Süpriz idrarda pozitif veren veya konuyla alakalı bilgisi olan var mı

iLLeqaL54

Yeni üye
Arkadaşlar 2019da içerken yakalandık ozamanlar sürpriz yoktu yapmadılar bana sorunsuz Bi şekilde zaten 3 testide içmeyerek bitirmiştim +programı ds dosyamın kapandığını söyledi 2020 Aralık'ta. Ve sürprizzzz tam 3 yıl sonra bugün ilçe jandarmadan arandım mahkemenin 3 gün içinde benim test vermem gerektiğini söyledi iş icabı şehir dışında olduğumdan gidemeyeceğimi belirttim. Gelmezsem tutanak tutulup yollayacağını ve sıkıntı olacağını söylediler. Gitmek istemiyorum kapanmış gitmiş dosya ne alaka ne yapmam gerek sizce kapandıktan 3 yıl sonra Şakamıdır? bu konu hakkında işi bilen biri yardımcı olabilirmi? Bu nasıl iştir anlamış değilim.

Arkadaşlar 2019da içerken yakalandık ozamanlar sürpriz yoktu yapmadılar bana sorunsuz Bi şekilde zaten 3 testide içmeyerek bitirmiştim +programı ds dosyamın kapandığını söyledi 2020 Aralık'ta. Ve sürprizzzz tam 3 yıl sonra bugün ilçe jandarmadan arandım mahkemenin 3 gün içinde benim test vermem gerektiğini söyledi iş icabı şehir dışında olduğumdan gidemeyeceğimi belirttim. Gelmezsem tutanak tutulup yollayacağını ve sıkıntı olacağını söylediler. Gitmek istemiyorum kapanmış gitmiş dosya ne alaka ne yapmam gerek sizce kapandıktan 3 yıl sonra Şakamıdır? bu konu hakkında işi bilen biri yardımcı olabilirmi? Bu nasıl iştir anlamış değilim.
Foruma üye olma tarihin senle aynı görüşte olan bir arkadaşın son görülme tarihi ile aynı, üstelik daha yeni bu konu hakkında konuşmuştuk başka bir konu altında, bu işte bi terslik mi var ben mi kuruyorum :D

kanka11

Üye
hangi mahkeme işleyen bi davanız mı vardı

iLLeqaL54

Yeni üye
Foruma üye olma tarihin senle aynı görüşte olan bir arkadaşın son görülme tarihi ile aynı, üstelik daha yeni bu konu hakkında konuşmuştuk başka bir konu altında, bu işte bi terslik mi var ben mi kuruyorum :D
Sen kuruyor olabilirsin :) çünkü benim gibi çok patlayan olabilir kardeşim dediğim iş çoğu kişiye olduysa büyük sıkıntı düşün daha önce başı bu olaydan geçen herkesi 2 3 yıl sonra arada sırada keyfi sürpriz idrar yaptıklarını.

Kankacım selam birkaç soru soracağım burdaki arkadaşlara da yardımcı olsun
1-Büyükşehirde mi yaşıyorsun normalde karakoldan arıyorlar jandarma olunca şaşırdım ikametinin bulundugu bölge jandarma bölgesi mi?
2-resmi ikametinin oldugu şehirden mi aradılar?
3-Sabit telefon numarası mıydı, cep numarası mı?
4-Arayan memurun tavırları nasıldı?

Ve son olarak başından geçenleri güncel olarak buraya yazarsan sevinirim.

harmangenc

Kıdemli Üye
ya cidden kafam almıyor. 2018 den beri binlerce kişiyi arayıp çağıracaklar, şehir dışında olan var, yurtdışında olan var çalışan var. sence bir yerden sonra bıkıp uğraşmazlar diyebilir miyiz?
Onun olması için herkesin itiraz etmesi ve en azından bir kişide bu kanunun bozulması lazım ki emsal karar olarak kullanabilelim

iLLeqaL54

Yeni üye
Kankacım selam birkaç soru soracağım burdaki arkadaşlara da yardımcı olsun
1-Büyükşehirde mi yaşıyorsun normalde karakoldan arıyorlar jandarma olunca şaşırdım ikametinin bulundugu bölge jandarma bölgesi mi?
2-resmi ikametinin oldugu şehirden mi aradılar?
3-Sabit telefon numarası mıydı, cep numarası mı?
4-Arayan memurun tavırları nasıldı?

