayahausca brews’ta harmaline içeren bitkiler ve triptamin içeren bitkiler kullanılır.
Monoamin oksidaz üzerindeki önleyici etkiler, karışımı içerisindeki psikoaktif olarak önemli kimyasal olan dimetiltriptamin (DMT)’nin metabolizmayı atlamasına izin verir; kimyasalın psikolojik olarak aktif bir miktarının beyinde algılanabilir bir süre boyunca var olmasına izin verir. Harmalin, serotonin’in anabolik metabolizmasını normelatonine veya n-asetilserotonin’e, ardından da melatonine, yani vücudun uyku düzenleyici hormona ve güçlü bir antioksidana dönüştürür. (Peganum Harmala: The Hallucinogenic Herb of the American Southwest by Albert Most Venom Press Copyight 1985 Albert Most – Shen, HW; Jiang, XL; Winter, JC; Yu, AM (October 2010). “Psychedelic 5-methoxy-N,N-dimethyltryptamine: metabolism, pharmacokinetics, drug interactions, and pharmacological actions.” – Massaro, E. J. (2002). Handbook of Neurotoxicology. Totowa, NJ: Humana Press. p. 237.)
Harmol
Harmol doğadan izole edilmiş bir β-karbolinidir. Monoamin oksidazı tersine çevirebilen bir şekilde inhibe ederek bağırsaktaki dimetiltriptaminin parçalanmasını önleyerek psikoaktif hale getirerek önemli bir rol oynamaktadır oral uygulama üzerine. Bazı beta-carbolines, özellikle triptoline ve pinoline insan vücudunda doğal olarak oluşturulabilir. Β-karbolin, benzodiazepin reseptörü inverse agonistidir ve bu nedenle, konvulsif, anksiyojenik ve bilinci açıcı, hafızayı güçlendirici bazı etkilere sahip olabilir. (Abe A, Kokuba H (2013). “Harmol induces autophagy and subsequent apoptosis in U251MG human glioma cells through the downregulation of survivin.” –  Venault P, Chapouthier G (2007). “From the behavioral pharmacology of beta-carbolines to seizures, anxiety, and memory”. ScientificWorldJournal. 7: 204–23.)
Üzerlik tohumu içerisinde bulunan maddeler, bu tohumun neden ve nasıl bir etki mekanizmasına sahip olduğunu açıklamaya yetiyor.

Torres kanka attığım ss e bak orda adamlarda demişler çiğneyerek daha işe yarayacağını 

Torress' Alıntı:
Eyvallah kanka bu forum bi harika dostum en azından yardımlaşabiliyoruz attığın linkleri gece bakıcam birde ayahuasca ile ilgili bir film önerebilirim sana türk yapımı 46YOK OLAN bunu izle kanka başrolde behzat Ç. Var

Aynen knka 2. Attığım link 46 yok olan dizisiyle giriyor muhabbete zaten ;) ayrıca bu olay magic mushrooms deneyimine yakın deneyimler sunuyor internette karşılaştırmışlar zaten. Hatta ve hatta bu olaylara dünyada uyuşturucu olarak bakılmıyor, bu yöntemlerle bağımlılıklarından ve psikolojik sorunlarında kurtulan bir ton insan var. Aslında tohumsuzda bir videosunda mantar üzerinden psikolojik etkisini bu şekilde bahsetmişti. zaten farkettiysen mantarlar ve bitkilerin sadece insan üstünde uyarımları yapay hiç bir şey söz konusu değil ;) Aslında 3. Gözü açıyorsun bunlarla millet yıllarca ibadet yapıyor bu gözü açmak için sen bir anda açıyorsun :D zaten maniviyat sağlam değilse bad trip yaşanıyor genel moralde önemli bunlar iyiyse uçuş haz doruklarda ve sıfır düşüş ;)

Marshallon

Yeni üye

Alemencik' Alıntı:
KMarshallon' Alıntı:
Kanka e posta yolluyorum insta face olsun atarım şimdi ordan devam ederiz kuzen :D

Arkadaslar yeni uye oldum yazdiklarinizi ilgiyle okuyorum. Esrar harici pek bi deneyimim yok aslinda kafa yapmak degil deneyim yasamak istiyorm bagimliligi olmayan bana birsey katabilecek seyleri araştırıyorum. Yardimci olabilecek arkadaslarla muhabbet kurmak isterim. Hepinize guzel deneyimler diliyorum

Kanka takıl forumda  magicroom,salvia,lsd vb.konular var oralara bak baya bilgi var bulursun birşeyler.

