saksı değişiminden sonra bitki hiç kök yapmadı

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knklar başlıktaki durumla karşı karşıyayım. kızı bardaktan sonrs direkt büyük saksıya aldım. yapraklar flan çok değişik oldu ve gelişim yoktu. 2 hafta sonra bi köklere bakayım dedim kökler hala bardaktaki gibi aynı. bu durumu nasıl düzeltebilirim. büyük saksıdan aldım 3-4litrelik saksıya aldım bitki photo.

99Grind

Üye
Kanka yetiştirme şartların nedir? Foto var mı? mikoriza edin bence ama üstadlar görsel ve bilgiler ile daha iyi yorumlar.
keyifli growlar.

C

Canna

Guest
Dostum köklerin gelismemesinin sebebini bulmamiz lazim, eger resim yükler ve simdiye kadar ne yaptigin hakkinda bilgi verirsen, yardimci olmaya calisiriz.

ELON KUSH

Kıdemli Üye
https://ibb.co/KhH8gSR knklar şekli bu şekilde 2 haftadır. mainlining yapmıştım. eğitim verdikten sonra üstüne ışık düştü kırıldı fan yaprakları. revive flan verdim. hiç gelişim olmadı. en son gün köklerini incelerken hiç kök vermediğini gördüm. bardaktaki şekliyle aynıydı. daha küçük bi saksıya aldım bekliyorum. adam olur mu yoksa atayım mı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ****** ********* ****** ******** **** ***** *** hahahaha** hahahaha **** ***** ******** ***** hahahaha ** **
  • O Oci137:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** *********
  • O Oci137:
    ********* ******** ********* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** hahahaha****** hahahaha ***** ***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ***** ****** ****** ******** ******* ********* ******** ****** *** ***** ****** ***** ********* ******** ******* ********** ****** ****** **** ********* hahahaha* ****** ********** ******** *******
  • T Tropikal.MR:
  • Narkotik Narkotik:
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ******* ** *** ****** ***** ********