Sıcaklık ve nemi dengeleyemiyorum

WeedMann

Üye
Bu dediğin = QB 10 derece ekliyor ki imkansız dimi abi. Bir bokluk var ama çıkacak ortaya :D Ben de anlamadım ama. Daha tecrübeli arkadaşlar belki söylerler.
sorma dostum naptıysam tutturamadım bende şimdi az önce bitane daha bukar makinesi aldım bakalım :) yine de çok sağol yardımların için

Ü

Üye silindi 22134

Guest
sorma dostum naptıysam tutturamadım bende şimdi az önce bitane daha bukar makinesi aldım bakalım :) yine de çok sağol yardımların için
Bence googleled led'den aldiysan ac konus hic normal degil bi ariza vs felaket olmasin. Odadaki merkezi isitma kapali degilmi?

Ü

Üye silindi 22134

Guest
evet ordan aldım ama kutusu falan 0 hiç açılmamıştı . odada yani evde kombi yok ayrıca odayı ısıtmak için de herhangi bir ısıtıcı kullanmıyorum
ozaman kenya'da fln yasiyorsun sanirim 45+ derecede:) 19.8 derece diyorsun kombi isitma yok diyorsun

Ü

Üye silindi 22134

Guest
yine bulabiliyorsan lazerli isi olcerlerden bulup ledin bi isisini olc bence en son cozemez isen klima ile cadiri sogutma videolari var youtubeda yazin boyle bir cozume ihtiyacin olcak. co2 icin erken tabi ama ben bastan koymustum bi zarari olmadigina karar verdim. o markayi bende almistim fakat kolay yolu varmis kuru maya ve seker ile.

WeedMann

Üye
yine bulabiliyorsan lazerli isi olcerlerden bulup ledin bi isisini olc bence en son cozemez isen klima ile cadiri sogutma videolari var youtubeda yazin boyle bir cozume ihtiyacin olcak. co2 icin erken tabi ama ben bastan koymustum bi zarari olmadigina karar verdim. o markayi bende almistim fakat kolay yolu varmis kuru maya ve seker ile.
evet co2 yapımına bende bakmıştım ama ilk grow'um olduğu için riske atmak istemedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
    +1
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    P puslu77: ** ***** ****** ******** **** ****** *********