Sürekli aynı kafayı mı yaşıyorsun "HİÇ YÜKSELEMIYOR MUSUN ?" BURAYA GEL !!!

Emmy

Müptezel
Selam canlarım temiz ve daha zararsiz bi o kadarda derin kafa istiyorsaniz vucudunuzun dinlenmeye ihtiyacı var demektir . Zararli toksinler atıldıkça vicudun surekli tazelenmesi gerekir , bu tarifte 15 gun kadar kisa surede daha az eşya ile daha fazla kafa yasamaniza yardim edecektir .. tarifime gelince ...
Akciğeri temizleyen kür için gerekli malzemeler:
1 tatlı kaşığı Zerdeçal (Bakteri, kanser ve virüsleri yok eden vitaminler, omega 3 asitleri ve mineralleri barındırır.)
1 kırmızı Soğan (Kanser, solunum sorunlarını ve kötü huylu tümörlerin tedavisinde kuvvetlidir.)
15 gr Zencefil (Akciğerlerde biriken mukusları yok eder.)
Nasıl yapılır?
Az miktarda şekeri "" bura size bağlı" su kaynattıktan sonra zencefil ve doğranmış soğanları parçalayarak ilave edin. Bu malzemeleri bir müddet kaynatın. kaynadıktan sonra altını kısın ve zerdeçal ilave edin. 1 lt Su miktarı yarıya inene dek kaynatın. Karışımı süzün ve sıvıyı bir şişe ya da kavanozun içine yerleştirin. Soğumaya bırakın ve buzdolabına koyun. Bu kürü üç gün boyunca tüketin. İnanılmaz etkilerini göreceksiniz :) :) :) BOL DUMANLAR

Son düzenleme:
Selam canlarım temiz ve daha zararsiz bi o kadarda derin kafa istiyorsaniz vucudunuzun dinlenmeye ihtiyacı var demektir . Zararli toksinler atıldıkça vicudun surekli tazelenmesi gerekir , bu tarifte 15 gun kadar kisa surede daha az eşya ile daha fazla kafa yasamaniza yardim edecektir .. tarifime gelince ...
Zerdeçal (Bakteri, kanser ve virüsleri yok eden vitaminler, omega 3 asitleri ve mineralleri barındırır.)
Soğan (Kanser, solunum sorunlarını ve kötü huylu tümörlerin tedavisinde kuvvetlidir.)
Zencefil (Akciğerlerde biriken mukusları yok eder.)
Nasıl yapılır?
Az miktarda şekeri "" bura size bağlı" su kaynattıktan sonra zencefil ve doğranmış soğanları parçalayarak ilave edin. Bu malzemeleri bir müddet kaynatın. kaynadıktan sonra altını kısın ve zerdeçal ilave edin. 1 lt Su miktarı yarıya inene dek kaynatın. Karışımı süzün ve sıvıyı bir şişe ya da kavanozun içine yerleştirin. Soğumaya bırakın ve buzdolabına koyun. Bu kürü üç gün boyunca tüketin. İnanılmaz etkilerini göreceksiniz :) :) :) BOL DUMANLAR
Merhaba konu çok yararlı olmuş benim yaptığımı anlatmak isterim ben 1 veya 2 kök. Yetiştiririm bahçemde ilk defa şuan kabinde var 2 kökden 100 150 gr alırım içme düzenim 2 gün içiyorsam 2 gün içmiyorum 5 gün art artda içtiysem 5 gün hiç içme bu şekilde yapıyorum ve 5 gün tekrar içmeyince 5 günün sonunda tekrar içince çok güzel kafa yakalıyorum bence en mantıklısı bu bazı bu sorunu yaşayan arkadaşlar bunu deneyebilir hem aldığınız hasat daha geç biter hem daha düzgün ve daha sağlıklı bi kafa yaşarsınız herkese bol dumanlar

Avare

Doktor
Zerdeçal (Bakteri, kanser ve virüsleri yok eden vitaminler, omega 3 asitleri ve mineralleri barındırır.)
Soğan (Kanser, solunum sorunlarını ve kötü huylu tümörlerin tedavisinde kuvvetlidir.)
Zencefil (Akciğerlerde biriken mukusları yok eder.)
Nasıl yapılır?
Kanka soğan 1 tane mi:) ölçüleri de verebilirmisin?

Woppy

Ordinaryüs
2 yıldır bir fiil içiyorum günlük ortalama 3-5g aralıgında artık kafa yapmıyor desems yerı :) saydıgı nseyler baya saglıklı denemek laızm :) ve kesınlıkle ara vermk lazım töleransı düşürmk gerek.

Nazim_Red

Doktor
1 tatlı kaşığı Zerdeçal (Bakteri, kanser ve virüsleri yok eden vitaminler, omega 3 asitleri ve mineralleri barındırır.)
1 kırmızı Soğan (Kanser, solunum sorunlarını ve kötü huylu tümörlerin tedavisinde kuvvetlidir.)
15 gr Zencefil (Akciğerlerde biriken mukusları yok eder.)
Nasıl yapılır?
Teşekkürler eline sağlık

Woppy

Ordinaryüs
2 yıldır iciyorsan araliksiz hala kafan nasil oluyor olmuyorsa neden ara vermiyorsun
kazanılmış alışkanlıkları bırakması zor oluyor hıc kafam olmuyor degıl bı tık oluyor ve bı rahatlama. Neyse ki stogum bıtmek uzere kızcelermınde 1 ayı var hatta kuruması felan 1.5 ay surse bı surelıgıne töleransı düşürmek için mecburıyetten ara vermek zorundayım :)

kazanılmış alışkanlıkları bırakması zor oluyor hıc kafam olmuyor degıl bı tık oluyor ve bı rahatlama. Neyse ki stogum bıtmek uzere kızcelermınde 1 ayı var hatta kuruması felan 1.5 ay surse bı surelıgıne töleransı düşürmek için mecburıyetten ara vermek zorundayım :)
1 ay ara versen hiç içmemiş gibi olursun sonra ilk jointte

Avare

Doktor
suan ortalama en baba 5 gr urunum kaldı bıtınce bıtıyr baskada yok maddıyatta yok kanalda yok kızlarındadedıgım gıbıen ıyı 1 ayı var guzel bı terapı olacak umuyorum :)
Harman dalı senin için de çalmaya başlıcak kanka kaçarın yok :) kolay gelsin bu arada cidden uzun süre içip birden kestiğinde ilk iki hafta çok zorlanıyorum umarım kolay gelirsin üstesinden.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
    P PsyWeed: ****** ********