Runtz Autoflower Günlük

Herkese selamlar. Runtz autoflower genetiği growuma başladım. Önce nemli peçete üzerinde köklendirdim ve bugün toprağa ekimimin 5. günü. Henüz gübre vermeye başlamadım. Bu konuyu hem tavsiyeleriniz ve yardımlarınıza başvurmak için hem de günlük olarak kullanmak için açtım. İlk growum olacak ve şimdilik iyi gidiyor.

Ekipmanlar:
40x40x120 Hydro Shoot kabin
100w Harvest Master Quantum Board Eco
7 Litre Kumaş Saksı
190 m3 karbon filtre
100 m3 fan
Biobizz Light mix toprak

Gübreler:
Hesi TNT Complex
Hesi Bloom Complex
Big Bud
Overdrive
Bud Candy
Atami Calmag
Revive
B-52

Her türlü tavsiyenize ve yorumunuza açığım.

aaaa-1.jpg

aaaa-2.jpg

Son düzenleme:
Hocam aslında fazla sulama yaptığımı düşünmüyorum her yer ıslak görünüyo olabilir ama spreyle sıktığımdan dolayı sadece toprağın üstü ıslanıyo ama dikkat etmeye çalışırım

7. gün durum bu.

İlk yapraktaki sararmalar 2 gün öncesinden beri var ve sorduğumda 6 pH su verdiğimden dolayı olduğu söylendi ve 6,5 pH su ayarlayıp toprak kuruduktan sonra tekrar sulama yaptım. Başka bir problemi varsa lütfen söyleyin çok geç olmadan düzelteyim. Ayrıca renkler çok açık duruyo ama bir iki ton daha koyu (çok koyu değil), rengin kötü durumda olduğunu düşünmüyorum ama yorumu olan varsa bekliyorum.

Kankalar selam. Başlıktaki bitkim öldü maalesef. Sabah bıraktığımda mis gibiydi akşam işten döndüğümde aşağıdaki resimdeki gibi yerde yatıyodu :(
Sıcaklık 25 dereceyi geçmiyor neden böyle oldu bilmiyorum. Şimdi aynı toprağa yeni patlattığım runtz tohumunu ektim bakalım ne olacak. Fikri olan varsa dönüşlerini bekliyorum.

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Dostum selam,sistemin çok güzel. Umarım iyi birşey ler çıkaracaksın. O bitki neden öyle olmuş ki bende merak ettim.Yaprakların sapa bağlandığı kısımlar gitmiş. Arkadaşlar mutlaka yorum yapacaktır.

gorilladam

Müptezel
Kanki az az sula pet geçir küçük kızın kafasına 3. Boğum olmadan gübre vermek yok. Kırmızı ana dal stres belirtisidir benim fikrimce fazla sulama ve kök çürümesi dolayısıyla bu bitki hayata tutunamadı :(

R.İ.P minik Runtz

Kas Adam

Yeni üye
Kanka önceki bitkinin ölme sebebini ben de merak ettim muhtemelen gorilladam kankamın dediği gibi fazla sulamadandır. Hevesin kaçmasın kanka yeni growunda başarılar günlüğü takipteyim

Kanka 2 yaprak şeklinde bu sabah gördüm engellilik gibi bi problemi görünürde yok (ikisi de aynı boyuttaydı). Fotoğrafını akşam buraya yükleyeceğim. Rengi de düzelmiş gibi duruyo sarıdan yeşile dönmüş

gorilladam

Müptezel
Mutasyon kankam. Ordaki yaprağın daha önce çıkmasının sebebi o tarafın daha fazla fotosentez yapması. Engellilik bir durum yok ama dışlardaki sarı-yeşilimsi renge anlam veremedim.

Mutasyon kankam. Ordaki yaprağın daha önce çıkmasının sebebi o tarafın daha fazla fotosentez yapması. Engellilik bir durum yok ama dışlardaki sarı-yeşilimsi renge anlam veremedim.
ışık uzak/yakınlığından veya toprağın gübreli toprak olmasından dolayı olanilir mi?
40cm medafede ışık be toprak da lightmix biobizz

bafici

Müptezel
ışık uzak/yakınlığından veya toprağın gübreli toprak olmasından dolayı olanilir mi?
40cm medafede ışık be toprak da lightmix biobizz
kardo şimdilik ışık bir tık daha uzak olabilir. ben de yeni patlattım auto tohumları, ilk 1 hafta 1 metreden %20 dimm ile verdim, sıkıntısız çıktılar. toprak da aynı şekilde light mix. gübre ile ilgi olmayabilir, ben topraktan kafayı çıkardığı günden beri gübreli sulama yapıyorum, ölçüyü de baya tama yakın veriyorum, bu şekilde olmadı. nemde falan bir sıkıntın yoksa seninkinin olayı mutasyonla ilgili muhtemelen :D

kardo şimdilik ışık bir tık daha uzak olabilir. ben de yeni patlattım auto tohumları, ilk 1 hafta 1 metreden %20 dimm ile verdim, sıkıntısız çıktılar. toprak da aynı şekilde light mix. gübre ile ilgi olmayabilir, ben topraktan kafayı çıkardığı günden beri gübreli sulama yapıyorum, ölçüyü de baya tama yakın veriyorum, bu şekilde olmadı. nemde falan bir sıkıntın yoksa seninkinin olayı mutasyonla ilgili muhtemelen :D
kanka kabin içi nem %70 civarı dolanıyo ama filizin üstüne pet bardak kapattığım için bitkinin aldığı nem muhtemelen daha fazladır. Bakalım ilerleyen vakitlerde daha iyi anlarız herhalde ne dönüp bittiğini. Umarım sıkıntısız bi şekilde büyümeye devam eder

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • K Kowa:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    +1
  • K Kowa:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** **** ****** ********** ******** ******* ** ** ****** ****** ******** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******* ******** ** **** ********** ******** ****** ***** ***** ***** ***** ***** ********* ******* ***** *****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • K Kowa:
    ** ****** hahahaha *****
  • K Kowa:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • K Kowa:
    **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** ****** ********* ******* ******** ** hahahaha
  • E endnyz1:
  • K Kowa: