Psikolojik Sorunlar

ocbtayfa2

Yeni üye
İyi günler tohumsuz ailesi kankalar artık esrar içtiğim zaman kafam Güzelken çok farklı kötü dusuncelere giriyorum çevremdeki insanların benim hakkımda kötu şeyler söylediğini düşünüyorum yürürken çevremdeki insanların sürekli bana baktığını düşünüyorum kendimi degersiz hissetmeye başladım tam anlamıyla paranoyak oldum diyebilirim psikolojik olarak kendimi hiç rahat hissetmiyorum sürekli düşünüyorum ne yapmam gerekiyor

İyi günler tohumsuz ailesi kankalar artık esrar içtiğim zaman kafam Güzelken çok farklı kötü dusuncelere giriyorum çevremdeki insanların benim hakkımda kötu şeyler söylediğini düşünüyorum yürürken çevremdeki insanların sürekli bana baktığını düşünüyorum kendimi degersiz hissetmeye başladım tam anlamıyla paranoyak oldum diyebilirim psikolojik olarak kendimi hiç rahat hissetmiyorum sürekli düşünüyorum ne yapmam gerekiyor
Kanka birden fazla konu açmana gerek yok, senin sorunun cevabı ise içtiğin ottur. Ot bu kanka olur öyle etkisi, çok farklı triplere girip kendini herşeyin ortasında gibi hissedebilirsin, herkes sana bakıyormuş gibide olabilirsin ondan kafanı rahat tut, sokakta biri görse ot içtiğini anlamasının imkanı sıfıra yakın ondan dolayı ne demişler koy g*tune rahvan gitsin diye

ocbtayfa2

Yeni üye
Kanka birden fazla konu açmana gerek yok, senin sorunun cevabı ise içtiğin ottur. Ot bu kanka olur öyle etkisi, çok farklı triplere girip kendini herşeyin ortasında gibi hissedebilirsin, herkes sana bakıyormuş gibide olabilirsin ondan kafanı rahat tut, sokakta biri görse ot içtiğini anlamasının imkanı sıfıra yakın ondan dolayı ne demişler koy g*tune rahvan gitsin

Kanka birden fazla konu açmana gerek yok, senin sorunun cevabı ise içtiğin ottur. Ot bu kanka olur öyle etkisi, çok farklı triplere girip kendini herşeyin ortasında gibi hissedebilirsin, herkes sana bakıyormuş gibide olabilirsin ondan kafanı rahat tut, sokakta biri görse ot içtiğini anlamasının imkanı sıfıra yakın ondan dolayı ne demişler koy g*tune rahvan gitsin diye
Her içtiğim otta aynısı oluyor içtiğim zaman çok düşünüyorum düşünmekten böyle triplere giriyorum dediğin gibi akışına bırakmak lazım

Redeye7

Yeni üye
B

Biraz ara ver alkole geç bi süre... güzel bi rakı sofrası kur eş dost çağır alkol takıl otu azalt çok içmek istediğinde yarım sigara iç düşüncelere daldığını hissettiğinde üstüne biraları yuvarla. alkol bu triplere iyi geliyor bende eskiden triplere giriyordum. kimyasaldan uzak dur

IsırganOtu

Kıdemli Üye
Kanka eğer doktora içtiğinden bahsedersen tedavi etmeye uğraşmadan müptezel muamelesi yapıp gönderir haberin olsun. Daha önce kimyasal kullandığın için bad trip yaşaman normal. Sigara da azdırıyordur kaygı bozukluğunu. Birebir yaşıyorum aynı şeyleri. İçtiğin sigaranın kalitesi ve genetiğide etkili bu konuda. Melisa çayıyla birlikte tüketebilirsin, depresyonda doğal antidepresan olarak kullanılır. İlaç verirse doktor eğer, kesinlikle ya tam kullan ya hiç kullanma kanka. Eğer çok kullanırsan eczaya düşersin, az kullanırsan aşırı dengesizlik yaratır. Mümkünse daha sakinleştirici genetiklerden içmeye bak. Kimyasaldan uzak dur, sana kaygı verecek ortamlarda kullanmamaya çalış otunu. En önemlisi kendine değer ver özgüvenini yüksek tutmaya bak, en kötü ne olabilirki diyerek kaygılarını bir nebze frenleyebilirsin. Kendini sıkmamayı öğren. Rahatsızlığının farkında olduğun zaman böyle durumları daha kolay atlatmaya başlarsın.

