S.a

Kuşcu

Üye
Dostlar ışık açıkken( hps600) sulama yapılırmı sıkıntı var cevap gelir gelmez harekete geçicem

Kuşcu

Üye
Zorunda kalmadıysan suyun buharlaşmaması için ışık kapalı sula her zaman
İş dolayısıyla bugün sulama gerektiği halde sulamadım yapraklar eğilmiş biraz sabah 6 da ışık kapanıyor bloom dönemindeyim 8gibi gitsem mi yada sulasammı kararsız kaldım ayrıca daha önce 2kere geç sulama yaptım yani tüm yapraklar sönükken demek istedim revivemde yok ikilemdeyim oyüzden

Cashh

Doktor
İş dolayısıyla bugün sulama gerektiği halde sulamadım yapraklar eğilmiş biraz sabah 6 da ışık kapanıyor bloom dönemindeyim 8gibi gitsem mi yada sulasammı kararsız kaldım ayrıca daha önce 2kere geç sulama yaptım yani tüm yapraklar sönükken demek istedim revivemde yok ikilemdeyim oyüzden
Dediğim gibi zaman yoksa sula bende öyle yapıyorum ama mümkünse Işık kapalı sula

Kanka bu genel bahçe bakım bilgisi mesela güneşin 12-1 öğlen saatinde sulanma güneş batmaya yakın sulanır aynısı
Hmm hiç bardağın bu tarafından bakmadım ama bende hep ısıklar kapanmadan 15 dk önce sularım karanlıkta daha iyi emer dinlene dinlene çeker bitki diye düşünerek bir yerde okumadım ama galiba doğru tahmin de bulunmuşum grower liği kapınca kainliğe yönelecem :) :) :)

Cashh

Doktor
Hmm hiç bardağın bu tarafından bakmadım ama bende hep ısıklar kapanmadan 15 dk önce sularım karanlıkta daha iyi emer dinlene dinlene çeker bitki diye düşünerek bir yerde okumadım ama galiba doğru tahmin de bulunmuşum grower liği kapınca kainliğe yönelecem :) :) :)
Yanlız yine olmadı güneş öğlen en güçlü zamanda barışta etkisini kaybediyor ama senin Işık başında da sonunda da aynı güçle etkide çalışıyor buna pek doğru düşünce denemez Işık kapanınca hatta bi 15 dakika sonra sula toprak ısısı biraz düşsün anladın kanka

Yanlız yine olmadı güneş öğlen en güçlü zamanda barışta etkisini kaybediyor ama senin Işık başında da sonunda da aynı güçle etkide çalışıyor buna pek doğru düşünce denemez Işık kapanınca hatta bi 15 dakika sonra sula toprak ısısı biraz düşsün anladın kanka
Knka 15 dk kala ph denge felan ayarlıyorum iste 1 ağacı sulamam 2. 5 litre rahat 10 dk sürüyor yavas yavas suluyorum ben ısıklar çoktan kapanmış oluyor çadırı örttüğüm zaman

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ***** ** ***** *** hahahaha* **
  • I ichbinkrytpon:
  • S SuperKafa:
    ******* ********* ******* **** ** **** ****** ****** ****** hahahaha**** ** hahahaha*** ******* ******** ******* *** ** ***** ******** hahahaha* ********
    S SuperKafa: ******* ********* ******* **** ** **** ****** ****** ****** hahahaha**** ** hahahaha***...