Rica etsem tavsiyelerinnizi alabilir miyim?

Crf45

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim kendimce bir kabin kurdum 100x75x50 boyutlarında elimde olan sıradan sigaralardan çıkan tohumlardan attım 1.5 ay oldu bayagı büyüdü fakat ne olacagı belli değil sonradan araştırdığım kadarı ile dişi çıkma ihtimali çok düşükmüş tohum almak istiyorum bildiğim site st-skshunks istediğim kısa boylu ve verimli bakımı kolay kokusu az olan bi tohum tavsiyede bulunacagınız bir cins ve st-skshunks güvenilirmi yardımcı olursanız çok sevinirim

Sancak

Yeni üye
site güvenilir 3 günde eline ulaşır tohum auto bitki alman lazım ve indica olması lazım kanka anladığım kadarı ile alanın ufak bu 2 kritere dikkat et koku olayı kaç adet ekeceğine bağlı ama tahminimce sen 1 veya 2 adet ekiceksin pek bişey olmaz koku açısından olursa da olmaya başladığında bakarsın

Crf45

Yeni üye
site güvenilir 3 günde eline ulaşır tohum auto bitki alman lazım ve indica olması lazım kanka anladığım kadarı ile alanın ufak bu 2 kritere dikkat et koku olayı kaç adet ekeceğine bağlı ama tahminimce sen 1 veya 2 adet ekiceksin pek bişey olmaz koku açısından olursa da olmaya başladığında bakarsın

ustam karbon filtrem var daha sonraki aşama için yardımın için çok teşekkür ederim peki gübre olarak ne venasıl kullanabilirim bir fikrin varmı

ustam karbon filtrem var daha sonraki aşama için yardımın için çok teşekkür ederim peki gübre olarak ne venasıl kullanabilirim bir fikrin varmı
Knka selam site güvenilir 5 gün de geldi elime tohumlar.
İlk grow ise kimyasaldan uzakdurmanı öneririm
Ben Bio biz full serisini kullanıyorum
En önemli
Bio grow Bio Bloom Bio topmax Bio calmag knka
Toprağın gübreli ise ilk 15 gün sonra 1lt. 1 ml grow ile başlaya bilirsin bir dahaki sulamanda 1 litre suya 1 ml Bio calmag kullana bilirsin

Crf45

Yeni üye
Knka selam site güvenilir 5 gün de geldi elime tohumlar.
İlk grow ise kimyasaldan uzakdurmanı öneririm
Ben Bio biz full serisini kullanıyorum
En önemli
Bio grow Bio Bloom Bio topmax Bio calmag knka
Toprağın gübreli ise ilk 15 gün sonra 1lt. 1 ml grow ile başlaya bilirsin bir dahaki sulamanda 1 litre suya 1 ml Bio calmag kullana bilirsin

kankacım ilgi alakan için öncelikle çok teşekkür ederim bütüntavsiye ettiğin ürünlerin özelliğine tek tek baktım growkentten peki bu ürünlerin hepsi elimde olmasımı gerekir hangi dönemde hangisi kullanılır tekrar yardımcı olursan sevinirim ve başlıkta da belirttiğim gibi henüz tohum alımı yapmadım fakat kullandığım ürünlerden çıkan tohumları ektim şuan 40 günlük bi evreye geldi resmini çekecegim bi bakarmısın erkekmi çıkar dişimi fikri olan yol gösterebilirm aydınlatma olarak da 5 adet 50w specrum led kullandım

Crf45

Yeni üye
Sanırım resim yüklemeyi beceremedim sistem bi kaç sorundan bahsetti onunla ilgili yol gösterirseniz resimlerini gönderebilirim bakıp bi fikir vermeniz için

Sancak

Yeni üye
Kanka gübrede valla herkes aşağı yukarı favori olarak 2 marka kullanıyor bunlar biobizz ve Advanced Nutrients markası
Hee sen hangisini seçtin dersen ben Advanced Nutrients seçtim kanka birkaç yerde okudum şampiyonlukmuş madalyaymış bişeyleri vardı ve netten baktım yetkili abiler falan genel olarak ona yönelmişler bende bozmadım ama çok çok da farketmez diye düşünüyorum

nightowl

Üye
Auto olacaksa ve 2 bitki ise, AN Sensi Bloom A+B, Calmag ile başlayıp, sonrasında sırası geldikçe alabilirsin. Bu söylediklerim yaklaşık 200-220 tutar ve seni mutlu eder. Kolay Autoflower Beslenme takvimi diye aratırsan burada, gün gün kaç ml ne vereceğin Tang çizelgesine göre var. Çok karmaşık geliyor gübre işi ilk araştırırken ama çok kolay aslında. Takıldığın yerde yardımcı oluruz seve seve.

Crf45

Yeni üye
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim son olarak dediğim gibi içtiğim ürünlerin içinden çıkan tohumları ekmiştim 6 adet kadar 40 gün önce şimdi bayagı büyüdü 30 cm e ulaştı fakat ne çıkacagı belli değil resim yüklme ile ilgili yardımcı olabilirseniz bi yükleyim en azından olur veya boşuna uğraşma bunlar olmaz dersiniz ona göre tohum siparişi veririm

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B boldpilot34: ********* ****** hahahaha ******