Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

birilerivar

Yeni üye
Tedavi dediğiniz seminer mi ? İdrara çağırıldım ilk seferde temiz verdim. Denetimliye sevk edildim. Bir psikolog görüştü önce. Sonra da vaka sorumlusu görüşmeleri ve seminerler başladı. Bir seneye yakın sürdü ve bitti.
Tedavisiz olunca sadece sürpriz idrara çağrılıyorsunuz ve her hafta kolluğa imza veriyorsunuz. Tedavili olunca ilk 6 hafta 3 kez idrar testi veriyorsunuz.

Ü

Üye silindi 36878

Guest
Arkadaşlar herkese selam. Denetim bittikten sonra sürprize çağırılma konusuyla alakalı bilgi vermek istiyorum. Cep telefonuyla kolluk tarafından arandım. Şehir dışındaydım. 2 hafta sonra gelebilirim dedim. Nerdeysen oraya gönderiyim falan dedi. Gerek yok gelcem zaten 2 haftaya dedim. Olumlu ılımlı konuştum. Galara vardı 14 adet falan. Testte yok diyolar ama var. Pregabalin ve gabapentin diye geçiyo. 15 gün sonra tekrar aradı. Biri daha gelcek beraber götürcez falan dedi. Ben sana haber vercem dedi. Sonra 19 ya da 20. gün verdim. Temiz çıktı şükür. Bi daha kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum. Psikolojik olarak çok etkiliyo. Testte nelerin arandığını e nabızdan falan değil. Hangi hastaneye gittiyseniz onun sonuç alma sayfası oluyo. Ordan görebiliyosunuz. Yaklaşık 130 140 tane Madde ve türevlerine bakılıyo. Benim geçen testim gözüküyodu ama bu gözükmüyo. Hastaneden hastaneye de değişebiliyo. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.

yesillendir

Yeni üye
selam agalar, benim 2017 yılında yakalandığım dosyanın kağıdı 2023 ekim ayında geldi bu senenin başında denetime gittim 3 tane temizi verdim. daha sonra görüşme tarihini beklerken savcılıktan takipsizlik kararı kağıdı geldi eve. görüşme tarihi gelince gittim denetime vaka sorumlum senin dosyan kapanmış daha gelmene gerek yok dedi seminer cart curt hiç bişe yok. savcı 2018de 5 sene ertelenmiş ceza verip o süre içinde başka dosyam olmadığından kovuşturmaya yer yoktur kararı çıkmış. şimdi kesin olarak tamamen bitti mi sizce de? ben hala bir şüphedeyim bilen yeşillendirirse sevinirim.

Ü

Üye silindi 38683

Guest
Arkadaşlar herkese selam. Denetim bittikten sonra sürprize çağırılma konusuyla alakalı bilgi vermek istiyorum. Cep telefonuyla kolluk tarafından arandım. Şehir dışındaydım. 2 hafta sonra gelebilirim dedim. Nerdeysen oraya gönderiyim falan dedi. Gerek yok gelcem zaten 2 haftaya dedim. Olumlu ılımlı konuştum. Galara vardı 14 adet falan. Testte yok diyolar ama var. Pregabalin ve gabapentin diye geçiyo. 15 gün sonra tekrar aradı. Biri daha gelcek beraber götürcez falan dedi. Ben sana haber vercem dedi. Sonra 19 ya da 20. gün verdim. Temiz çıktı şükür. Bi daha kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum. Psikolojik olarak çok etkiliyo. Testte nelerin arandığını e nabızdan falan değil. Hangi hastaneye gittiyseniz onun sonuç alma sayfası oluyo. Ordan görebiliyosunuz. Yaklaşık 130 140 tane Madde ve türevlerine bakılıyo. Benim geçen testim gözüküyodu ama bu gözükmüyo. Hastaneden hastaneye de değişebiliyo. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.
Kanka gecmis olsun oncelikle
Ertelemenin kacinci senesindesin acaba
Bir de savcilik tarafindan ilk defa mi idrara cagirildin

selam agalar, benim 2017 yılında yakalandığım dosyanın kağıdı 2023 ekim ayında geldi bu senenin başında denetime gittim 3 tane temizi verdim. daha sonra görüşme tarihini beklerken savcılıktan takipsizlik kararı kağıdı geldi eve. görüşme tarihi gelince gittim denetime vaka sorumlum senin dosyan kapanmış daha gelmene gerek yok dedi seminer cart curt hiç bişe yok. savcı 2018de 5 sene ertelenmiş ceza verip o süre içinde başka dosyam olmadığından kovuşturmaya yer yoktur kararı çıkmış. şimdi kesin olarak tamamen bitti mi sizce de? ben hala bir şüphedeyim bilen yeşillendirirse sevinirim.
hassikome kanka ama senin dosya kapanmıştır artık

