Pudralama yapmadı yardım lütfen

Selam kankalar auto sigaranın bugün 65. Günü sömekler iyice şişti ve şişmeye devam ediyor benim sorum şöyle sömekler şişti ama hala beyaz pudralama yapmadı ilk growumda elimle ellediğim an yappş yapış oluyordu ve kokudan duramıyordum aynı genetik ama bu sefer koku hiç yok denecek kadar az ve yapraklara beyaz atmadı bu neden böyle oldu başına gelen var mı normal mi ??
4B8DE5EE-0B49-48AA-882F-64EF6D6703BF.jpeg24B723FB-67BB-46F9-BB1A-46F8E01A8D43.jpeg

nemesiz0

Üye
bizim burda havalar 20 21 derece oldu bile tohumları toprağı vitaminleri sipariş ettim 15 20 güne herşey hazır olur gündüzler uzuyor yavaş yavaş 20 gün sonra tam outdoor ekim vakti gelecek oh miss

iki saksıda iyidir 150 200 gram çıkar iki saksıdan gramı 100den saysak 20k para bende yarı kendime üretiyom yarı satıyom sonraki growun parası çıkıyo maksat
Vala kanka ben girmiyorum ya bak bi polis arkadaşım var evime gelir arada izleriz beraber onada söz verdim satmıcam diye arkadaşlarla içiyoruz ama bu seferki canımı sıktı baksana 65 gün oldu ne koku var nede elimle değdiğinde yapışkanlık geliyor anlamadım neden üzüldüm resmen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********