Ve son olarak başından geçenleri güncel olarak buraya yazarsan sevinirim.
1. Evet kardeşim büyükşehirde yaşıyorum.
2.İkametgah olarak köy bölgesine bağlı olduğumdan jandarma iletişime geçti benimle.
3.Arayan ilk uzman çavuştu şahsi telefondan aradı baktım doğruladım.
4. Hemen yarın sabah 9da karakola gelmemi gitmemiz gerektiğini sonrasında serbestsiniz skıntı yok dedi gardaş dedi şehir dışındayım gelemem cuma günü olduğundan pazartesiye kaydırmaya çalıştım kapattı. Sorayım döneceğim dedi Dönüş yaptılar şahsi Telefondan astsubay aradı gelmen lazım gardaş dedi oda onada gelemem şehir dışındayım dedim pazartesi ne olacak bilmiyorum ama şehir dışındayım yine zaten.
4. Tavır olarak iyiler ama urfalı sanırım hepsi gelmez isen mahkeme (hangi mahkeme ise bilemiyorum) zorla getirin der ise zorla götüreleceğimi söyledi pazartesiyi bekliyorum. Ama boynumuza dolamak istediklerini tam kestiremiyorum ds kapanmış birinin 3 yıl sonra pis verdiğinde gideceği yer yine ds mi olacak yada pis verip ikinci istediğinde temiz verdiğimizde kurtulacakmıyız onu öğrenebilecek bir taşşaklı dostumuz var ise cevaplasın

kanka11

Üye
1. Evet kardeşim büyükşehirde yaşıyorum.
2.İkametgah olarak köy bölgesine bağlı olduğumdan jandarma iletişime geçti benimle.
3.Arayan ilk uzman çavuştu şahsi telefondan aradı baktım doğruladım.
4. Hemen yarın sabah 9da karakola gelmemi gitmemiz gerektiğini sonrasında serbestsiniz skıntı yok dedi gardaş dedi şehir dışındayım gelemem cuma günü olduğundan pazartesiye kaydırmaya çalıştım kapattı. Sorayım döneceğim dedi Dönüş yaptılar şahsi Telefondan astsubay aradı gelmen lazım gardaş dedi oda onada gelemem şehir dışındayım dedim pazartesi ne olacak bilmiyorum ama şehir dışındayım yine zaten.
4. Tavır olarak iyiler ama urfalı sanırım hepsi gelmez isen mahkeme (hangi mahkeme ise bilemiyorum) zorla getirin der ise zorla götüreleceğimi söyledi pazartesiyi bekliyorum. Ama boynumuza dolamak istediklerini tam kestiremiyorum ds kapanmış birinin 3 yıl sonra pis verdiğinde gideceği yer yine ds mi olacak yada pis verip ikinci istediğinde temiz verdiğimizde kurtulacakmıyız onu öğrenebilecek bir taşşaklı dostumuz var ise cevaplasın
seni zorla hiç bir yere götürüp numune alamazlar dostum nereye zorla götürecekmiş pardon hastaneye götürüp afedersin cinsel organından 1 i tutup öbürü işetecekmiymiş yada zorla şiringa mı basıp kanınımı alacaklarmış yapabileceği max 2 şey var 1 savcıya rapor verirler şahıs tebligata uymuyor 2 kamu görevlisine görevini yaptırmamaktan işlem yaparlar önce doğru düzgün tebliğ etsinler evine kağıt mı yollamışlar yoo arayıp çağırmakta ney ketenpereye getiriyolar milleti korkutup çağırıp imzayı attırıyolar sonrası yandı gülüm keten helva

