Purple kush ustaları içeri lütfen

Shouteq

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar ben 2 tane purple kush growu yapıyorum işin başındayım ciceklerimde ciceklenmenin başında diğer çiçeklere göre bu bitkinin daha fazla azota ihtiyacı olduğunu öğrendim ve morarması için son zamanlarda buz koyulması gerektiğini okudum emin değilim daha önce yetiştirmedim fakat her bitkinin farklı farklı istekleri olduğunu biliyorum başarı fazla veren bir genetik fakat başlarda bir method uygulamadim en fazla hasati almak ve sağlıklı büyümesi için ne yapmam lazim daha önce purple kush yetiştiren arkadaşlar konuya girip yardımcı olursa çok sevinirim iyi growlar

kaiser

Kıdemli Üye
Kanka buzu fakan bilmem de gece-gündüz arasında sıcaklık farkını arttırırsan ve purpinator gibi gübreler kullanırsan bitkinin de genetik özelliğiyle beraber sömekler morarmaya başlar bunun dışında gübre takvimini düzenli şeklilde devam ettir ve içerdeki sıcaklık-nem olayını koru yeterli olur. Şimdi ortada soeu var ama bitkinin fotoğrafı yok,şartlar yok,seçenekler yok nasıl yorum yapılır bilmem

DopamiN

Üye
Bende purple kush photo hasat ettım ne yaptıysam morarmadı ama çok agır bi sigara kafası bayıyor
growdiaries'dan da baktım purple kush auto ları morartmışlar ama photolar morarmamış.
çiçeklenmenin sonlarına dogru 10 derecelere indirdim buz koydum vs morarmadı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • W WindySideTR:
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
  • elchavoo elchavoo:
    ******* ** ****** ********* ***** ******* *** hahahaha****** **** ******* ******** ***** hahahaha ******** ******* *** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ****** ****** *** **** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • elchavoo elchavoo:
    ****** ****** *** **** ******* ***** ********* ****** ** ********** ******** ******** hahahaha****
  • W WindySideTR:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
    ********** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******** ***** ****** *** *** *** *** ******* ********
    Night owl Night owl: ********** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******** ***** ****** ***...