Sömekler şişmiyor

Dahadeli

Yeni üye
Öncelikle mrb kanka lar 25 gündür kızım çiçekte ama sömekler şişmiyor ben mi acele ediyorum acaba şişermi daha sömekler sanki pek şişmeyecek kler gibi geliyor tohumlar köfteci ve balkonda kızlar acayip tribe girdim Bi yorum atın

Dahadeli

Yeni üye
Daha şişer ama 25 güne göre biraz zayıf kalmış. Hangi bloom gübrelerini kullanıyorsun?
En basından beri cok çesit gübre kullanma şansım olmadı çiçeğe başladığından beri sıvı denizyosunu gubresi ve 1 defa kök başına 30gr kadar yarasa gübresi kullandım biri güvercin şerbeti önermişti çicekte kullanılmaz diye okudum formda o yuzden kullanmadım hali hazırda güvercin gübrem var kullansam mı ki 15 gün önce yarasa gübresi verdim tekrar ne zaman takviye yapayım cevabın içinde ayrıyetten teşekkürler

sativasever

Müptezel
En basından beri cok çesit gübre kullanma şansım olmadı çiçeğe başladığından beri sıvı denizyosunu gubresi ve 1 defa kök başına 30gr kadar yarasa gübresi kullandım biri güvercin şerbeti önermişti çicekte kullanılmaz diye okudum formda o yuzden kullanmadım hali hazırda güvercin gübrem var kullansam mı ki 15 gün önce yarasa gübresi verdim tekrar ne zaman takviye yapayım cevabın içinde ayrıyetten teşekkürler
Çok gübreye boğmana gerek yok. Genetiği ile de ilgili olabilir. Şu an çok sıkıntı gözükmüyor. Güvercine gerek yok zaten yeterince yeşiller yarasa gübresini 1-2 sulama sonra tekrar verebilirsin. Rica ederim iyi growlar

Dahadeli

Yeni üye
Ayrıca şişmeme sebeplerinden biri de balkonda yapıyorsun doğal ışık için çok erken. Bitki yeterince ışık alamamış. Ekstra desteklersen faydasını görürsün.
Hayırlısıyla az çokbi hasat alırsam Bi dahakine iyi kötü Bi ışık alıp içeri koyacam da şuan eldeki imkanlar kısıtlı ne çıkarsa bahtıma diyecem artık peki tahmini ne zaman hasat edilir Bi fikrin var mı acaba

Akdeniz deyim güneşli havalarda 6saat net güneş görüyorlar ama maalesef bu mevsimde 2 3 gün güneş varsa 1 2 gün kapalı hava şansa kadere artık ne verirse şükür diyecem yapacak bir şey yok şuan
zaten olması gereken zamandan çok erken ekmişsin.
yerinde olsam miktar yerine kafa olarak odaklanırdım olaya idare edecek kadar thc üretir umarım

Dahadeli

Yeni üye
Ufaktan başladı thc üretmeye bakalım ne olacak birde pistiller kahverengileşiyor henüz erken değilmi kahverengileşmesi için

Ufaktan başladı thc üretmeye bakalım ne olacak birde pistiller kahverengileşiyor henüz erken değilmi kahverengileşmesi için
evet erken ama yapacak birşey yok ışık konusunu çözüp indoor yap ya da nisan aylarında ekim yap dışarıda yapacaksan.
bir de genetik tohum al kafadan at tohumda mı sıkıntı var bende mi sorusunu heves kırılabiliyor ilk başlangıçta eksik malzemelerden kaynaklı

Umutdaja

Üye
bu grow için çok kafa yorma bence 10-15 ne verirse kardır kurtarır bir süre . indoor malzemelerini toparlayıp sağlam bir genetikle yol almanı tavsiye ederim

Dahadeli

Yeni üye
Acemiyim o yuzden tohum ve ışık işine girmedim aslında ama balkonda pek olacak iş değil Akdeniz bölgesinde olduğum için temmuzdan sonra yatılı misafirim çok oluyor hem ziyaret hem tatil hesabı o yuzden erken ektim ne verirse artık napalm tohumuna para saymadım sonuçta iç mekan için kabin şartmı odanın bir bölümünde yapsam olurmu ki zaten hps lamba almayı düşünüyorum oda olursa fazla sıcaklık sorunu da yasamam diye düşünüyorum

Kanka

Administrator
Yönetici
Keşke sorun çıkınca degıl başında günlük açsaydın nerde hata yaptığını görürdük önceki işlemlerinde bi hata olmalı ya besin kitlenmesi ya herma bilemiyorum geçmiş olsun başınız saolsun

ayteach

Müptezel
Arkadaslar benimde bir bitkim var lemon og su an 70. Gundeler 40 gunlukken ciceklenmeye basladi. Gubre olarak t.a bio bloom sivi deniz yosunu sivi yarasa gubresi veriyorum melas aldim ama daha vermeye baslamadim ufak ufak thc uretmeye başladı ekstra gubre vermeme gerek varmi someklerin sismesi icin

bu mevsimde balkonda güzel yetisiyor.kafaya takcak bisey yok.2ay bekle 2 ay sonra güzel hasat alırsın.çünkü havalar ısınıyor artık.ama suan gayet güzel gözüküyo

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Öncelikle mrb kanka lar 25 gündür kızım çiçekte ama sömekler şişmiyor ben mi acele ediyorum acaba şişermi daha sömekler sanki pek şişmeyecek kler gibi geliyor tohumlar köfteci ve balkonda kızlar acayip tribe girdim Bi yorum atın

Isik az geliyor olabilir. PK 13/14 veriyormusun. Su anda 50.000 ila 60.000 lümene ihtiyacin var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ******* hahahaha** **** * ** ****** ******
    ******* ******* ****** *** ******* * ***** ** ** ****** **
    ******** *** ** ***** ****** * **** *** *** * **** ** ***** ***** ****** ********
    hahahaha****** hahahaha* ***** **
    ********* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    * **** ** ******* **
    ***** ***** ********** *** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    hahahaha* hahahaha* ****** ******
  • O oziozi:
    ********* ******** ******** **** hahahaha* * * ***** ***** ******* ****** ***** hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ***** ******* ***** ****** *** *** ****** ****** ********* ***** **** ******* *** hahahaha ******* ***** ******* ****** ******* ******** ***** *** **** ***** ******** ******
  • O oziozi:
    ********** hahahaha***** ***
  • A acemiöğrenci12:
    ****** ***** **** *** hahahaha* ***** **** ** *****
  • A acemiöğrenci12:
    **** *** hahahaha* ***** *** ***
  • L Levrekbaz45:
    ****** **** hahahaha** ***** ******** ****** ***** ******* ******* ********* ******* ** ** *********
  • A acemiöğrenci12:
  • deyorke deyorke:
    ******** *** **** ********* **** ******** **** ***** *** hahahaha**** hahahaha***** ***
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
    **** ** hahahaha* ****** hahahaha
    T tayfurishere: **** ** hahahaha* ****** hahahaha