Qb sistem kurulumu için yardım. Işık tamam gerisi kaldı.

S.a kankalar.

1-) 2x 240w qb sipariş verdim Lm301b. Işığı verimli kullanabileceğim bı kabin onerirmisiniz yada ölçüsünü. 2x asacağım için yanlış ölçüde bişey almak istemiyorum.

2-) bu ışık ile verim alacağım şekilde bitki sayısı auto için kaç olmalı.

3-) önerdiğiniz kabin ölçülerine uygun Karbon, fan , nem vs gerekli herşeyi onerirmsniz. Direk hepsini toptan sipariş verip başlamak istiyorum. F/p olursa çok iyi olur.

Ledgodan biride 250 sini 1500e yapıyor. Ama onunki sadece gunışığı sanırım
Kanka bı gelsin ürün. Vergi vs toplam ne kadara mal oldu ise profiline yazarim. Sende ona göre hangisi sana uygunsa ordan alırsın. Başka arkadaşlarda merak ediyorsa burdan etiketlesinler kaça mal oldu kaç güne geldi satıcı kim vs profillerine atarım.

S

silas

Guest
Boardların ölçüleri ne aralarını açıp max 120x120x200 de kullanabilirsin. bu alana 7-8 belki 9 tane auto sığdırabilirsin. QB kullanacağın için sıcaklık sorunu çekmezsin 170 m3/h kapasite kullanman yeterli, giriş fanına gerek yok, kabinin hava giriş alt yan deliklerini açıp ışık girmeyecek şekilde ayarlaman kafi. Bu kapasitelerde vakum etkisi olmayacağı için giriş fanı önerilmez. Fanı hızını dimmerleyip, ısı ve ses izalasyonlu boru kullanırsan gürültü açısından sıkıntı çekmezsin.
Kabin olayı şu an TR de büyük sıkıntı. Zeuxe yada çin malı kabinlerde fiyat açısından da kalite açısındanda 5 para etmez bana sorarsan. KAbin dediğin koku sızıntısı yapmamalı, iyi yansıtmalı, içeri ışık almamalı. Secret jardinin zaten kalite açısından 10 numara, bu modelin işini göreceğine inanıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
  • İstanbul İstanbul:
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • F FirstGrowing:
  • F FirstGrowing:
    ******* ******* ******* **