Sıcaklık sorunu yardım

Mr.ketof

Yeni üye
Beyler öncelikle hayırlı akşamlar benim kabin terasta duruyo 45w 4300lm 6500k led ampul kullanıyorum kabinin olduğu yer 1-2 derece kabin içi 12-15 arası geziyo ve daha fanlar çalışmıyo tek bitki bakıyorum

Kabin ısısını artırmak için karbon ısıtıcı alsam termostatlı sorun olurmu başka bi çözüm yolu varmı

AdamDegilsin

Yeni üye
Beyler öncelikle hayırlı akşamlar benim kabin terasta duruyo 45w 4300lm 6500k led ampul kullanıyorum kabinin olduğu yer 1-2 derece kabin içi 12-15 arası geziyo ve daha fanlar çalışmıyo tek bitki bakıyorum

Kabin ısısını artırmak için karbon ısıtıcı alsam termostatlı sorun olurmu başka bi çözüm yolu varmı
Kardeş valla bende ısıtıcı ampul aldım termostat ile. Köyde eski bi samanlığa koyucam çadırı. Inan denemeden bilinmez bu durum. Hali altı ısıtıcı alsaydım keşke diyorum ama.. ısıtıcı ampulu çadırın dışından çadıra dogru sabitleyecem. bu sayede çadırı yalıtım yapmaktan da kurtulucam. Umuyorum samanlık yerin altına hizalı oldugu icin disaridan 5 10 derece daha sıcaktır

Mr.ketof

Yeni üye
Kardeş valla bende ısıtıcı ampul aldım termostat ile. Köyde eski bi samanlığa koyucam çadırı. Inan denemeden bilinmez bu durum. Hali altı ısıtıcı alsaydım keşke diyorum ama.. ısıtıcı ampulu çadırın dışından çadıra dogru sabitleyecem. bu sayede çadırı yalıtım yapmaktan da kurtulucam. Umuyorum samanlık yerin altına hizalı oldugu icin disaridan 5 10 derece daha sıcaktır
Kanka ampul de düşündüm ama ısıyı eşit yayarmı bilemedim karbon ısıtıcı 80x50 kabin ölçüsünde alıcam tavana monte ederim diye düşünüyorum hem bitkiye direkt üstten ısı verir

higthead

Jolly Green

Ben sıcak iklim olan bir yerde yaşıyorum.Geceleri ışık kapalı 20 lere düşüyor buna rağmen ısıtıcılı fan aldım kabin dışına fan giriş yakınına koyuyorum,belli aralıklarla havalandırma açılıp kapanıyor.nemi sıcaklık sabit.Sende deneme yanılma yoluyla bulman gerekir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    ***** ****** hahahaha ******** *** *** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha *** ******* *** ****
  • O oziozi:
    *** ***** ** *** *** ***** *** hahahaha* ********** ***** **** *****
  • O obeb:
    ********** **** ***** ** ******* hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha* ******** ***** *** ******* ****** *********
    *** ***** ** *** *** ***** *** hahahaha* ********** ***** **** *****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha***
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******* ****** ******* hahahaha** *** ******** ***** ******* ******* hahahaha*
  • O obeb:
    ****** **
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha* ***** *** ***** ****
  • Z zerowalker:
    **** ********** ****** ****** ********** hahahaha** *** *** ***** *** ****
  • O obeb:
    ***** *** hahahaha* ***** *** ***** ******* **** *******
  • Madkusa Madkusa:
  • O obeb:
    *** **** **** ****** hahahaha*