iLLeqaL54

Yeni üye
seni zorla hiç bir yere götürüp numune alamazlar dostum nereye zorla götürecekmiş pardon hastaneye götürüp afedersin cinsel organından 1 i tutup öbürü işetecekmiymiş yada zorla şiringa mı basıp kanınımı alacaklarmış yapabileceği max 2 şey var 1 savcıya rapor verirler şahıs tebligata uymuyor 2 kamu görevlisine görevini yaptırmamaktan işlem yaparlar önce doğru düzgün tebliğ etsinler evine kağıt mı yollamışlar yoo arayıp çağırmakta ney ketenpereye getiriyolar milleti korkutup çağırıp imzayı attırıyolar sonrası yandı gülüm keten helva
Bende öyle düşünüyorum dostum ama konuyla alakalı yeni bilgi edinen olursa bende dahil buradan bilgilendirelim birbirimizi.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
3 gün içinde gelip idrar vericeksin diye binşey yok sana tebliğ etmeden gelip götüremez . Jandarma bu konularda biraz bilgisiz kendilerini savcı hakim falan zannediyolar heralde . Sen gidip tebliği imzaladığın anda götürme yetkisi doğuyor . O yüzden seni bidaha aradıklarında ben şuanda başka şehirdeyim size gelen tebligatı adresime yönlendirebilirsiniz de mevzuyu kapat . Zaman kazan

kanka11

Üye
3 gün içinde gelip idrar vericeksin diye binşey yok sana tebliğ etmeden gelip götüremez . Jandarma bu konularda biraz bilgisiz kendilerini savcı hakim falan zannediyolar heralde . Sen gidip tebliği imzaladığın anda götürme yetkisi doğuyor . O yüzden seni bidaha aradıklarında ben şuanda başka şehirdeyim size gelen tebligatı adresime yönlendirebilirsiniz de mevzuyu kapat . Zaman kazan
kanka kimiside diyor ki biz zaten erteleme süresi içindeyiz imzaya gerek yok biriyle konuştum ona imza attırmamışlar mesela çok absürt bi uygulama yani neresinden tutsan elinde kalıyor

bu çok mantıklıymış, arayarak çağırma olayı devletin yapacağı bir iş değil gibi çok acemice ve saçma gözüküyor, tebligat gelmeli tebligat istemeliyiz bence.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Polis şuanda bastırmıyo zaten mevzuatı bildiği için herkese 1 hafta kadar zaman tanıyo . Arkadaş jandarma bölgesinde olduğu için cahilce çağırıyolar

Beyler sa, vermiş olduğum süpriz idrarın pozitif geldiğini öğrendim ancak gitmeden özel laboratuvarda negatif çıkmıştı. O yüzden rahat bir şekilde idrarımı verdim ancak sonuç pozitif çıktı. Bundan sonraki süreç nedir nasıl bir yol izleyebiliriz
süprizi pozitif verdiğini ne zaman nerede öğrendin? nasıl gelişti? açıklarsan çok sevinirim kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** *** ** **** ** ********** ********* ******** *****
  • NewGardener NewGardener:
    ***** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ***** hahahaha*** hahahaha**** ** ********
    ********* ***** *** *** ***** ******* ***** ** ********* *** ** ********* *** hahahaha ****** *** ******* ******* ******* ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ** ******* hahahaha* ********* ** ** ****** ** **** ******* ******
    +1
    ******** ********** *** **
    ********** ****** *** ***** ******** ****** ****** ***** **** **** ********* ** ******* hahahaha* ********* ** ** ****** ** **** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ***** hahahaha ********** ***** ********** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** hahahaha ******* *** *** ********* hahahaha
    **** ****** ********** ******* **** **** ******** ***** hahahaha*** ***** *** **** *** ******** **
    ***** ******* *** **** ******** ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ** ** **** ******* *** ******** ******* *** **** * *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ** ******** ******* *** ********* ******** ** ****** ******* *********
    ***** ***** ******* ********* ** ******** ******** **** ********* ******** ******* * ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ***** hahahaha
    ******* ** ***** ****** **** ******** ********* hahahaha** ******** hahahaha ******** hahahaha* ******** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ****** ****** ** ***** hahahaha* hahahaha* ******* ***** ***** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ****** ** **** ********* ***** ******** ****** *********