qb 240 w ışık seçimi için yardım rica ediyorum

heygidi

Yeni üye
dostlar merhaba,
80*110*110 kabinim var. şu anda iki auto bitki yetiştiriyorum. 5000 tl civarı bütçe var. bir türlü seçim yapamıyorum ve yardımınızı rica ediyorum.

şu anda elimde iki seçenek var.

1. si sponsorun ışığı.

fiyat: 6600 6-8 ocak ta kampanyası var indirimle 5940tl ye geliyor.

2.si ise sahibinden de satılıyor. kullanılan malzeme ledler, driver a kadar aynı. çok daha basit yapıda. bu ışığı kullanan var mı? varsa görüşleri nelerdir?
fiyatı: 4000 tl

başka öncereceğiniz ışık varsa tavsiyelerinizi rica ediyorum.

teşekkürler.

TeHasCan

Yeni üye
merhaba heygidi, iki lamba da 240 watt qb kullanıyor , driverları da hemen hemen aynı . ben de qb 240 kullanıyorum . güzel lamba tertemiz. doğru sulama doğru nem doğru koşullar +co2 de olursa tek bitkiye 125 gr alabilirsin

heygidi

Yeni üye
TRY 5,925.79 12%OFF | 10 adet/paket Samsung V3 QB288 lm301h kuantum büyümek led kurulu tam spektrum 3000K 3500K 4000K mix 660nm UV IR büyüme ve çiçeklenme
o kadar vaktim yok maalesef. kısa zamanda halletmem lazım.

Kanka

Administrator
Yönetici
garantili ürün varken 2. el soruyosun bence çok açık arayla sponsor en azından birşey olsa muhattabın olcak

heygidi

Yeni üye
Mars hydro ts 2000
üstad ts2000 modelini sanırım üretmiyorlar. tsl2000 modeli var. forum da ve genel kanı samsung 301h çip ve sürücü olarakta meanwell en iyisi. bu ürünün kullandıkları hakkında (çip: bridgelux, sürücü:moso) fikrim olmamasından dolayı biraz uzak duruyorum. fiyatı da 6490.

heygidi

Yeni üye
garantili ürün varken 2. el soruyosun bence çok açık arayla sponsor en azından birşey olsa muhattabın olcak
kanka kesinlikle benim de ilk seçimim. ama fiyat farkı cannalight ın yarısı kadar fazla. birisi 4000 ken, diğeri 5950. cannalight a da 3 yıl garanti veriyorlar.

Son düzenleme:
kanka kesinlikle benim de ilk seçimim. ama fiyat farkı cannalight ın yarısı kadar fazla. birisi 4000 ken, diğeri 5950. cannalight a da 3 yıl garanti veriyorlar.
Cannalight ikinci el değil ki sıfır ürün o . Garantiyse o da garantili muhatap bulmaysa onda da muhatap bulursun. O ürünü ben biliyorum türkiyede şu anda anatolian grow isimli mağaza satıyordu o ürünü. Hatta quantum board tr diye bir siteleri vardı Türkiyede satılan ilk quantum boardlardandır. Güzel kaliteli bir ürün. Tabi bütçen bavagreene yetiyorsa bava iyi bir seçim olur ama bütçe derdin varsa o ışık seni fazlasıyla mutlu edecektir.

a-420

Müptezel
dostlar merhaba,
80*110*110 kabinim var. şu anda iki auto bitki yetiştiriyorum. 5000 tl civarı bütçe var. bir türlü seçim yapamıyorum ve yardımınızı rica ediyorum.

şu anda elimde iki seçenek var.

1. si sponsorun ışığı.

fiyat: 6600 6-8 ocak ta kampanyası var indirimle 5940tl ye geliyor.

2.si ise sahibinden de satılıyor. kullanılan malzeme ledler, driver a kadar aynı. çok daha basit yapıda. bu ışığı kullanan var mı? varsa görüşleri nelerdir?
fiyatı: 4000 tl

başka öncereceğiniz ışık varsa tavsiyelerinizi rica ediyorum.

teşekkürler.
Slm kanka Mars hydro ts 2000 arkana bakma.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********