SAKSIDA OUTDOOR İLK DOĞAL GÜBRE NE VEREBİLİRİM ?

Nicce

Üye
Arkadaşlar merhaba saksıda terasta baktığım bitkilerim 25 30 günlük oldular henüz hiç gübre tarzı bir şey vermedim boş suluyorum yavaş yavaş ne verebilirim sizce doğal gübre olarak bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..

YAGA

Kıdemli Üye
Arkadaşlar merhaba saksıda terasta baktığım bitkilerim 25 30 günlük oldular henüz hiç gübre tarzı bir şey vermedim boş suluyorum yavaş yavaş ne verebilirim sizce doğal gübre olarak bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..
Organik diyorsan güvercin gübresi şerbeti candır. Solucan gübreside takviye edebilirsin eğer ekerken toprağına karıştırmadıysan

YAGA

Kıdemli Üye
Güvercin gübresini kompost olarak yapıp vereceğim ama daha çok erken sömeklenmeye başladığında vermeyi düşünüyorum
Güvercin gübresi vegte kullanılır zaten, neden erken olsun ki. Şuan azot ihtiyacı var. Sömeklenmede potasyum ihtiyacı olur bitkinin. Yanlışın var dostum

Ü

Üye silindi 31087

Guest
Tohumların yaklaşık 2 haftalık güvercin gubresini sıvı hale getirdim maşallah mermi gibi oldular 2 günde gözle görülür şekilde büyüdüler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **