Sömeklerde gelişimim dururmu?

Whydedo

Üye
Öncelikle herkese selamaleyküm ilk growmun iyisiyle kötüsüyle sonuna geliyorm acemi olduğum için cok hata yaptim ama üstadlar bir sorum olacaktı
Bitkilerimin hasatına hemen hemen 20 25 gün kaldi ve dün aksam fan yapraklarının hepsini kopardım sanırım hepsini alamam gerekiyordu bu durum sömeklerin gelişimini engeller mi şimdiden teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 21256

Guest
knkm ben bikaç kişinin tamamen yaprakları aldığını ve iyi sonuç aldığını gördüm. lakin bu demek değildir iyi yöntem ustalar yardımcı olur @Kanka

Kanka

Administrator
Yönetici
bu donemde bıtkıye yaprak kopartıp stres vermek saçma someklere zarar verebılır gelısımı yavaşlatabılır veya herma tohuma bağlayabılır

Trikom takibi yapıp duruma göre hasadını yap dostum, olduğu kadar sömekler büyüsün diye gereğinden fazla beklersen sigaranın kafası azalır

Öncelikle herkese selamaleyküm ilk growmun iyisiyle kötüsüyle sonuna geliyorm acemi olduğum için cok hata yaptim ama üstadlar bir sorum olacaktı
Bitkilerimin hasatına hemen hemen 20 25 gün kaldi ve dün aksam fan yapraklarının hepsini kopardım sanırım hepsini alamam gerekiyordu bu durum sömeklerin gelişimini engeller mi şimdiden teşekkür ederim.
Durur kankada inşallah herma olmaz extra bir kaç stress daha var sıcaklık mesela sorunsuz biter umarım tricom takip edip rakıda alman mantıklı

Sonne

Kıdemli Üye
Kanka selamlar,
Bende çiçeklenme 3. Haftasındayım. Youtubedan takip ettiğim biri var yanlış yazmıyorsam mr. Cknuks mı ne? Herif tam prof üretici zaten kanada da. Oda mesela 3. Hafta dalların en üst 2 katı haricindekileri pıt pıt topluyor. Bende dün alt kısımlardaki büyük fan yapraklarını topladım. Bakalım iyi mi kötü mü görücem ama bu yaz beni mahvetti şimdiden 30-31 dereceye çıkıyor öğlen sıcaklık ona nası çare bulucam hala emin değilim. Sinbo soğuk buhar makinası iş görür mü emin değilim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ****** ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ** ****** ***** hahahaha****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** *** ******** ******** ******** ****** ********** ***** ***** hahahaha hahahaha* ******* **********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ********** ** ******** ***** ** ***** hahahaha** hahahaha*** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* *** ******* *** ******* hahahaha *** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** *** hahahaha
    +1
  • M merto1835:
    ****** *** ****** ****** ********* **** hahahaha*** ********** ****** ** ******* hahahaha** ********* ****** *** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha*****
  • lavrens lavrens:
    * ******** ******* ***** ********* ** *** hahahaha*** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ***** *** *** ***** ***** ******** *** ******* ********* ******** ********* ******* ***** *******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ********** **** *****