S.O.S Acil yardim beyler

MasterOf

Kıdemli Üye
Selamin aleykum beyler benim kizlarin gelismeleri cok yavasti yaptigim arastirmalar sayesinde nem az oldugu icin gelismediklerinin kanisina vardim. Şimdi asagiya 3 gun arayla cekilen 2 resim birakicam. Sizce bunlara devammi ediyim yoksa yeni tohum mu siparia ediyim ?

MasterOf

Kıdemli Üye
2.katı attılar sayılır ama yapraklar küçücük. 10 gun sonra cicege girecekler ama ortada bitki yok Bunlarda umut varmi bekliyimmi yoksa yeni tohummu siparia edim beyler yardim edin

MasterOf

Kıdemli Üye
Birden gelişirler hiç anlamazsın sen ortamını güzelce gözden geçirip düzenle bak tohumu ziyan etme bence
Kanka bunlar otomatik, ilk 15 günleri pic oldu diyebiliriz. Bu saatten sonra hersey yolunda gitse 10 güne cicege girecekler en fazla ne kadar olabilirlerki 5 10 gr icin bosuna beklemesemmi diyorum fazla vakit kaybetmeden yeni bi sayfami acsam

MasterOf

Kıdemli Üye
Birden gelişirler hiç anlamazsın sen ortamını güzelce gözden geçirip düzenle bak tohumu ziyan etme bence
Bide sorun belli gibi kanka, ben ilk defa bi ısıtıcı çalıştırdım buda ortamdaki nemi düşürdü %50 civari seyretti. Nem az olduğu için de bitki yavaş gelişti ve yapraklarda küçük kaldı. Merak ettiğim şey şu, yüksek neme ihtiyac duyduğu fide dönemini atlattığı için nem yine %50 seviyelerinde devam etse, şimdiden sonra gelişimi normale dönermi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********