Torress' Alıntı:
Marshallon' Alıntı:
Yolladım kanka gelmediyse sen bana atabilirsin

Attım kanka

Torres bayadır konuşmuyoruz kanka ne dicem bu forumda dm den de konuşulamıyor güvenlik amacıyla ben sana icq vereyim ekle kanka konuşalım

paolaochoa

Yeni üye

dozunun kaç x olduğunu bilmeden bilinçsizce kullanan biri olarak söylüyorum. aldıktan 3 5 sn ye sonrasında tüm vücuda yayılan bi hafiflik hissi. sanırım 1 2 dk arası keyifli ve gülmen gereken bi olayın içindeymişsin durumunu yaşadıktan sonra 10 dk diyen var 40 dk diyen var orası tartışılır çok rahatsız edici boyutta bi derinliğin içindeydim. beden dışı bi seyahat ev içinde yaşamışlığım oldu fakat bu keyifli bir seyahat değil ve kontrolüm altında bi durumda değildi aslında. arkadaşlarım kendimden tamamen geçip gözlerimi kapattığımı söylediler. o nöbeti atlatııp etkisi bi kaç tık düşünce keyifli ve boyutsal olarak farklı bi deneyim yaşamıştık. Belki biz yüksek doz kullandık belki miktar olarak fazla tükettik bilmiyorum. zaman mekan kavramım ortadan kalktı nerede olduğum konusunda fikrim yok zar zor saate baktığımda 6.15 ti ancak sabaha karşı mı yoksa akşam üzerimi olduğunu anlaymıycak durumdaydım. Belki ben bilinçsizce kullandığımdan böyle şeyler yaşadım fakat sonrasında izlediğim videolar falan yerlerde sürüklenen insanları gördükten sonra genel etksinin bu olduğunu anlayıp bir daha kendime bunu yapmadım.

Tavsiyem değildir. kontrol kaybı yaşanan hiçbir kafayı desteklemiyorum.

Sa gençler şimdi salvia lsd gibi halüsünasyon gösteren fakat kimyasal olmayıp doğadan gelen bir bitki esrar gibi düşünebiliriz.Lsd den farkı bilinçsiz olarak gelişen olay ve kurgular arasında kaybolmayı.Ve zaman,mekan,bedenin bir hiç olup sadece düşünce olarak varoluşunuzu sağlıyor.Kafası ortalama olarak on dakika sürüyor ama o on dakika size sanki saatlerce gibi geliyor.

Velhasıl gelelim asıl konumuza salvia nerden bulabiliriz netten araştırdım ama hiçbir siteye rast gelmedim lsd veya salvia için dm den yardımcı olursanız sevinirim.[attachment=191]
Kardeşim Elephantos veAvalonda var.Clean webde var.Normalde yani.Ordan kucuk paketlerde.Nasil desem boyle nudonasuko makarnanin icinden cikan baharat poseti hibi kare.Gizli gonderiyorlar.Dikkat cekmez fazla.Hem cekse bile dersin.Ben yasalligini arastirdim.Netten fazla bir makale bulamadim.onun icin siparis ettim.Falan filan knk.He bikac sey bulsan eywallah.Ama bdnde arastirdim bulamadim.Daha turkeyde uyus... sinifinda bile degil.bilmiyorlar.

Yok annem yazdı. Kim aldı senin aklını annem? Deli deli konuşuyorsun böyle! Forumda yeni bir başlık açmak gerek "BOŞ MUHABBET" boş muhabbet yapanlar orada takılsın!
Bunları yazarak zaten adamı trip tribe sokuyorsunuz zaten adam Bunları okuduktan sonra ebed tribe girme Sebile siz onun bilinçaltına yerleştiriyorsunuz Herkesin psikolojisi farklıdır

Kanka kargı kamışı bulabildin mi? Ben de bu muhabbeti yapmak istiyorum. Bir site var deneyimlemişler bir şeyler anlatmışlar. Sen burdaki gibi öğütüp yedin mi ? Çay olarak hiç kafası var mı? Adamlar baya etkili olduğunu söylüyor sadece üzerlik tohumunun ama sen agri kesici diyon kanka ? gerçi etkilerin kişiden kişiye değişir demişler bilemiyorum.
Kardeşim Kargı kamışını kesinlikle satın almayın paranıza yazık gidin sazlıbosna ya harbi yarıda kalmış her yerde kamış kamış Deryalar bak her yerde kamışlar var kökleri göklere kadar yerleşmiş Bulutlardan ilham almış iç diyen pisine kadar her şeyi bulabilirsiniz orada saygılar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** ***** ********** ****** ***** ******** hahahaha*** ******** *** ******* ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ****** **** hahahaha ***** ****** *** **** hahahaha******** **** ** ** ***
  • Night owl Night owl:
  • F FiveS:
    ******** *** ** **** ******* ** **** ***** ******** ********** ***** ****** ********** ******** ***
  • chapoo96 chapoo96:
  • İstanbul İstanbul:
  • T terbiyeligunahkar:
    ********* hahahaha** ** hahahaha ** **** ***** *** ***** *** ****** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • F FiveS:
  • chapoo96 chapoo96:
    ***** ******** ****** *** ********* *** hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
  • F FiveS:
    hahahaha** *******
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** *** hahahaha*** ***** ***** ***** ******** ****** *** ********* *** hahahaha***
  • T terbiyeligunahkar:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ******* ******* ** ******* ******* ******** ** ****
    +1
  • chapoo96 chapoo96:
    *** hahahaha ******* ******** **** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ******** ********* hahahaha******* ******* ******* ** ******* ******* ******** ** ****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ***** * ****** *** ****
  • Didrug Didrug:
    ******* hahahaha** ***** ******** *** ********** ********** hahahaha******** *** ** **** ******* ** **** ***** ******** ********** ***** ****** ********** ******** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha ** hahahaha**
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** *** ********** *** hahahaha*** ******* ******* ****** hahahaha ****** ***** ******* ***** **
    T terbiyeligunahkar: ****** *** ********** *** hahahaha*** ******* ******* ****** hahahaha ****** ***** *******...