yıl hesabından dolayı seni salmışlar be kanka salsınlarda 2019 da yakalanan ve üst yıllarda yakalananlarla uğraşıyorlar senle işleri dahi olmaz daha git savcılıktan dosyanı temizle öyle derim

selamlar arkadaşlar, 2019'da ki dosyamdan dolayı bana da sms geldi bugün avukat arkadaşımla görüştüm şu an başka şehirdeyim çünkü arayıp hemen şehrini değiştir 14 gün kazanacaksın dedi fakat burada ki arkadaşların yazdıklarından sonra açıkcası kafam karıştı. başka hiç bir dosyam yok şükür.. Bana sms attılar ve ben kendim aradım açıkcası avukatın yönlendirmesiyle SMS'de başsavcılığı uyuşturucu soruşturma bürosuna gitmem isteniyor.. telefonda kalem özellikle çiş ve kan dedi fakat avukatım öyle söylediklerini fakat çiş aldıklarını söyledi.. kafam çok karışık, açıkcası kan alırlarsa zaten yapacak bir şey yok, çiş için zaman kazanabilirsem ne güzel olur son sigaramı içip yazıyorum bir yandan..

beyaz yakalı olmak v.s gibi dertlerim yok alternatif bir şekilde para kazanıyorum zaten sicilimde olması böyle bir şeyin bana pek dokunmaz fakat evimde oturup annemle ve kedimle bir hayat sürerken annemin'de bildiği bir hayat tarzına sahipken yerimde bu kadar huzursuz edilmek açıkcası, çiş için temiz verip devam edebilirsem hoş olur tabi ki.. süreç içinde bilgilendireceğim.. hukuktan hiç anlamam, hayırlısı

bluesmank

Yeni üye
beni eski ikametgah adresimdeki polis aradı savcılık kağıt gönderdi dedi ama senin ikametgahın değişmiş olduğun yere göndercem dedi bir buçuk aydan fazla oldu kağıdın gelmesini bekliyorum ankaradayım normal de hatayda yaşıyordum dosyam hatayda ilk başta çankayada idi ikametgahım sonra etimesguta aldım çankayadaki polis etimesguta gönderedceğini söyledi ses seda yok koskoca bir buçuk ay

Ü

Üye silindi 38683

Guest
beni eski ikametgah adresimdeki polis aradı savcılık kağıt gönderdi dedi ama senin ikametgahın değişmiş olduğun yere göndercem dedi bir buçuk aydan fazla oldu kağıdın gelmesini bekliyorum ankaradayım normal de hatayda yaşıyordum dosyam hatayda ilk başta çankayada idi ikametgahım sonra etimesguta aldım çankayadaki polis etimesguta gönderedceğini söyledi ses seda yok koskoca bir buçuk ay
Kanka gecmis olsun oncelikle kagit ankaraya ulastiginda bizi ayiktirirsan sevinirim

drugdr

Yeni üye
merhabalar herkese 2020 den kalan dosyamla beni çağırdılar sürprize. 10 gün oyaladım şu ana kadar.önmüzdeki haftayıda atlamayı düşünüyorum.Sonraki haftada bayram zaten umarım işe yarar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    *** ********** *** ****** * ********* * ****** ********** hahahaha hahahaha
  • Coke Coke:
    ****** ********* ****** ****** ******* *** **** * ** hahahaha******
    +1
  • Coke Coke:
    ** *** **** **** **** hahahaha** *** ********** *** **********
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** **** **** ********** **** ******* ********** * hahahaha hahahaha ********
  • Coke Coke:
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Coke Coke:
    *** ******* ****** **
  • Coke Coke:
    ******* ****** **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Coke Coke:
    ** ** ********* **** **
  • 2 2008Grower:
    *** ******** hahahaha*** ***** ***** *** ****** ******* ** ** ***** ***** ****** ********* ****** ****** ******* *** **** * ** hahahaha******
  • 2 2008Grower:
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha***** ***** ********* ** ***** **** ******** hahahaha*** ******** ******** **** ***** ***** *** ****** *** ***** *** **** ***** ******* ******** *** ****
  • Coke Coke:
    *** ******** hahahaha*** ***** ***** *** ****** ******* ** ** ***** hahahahahahahaha** ****** ********* *** ***** ***** ***** *****
    ********* ***** **
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    *** ******** hahahaha*** ***** ***** *** ****** ******* ** ** ***** ***** hahahahahahahaha ***** *** ********* **** ***** **** *** ****** **** ** ******** ***** *
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha** *** **
    ********* ****** ******* ***** hahahahahahahaha ***** *** ********* **** ***** **** *** ****** **** ** ******** ***** *
  • 2 2008Grower:
    ******** ***** hahahahahahahaha*** ****** hahahaha******** *** hahahaha ******* *** ********* ******** ***** *** ****** ***** *** *** ****** hahahaha***** ** ***** ******* ********** ********* ***** **** hahahaha*
  • S sharkek:
    S sharkek: ******* ** **** ***** **** **** **** ****** ******* *** ** *******