sağlam cigara

getm3out

Yeni üye
bi kaç tüyo verseniz spreyli cigara istemiyorum nasıl ayırt ederim kimyasal ile bilgilendirirseniz sevinirm ve ekteki ot sağlammıdır sizce

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-03-18 at 00.43.26.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-18 at 00.43.26.jpeg
    63.7 KB · Görüntüleme: 283

Weedorweed

Yeni üye
Kanka açıkcası fotoğraftan anlaşılacak bir şey değil. cigarayı kırıp koklarım,biraz yüzeyini incelerim o thcleri gözüne çarpar güzel cigaralarda,parlar böyle thcler yani benim fikrim iyi bir müptezel anlar o cigarayı elin alıp incelemesiyle.
Biraz daha net fotolar koyarsan belki yorumlayabilirim :)

Bro kahverengi yani köyü renkli değil benim Mahalemdeki skunklar sprayli rengide boyle değil  etkisinden de anlarsın zaten

HONBOOS

Yeni üye
Cvp: sağlam cigara

Resimdeki türk sigarası kardeşim arnavut skunk gelmedigi için artık sprey basıp presliyorlar alma   biliyoruz görüyoruz duyuyoruz

getm3out

Yeni üye

Göztepe353535' Alıntı:
Bro kahverengi yani köyü renkli değil benim Mahalemdeki skunklar sprayli rengide boyle değil  etkisinden de anlarsın zaten

bad tribemi sokuyor ne tür farkları oluyor ben bu cigaradan 5 6 duman aldım 15dkda etki etti 1saat güzel kafa yaşadım sonra 2 saat tribe soktu

Soruyu sorduğun insan tohumsuzun düşmanı herşeyde ona gönderme yapıyor otçudede,sağlam kafa bunlar bu forumun düşmanı

R

Ripley'sOG

Guest
O piclere deki tohumsuzun elamanları **** ziyarete gidiyor öyle insanlarin resmiyle +18 fotoshop yapıp adamlik yapmakla olmuyor **** çöp tenekeleri sende uzak dur moruk  onlardan bilmediğiniz şeyler var ondan hos duruyor o ocları düşman onlar düşman gördüğünüz yerde vurun nankör köpekleri

darmaduman

Yeni üye

reis otçu bebe sayesinde geldim bu foruma neden düşman olsunlar ?Ripley' Alıntı:
O piclere deki tohumsuzun elamanları **** ziyarete gidiyor öyle insanlarin resmiyle +18 fotoshop yapıp adamlik yapmakla olmuyor **** çöp tenekeleri sende uzak dur moruk  onlardan bilmediğiniz şeyler var ondan hos duruyor o ocları düşman onlar düşman gördüğünüz yerde vurun nankör köpekleri

Icarus

Kıdemli Üye

getm3out' Alıntı:
bi kaç tüyo verseniz spreyli cigara istemiyorum nasıl ayırt ederim kimyasal ile bilgilendirirseniz sevinirm ve ekteki ot sağlammıdır sizce

Piyasada nedense herkes bu sigaraya haze diyor. Kafası kara skunk dediğiniz otlara göre iyi ne içtiğini anlıyorsun . Kara gibi olan skunkların temizi yok bizi mahallerde resimde gördüğünün 0.6 veriyolar paket olarak.

getm3out

Yeni üye

Icarus1925' Alıntı:
getm3out' Alıntı:

Piyasada nedense herkes bu sigaraya haze diyor. Kafası kara skunk dediğiniz otlara göre iyi ne içtiğini anlıyorsun . Kara gibi olan skunkların temizi yok bizi mahallerde resimde gördüğünün 0.6 veriyolar paket olarak.

0.6dan kastın ne kral anlayamadım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • respectx respectx:
    *** ***** ********* ********** ******* ***** hahahaha********* **
  • gorilladam gorilladam:
    hahahahahahahaha*******
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha* ***** ****** ***** ********* ****** **** ****** **
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    +1
  • respectx respectx:
    hahahaha
  • respectx respectx:
  • respectx respectx:
  • respectx respectx:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • respectx respectx:
  • respectx respectx:
  • respectx respectx:
    ****** ****** ** hahahaha
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    ****** **** hahahaha
  • respectx respectx:
    ***** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ********* ***** hahahaha**
  • respectx respectx:
    ****** ******** ***** ****** ** ***** ** **** ***** ********* ***** hahahaha**
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha**
  • gorilladam gorilladam:
    ******** ***** ******* *** **** **** ****** * ******* *** ****** *** **** *****
  • respectx respectx:
    ***** * ******* *** ******* hahahaha*** ***** ********** ********
  • Tokarev Tokarev:
    **** ***** ** ******* hahahaha ******** ***** ******* *** **** **** ****** * ******* *** ****** *** **** *****
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ***** **** ******** ******* hahahaha*****
    +1
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    gorilladam gorilladam: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha