SÖMEKLENDİRME EVRESİ GELMİŞ Mİ ?

12-12 ışık döngüsüne geçip çiçeklendirmeye başlayabilirsin. Bitkinin cılız kalması ışık-besin -stres gibi birçok faktörden olabilir ama gayet sağlıklı gözüküyorlar. Dallardaki morluklar ektiğin bitkinin genetik bir özelliği, bir sorun teşkil etmez

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka finalde vinçle çıkarıcaklar evden galiba napıyon eve orman mı döşüyon :)
gayet sağlıklılar ateş ediyolar çiçeklenmeye sokunca besın ıhtıyacı artıcak unutma

alliean's2

Yeni üye
Ne tür bi ihtiyaç yani gübreyse elimde heaven grow algamic topmax bloom var bunların haricinde bir şeye ihtiyaç olur mu

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Kanka someklendirme evresine bir an once sokman lazim bitkiyi biraz zamani gelmis geciyor gibi sonralarda cok buyuyebillir bitkin dikkatli ol. Bitkiler eger ilk resimdeki gibi odanin bir kosesinde duruyorsa bol havalandir bitkiyi. Saydiklarin yeterde artar bile cok fazla verme bu gubreleri. Az verildigi zaman bitki daha iyi buyuyor

alliean's2

Yeni üye
Kanka someklendirme evresine bir an once sokman lazim bitkiyi biraz zamani gelmis geciyor gibi sonralarda cok buyuyebillir bitkin dikkatli ol. Bitkiler eger ilk resimdeki gibi odanin bir kosesinde duruyorsa bol havalandir bitkiyi. Saydiklarin yeterde artar bile cok fazla verme bu gubreleri. Az verildigi zaman bitki daha iyi buyuyor
Yok kanka kendi çapımda bi kabin yaptım kabinde duruyorlar normalde ama spider mayt sorunu yaşıyorduk ondan temizlemek için çıkartmıştım dışarıya.Teşekkürler bilgiler için umarım dediğiniz gibi boyla ya da aşırı büyümeyle alakalı bir sorun yaşamam.Sağdaki büyük olandan tahminleriniz var mı kaç gr çıkabileceğine dair ben çok karamsar bakıyorum gibi geliyorda bana bu konuya yani :D

etkisizeleman

Yeni üye
Kanka bende de 2 tane photo var bu şekilde 3.5 aylık yeni soktum çiçeklenmeye 3.gün bu gün 12/12 acaba ne zaman belirti verir bitki çiçeklenmeye girdiğinde ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha** *
  • NewGardener NewGardener:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ********* ********** *** ****** ******** hahahaha*** ********** ****** **** ********** ******* ***** ******
  • kkush kkush:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    **** ****** *** ** *** hahahaha** *** hahahaha** *
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • kkush kkush:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ********* *****
    +1
    ***** ********* ***** *** ****** ***** ******* ****** ****** *** ** *** *******
    hahahaha hahahaha ********** ** *** *******
  • kkush kkush:
    **** ****** ********** ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **
  • kkush kkush:
    ********* ****** ***** **** ********* hahahaha**** hahahahahahahaha**** hahahahahahahaha
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ***** ******* hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** **** ****** hahahaha**** hahahaha** ****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* ****** **** ****** hahahaha*****