Sıfırdan başlıyorum..

Tangting

Yeni üye
kanka başlangıç için auto alacağını varsayıyorum çünkü bence auto al zaten ışık çok değil bu yüzden büyük bir ağaç yapmana gerek yok. kushseeds tr içinden yolluyor yurtiçi kargo ile. sanırım pzt ve psb günleri kargolama yapıyorlar ve hızlı geliyor.
AMA :D kanka ne genetik seçersen seç rasgele yolluyorlar. bir değil üç değil beş değil. forumda arat kushseeds diye veya sor chate göreceksin. auto siparişlerinde sürekli randomlar. 7 tane aynı genetik tohum alıyorsun yedisi de farklı çıkıyor. ben de acelem oldugu icin aldım hepsini aynı aldım ama şimdiden farklı olduğundan eminim sigaraların. renkleri farklı **** :D benim slovenyadan alısveris yaptıgım biri var ondan alıyorum genetikleri saglam baya
degenetica'da var mı peki aynı durum orda da farklı mı yolluyorlar acaba

mandarine

Ordinaryüs
degenetica'da var mı peki aynı durum orda da farklı mı yolluyorlar acaba

kanka ikisi aynı biri yurtdışı biri tr stoğu. bence degenetica normal yolluyor ama kanka kushseedsi kötülüyoruz dadegenetica onun katlarca kötüsü. forumda gez bak millete üç ay sonra yolluyorlar ve çok daha büyük sıkıntılar oluyor filan. o yüzden kushseeds ten al bence illa sponsor diyorsan. ama zaten yurtdışından alacaksan degenetica ya hiiiiiç gerek yok.

Maraşlı

Yeni üye
kanka ikisi aynı biri yurtdışı biri tr stoğu. bence degenetica normal yolluyor ama kanka kushseedsi kötülüyoruz dadegenetica onun katlarca kötüsü. forumda gez bak millete üç ay sonra yolluyorlar ve çok daha büyük sıkıntılar oluyor filan. o yüzden kushseeds ten al bence illa sponsor diyorsan. ama zaten yurtdışından alacaksan degenetica ya hiiiiiç gerek yok.
Abi peki illa içerdemi beslemek gerek benim mükemmel bir bahçem var ve çok buyuk bir bahçe her köşesinde birtane eksem verim alirmiyim.

Tangting

Yeni üye
Aaa bilmiyordum kanka eyvallah. 10 tane falan alaskan sipariş edecektim baya araştırmıştım alaskan'ı beğenmiştim...
farklı yollamaları üzdü valla

Tangting

Yeni üye
kanka bir bakın kart ile ödeme vardı, western union vardı, direk havale vardı ve birlac tane daha. ben direk havaleyi de kullandım western union u da.
sağol dostum adama mesaj attım bilgilendirme için falan. Tang beslenme takvimi ile hiç grow yaptın mı dostum bilgi sahibi misin, birkaç sorum var eğer bilgi sahibiysen? ilk growum olacak da çok bilgi topladım belki de tang tablosu ile ilgili artık yormaya başladı bilgiler :D

mandarine

Ordinaryüs
sağol dostum adama mesaj attım bilgilendirme için falan. Tang beslenme takvimi ile hiç grow yaptın mı dostum bilgi sahibi misin, birkaç sorum var eğer bilgi sahibiysen? ilk growum olacak da çok bilgi topladım belki de tang tablosu ile ilgili artık yormaya başladı bilgiler :D

rica ederim.
kanka sen sor ben çizelge takip etmedim hiç. bitkinin ihtiyacına göre verdim hep belirgin zaten. çizelgeler de bunu yansıtıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • kkush kkush:
    **** hahahaha****
  • Rioo Rioo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** hahahaha ****** ********** ******* hahahaha*** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ***** *** *** ****** * *** ***** ******** ***** *** **** **** *** **** **** *** ** ***** **** ** ** ***** **** *********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:

• D despacito:
    ***** *** **** **** **
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ********* *** ***** ****** ****** ********* **
  • kkush kkush:
    ******** ******* **** **
    +1
  • D despotdes:
  • G ganjasevdalısı:
  • Rioo Rioo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** hahahaha ****** ********** ******* hahahaha*** **********
  • D despotdes:
  • Rioo Rioo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** hahahaha ****** ********** ******* ** hahahaha*** hahahaha
  • D despacito:
    ** ******** *** ********** hahahaha** **** hahahaha ***** ***** **** hahahaha*** ****** ******* *****
  • G ganjasevdalısı:
    ******** *** ***** *** **** **** *** **** **** *** ** ***** **** ** ** ***** **** *********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ** hahahaha* ***
  • G ganjasevdalısı:
  • D despacito:
    ****** **** hahahaha* ****** *******
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ***** ******* ** **** hahahaha** ******* **** **
    D despotdes: ***** ******* ** **** hahahaha** ******* **** **