Kardeşim hep o kimyasallar yüzünden oluyor benim abimde senın anlattığını 100 katini yaşıyor onun için icirmiyorum ona bana kızıyor bazen anliyor ama vermiyorum benden sana tavsiye senin yasadikladinin 100 katini görmüş biri olarak eline dahi alma birader Esrar bu kimine yarar kimine yaramaz yaramayan alkol ıcsin sende öyle yap yoksa ilersi seni üzebilir geçmiş olsun

ocbtayfa2

Yeni üye
Kanka eğer doktora içtiğinden bahsedersen tedavi etmeye uğraşmadan müptezel muamelesi yapıp gönderir haberin olsun. Daha önce kimyasal kullandığın için bad trip yaşaman normal. Sigara da azdırıyordur kaygı bozukluğunu. Birebir yaşıyorum aynı şeyleri. İçtiğin sigaranın kalitesi ve genetiğide etkili bu konuda. Melisa çayıyla birlikte tüketebilirsin, depresyonda doğal antidepresan olarak kullanılır. İlaç verirse doktor eğer, kesinlikle ya tam kullan ya hiç kullanma kanka. Eğer çok kullanırsan eczaya düşersin, az kullanırsan aşırı dengesizlik yaratır. Mümkünse daha sakinleştirici genetiklerden içmeye bak. Kimyasaldan uzak dur, sana kaygı verecek ortamlarda kullanmamaya çalış otunu. En önemlisi kendine değer ver özgüvenini yüksek tutmaya bak, en kötü ne olabilirki diyerek kaygılarını bir nebze frenleyebilirsin. Kendini sıkmamayı öğren. Rahatsızlığının farkında olduğun zaman böyle durumları daha kolay atlatmaya başlarsın

Kanka eğer doktora içtiğinden bahsedersen tedavi etmeye uğraşmadan müptezel muamelesi yapıp gönderir haberin olsun. Daha önce kimyasal kullandığın için bad trip yaşaman normal. Sigara da azdırıyordur kaygı bozukluğunu. Birebir yaşıyorum aynı şeyleri. İçtiğin sigaranın kalitesi ve genetiğide etkili bu konuda. Melisa çayıyla birlikte tüketebilirsin, depresyonda doğal antidepresan olarak kullanılır. İlaç verirse doktor eğer, kesinlikle ya tam kullan ya hiç kullanma kanka. Eğer çok kullanırsan eczaya düşersin, az kullanırsan aşırı dengesizlik yaratır. Mümkünse daha sakinleştirici genetiklerden içmeye bak. Kimyasaldan uzak dur, sana kaygı verecek ortamlarda kullanmamaya çalış otunu. En önemlisi kendine değer ver özgüvenini yüksek tutmaya bak, en kötü ne olabilirki diyerek kaygılarını bir nebze frenleyebilirsin. Kendini sıkmamayı öğren. Rahatsızlığının farkında olduğun zaman böyle durumları daha kolay atlatmaya başlarsın.
Çok sağolasın çok iyi geldi şu an kendimi
Eyvallah söylediklerin beni motive ediyor dediklerini yapicam doktora gidersem de ilaç kullanmam

TheBigBongTheory

Kıdemli Üye
kimyasal kullananlarda bunu hep gördüm. bıraktıklarında veya yoksunlukta herkesi kendilerine düşman biliyorlar. hiçbiriyle sağlıklı iletişim kuramadım. senin sorunun otla değil kanka. 10 yıldır daimi içerim ve her türlü ortama hiç çekinmeden giriyorum. doktora görünmekte her zaman fayda var. sosyal anksiyeteni kontrol altına alacak ilaç verirse de düzenli kullanırsan atlatabilirsin. kimyasaldan uzak durmalısın. herkesi, en önemlisi de kendini kaybedersin. sağlıcakla kal, geçmiş olsun.

TheBigBongTheory

Kıdemli Üye
Tam anlamıyla bunu yaşıyorum insanlara kinci yaklaşıyorum söyledikleri şeylerin arkasında farklı şeyler arıyorum inşallah üstesinden gelicem psikaytriye gidip ilaç tedavisi almak da istemiyorum lyrica symra gerica regapen ve bir çok farklı sakinleştiriciyi kullandım bulamadığım zaman babamın kırmızı reçeteli haplarını kullanıyordum o duruma gelmiştim
doktorun reçete etmediği ilaçlar da "kimyasal kullanmamalısın" dediğim şeylere giriyor. şansını zorlama kanka. bu insanlar bunun eğitimini alıyor. onlara güven. sadece doktorun "sana" gerekli gördüğü ilaçları kullan.

IsırganOtu

Kıdemli Üye
Çok sağolasın çok iyi geldi şu an kendimi

Eyvallah söylediklerin beni motive ediyor dediklerini yapicam doktora gidersem de ilaç kullanmam
İstediğin zaman yazabilirsin duvarıma kanka, yaklaşık 9 yıldır ankaiyete ve okb var. Bi çok kez ilaçlı tedavi denedim ama dediğim gibi ya tamamen soyutlanıyorsun ve ilaç bağımlısı oluyorsun ya da bazen kullanıp bazen kullanmayarak beynin içinden geçiyorsun. Ne ödül merkezi kalıyo ne karar mercii. Doktor ilaç verirse önce dene bence bir süre doktorun verdiği dozu asla aşmadan. 3-4 ay gibi bir sürede kurtulursun ağır kaygı bozukluğundan. Unutma seni senden başkası anlayamaz, önce kendini dinlemeyi öğren kanka. Rahat ve stabil ortamlar yarat kendine. Belli konfor alanların olsun, ağır kaygı duymaya başladığında kendini oralara at. Ben buralardayım ihtiyacın olursa konuşuruz yine.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********