Psikolojik sıkıntılar

Cigara içince rahat sakın kafa yasıyamıyorum ortamda panik kafası böle değişik kafam oluyor kısacası kafamı yasıyamıyorum çok yavaşlıyorum hem fizikine kafa olarak zihnimden kendimle konuşamıyorum çünkü düşenemiyorum kafam Donuk böle ileriye bakıyorum sag solumu görmüyorum odaklanamıyorum kimseyle göz gözede gelemiyorum odaklanmasıyım
Kalbim daha hızlı atıyor böle beynim donmus gibi oluyor ıcmeyıncede öle hiç bişey düşenemiyorum
Sadece zihnimden saçma sapan şeyler geçiyor kimseyede güvenıp sıkıntıları anlatılmıyorum sız değerli dostlarıma anlatayım dedim artık cigarayi içiyorum tribe giriyorum hiç aktif olamıyorum ortamda susan taraf oldum bide suratım da hep asık böle mal gibi bişey oldum duygularımı hissedemiyorum donuk bi ifadeye sahip oldum suratım hep bozuk insanlarla göz göze gelemiyorum odaklanamıyorum birde ortamda göz göze bakıp içlerinden konuşuyorlar gibi yakalıyorum veya kafan Güzelken içinden geçenleri duyma veya anlama sanslari var mı sankı böle anlıyorlar gibiler benimi tripe sokmaya calişiyorlar anlamadım vallahi
valla bunu yazarken 1 cigara içtim yaşiyarak sıkıntıları anlattım kafam güzel cümleler biribirinr girdi onun içinde kusura bakmayın yaşim 23

hazeBABA

Üye
knka tıpa tıp aynı şeyleri yaşıyorum son 1 aydır eski içtiğim gibi deyil tripden tribe giriyorum anksiyete başlangıcı seninde benimde
mesela dolmuşa biniyom sabahları kimseyle göz göze gelemiyom beynimde deli düşünceler oluyor dolmuşta kalbim baya hızlı attı ellerim titredi olmayan şeyleri gördüm hiç bilmediyim bir yerde indim dolmuştan eskiden olmuyodu 10 gün içmedim sonra tekrar içtim olmadı bu sefer güldüm eylendim güzel geçti sana tavsiyem 10 15 gün içme spor yap geri içmeye başla devam ederse psikiyatri git daha seninki anksiyete başlangıcı devam edersen panik atak olur şizofreniye kadar gider

Kanka yaşadıklarımı bi bilsen tam kendimi ifade de edemiyorum ne yaşadıklarımı bi bilsen yani benim psikiyatri psikolokdan yardım almam lazım onu biliyorum

Yillardir vallahi kanka bu kafadayim uyanıyorum böle kafam boslukta gibi yani durmuş hissi var zihnimi de control edemiyorum sıkıntı bide hep olumsuz hasımlarımda var böle onları düşünüyorum sureklı ve hayal edıyorum yanı dusunduklerımı o an gözümün önünde taşıyabiliyorum görüntüleri anı sanki yaşıyorum tek başima iken oluyor nadir başka yerde oluyor bu sefer saniyelikte beynimde yasadimi acaba yanımdaki gördümü ayıkıyorlarmı
Böle bişey varmı kardeşim yani gözlerle konuşmak falan böle imali gülmeler diyorum bu benim kafamdan geçenleri okuyabiliyormu falan oralara giriyorum bu sefer hop tbe bu sefer kuruluyorum içten içten aklıma geldikçe yazıcam kardeşim benle aynı şeyleri yasamana üzüldüm allah yardımcımız olsun

hazeBABA

Üye
teşşekürler kanka böyle kötü yapıyorsa bırak bi 20 gün aynı şeylerin tıpa tıp aynılarını yaşadım zihninde mal mal şeyler söylüyosun kendini kontrol edemiyosun ve herkesde farklı olur ssen aklımdan geçenleri okuyabiliyomu diye tribe giriyon ben mesela acaba rahatsız oluyorlarmı ellerim titrediğinde acaba anlıyolarmı içtiğimi diye tribe giriyom bu bad trip içerken başka şeyle meşgul olmazsan böyle olur arkadaşınla içebiliyosan konuşarak iç o zaman dikkatin dağıldığından aklına gelmez tek bir yere odaklanmazsın inşaalah geçer durumun

Valla kanka 6 ayda içmedim İnan geçmedi yani millet doğal rahat ben farklı kafalardaım artık sadece içince değil normaldee mal gibi oldum

Kanka tekken sıkıntı yok güzel şeyler hayal ediyorum zihnimi control edebiliyorum bazen kacsada milletin yanında yapamıyorum buna takılı kaldım

King

Kıdemli Üye
kanka ayık kafayla biraz sosyalleşmeyi dene cuarayı da akşamdan akşama keyiflik iç biraz ferahlatır seni.bulabilirsin sativa baskın sigara iç bazı indikalar psikoaktif etki(trip) yapabiliyor artık hasat suresı mı geçiyo ilaçlı mı bilmiyorum.

roaster

Yeni üye
kankam müsaden olursa bir kaç tavsiye vereceğim , nacizane bu konularda çok okurum araştırırım ve bir çok kez benzer şeyleri yaşayıp bunalımlı süreçlerden geçtim
bro öncelikle biraz uzaklaş içinde bulunduğun hayattan bu bir hafta sonu gezintisi olabilir il dışı seyahat olabilir uzun zamandır görüşmediğin muhabbetini sevdiğin insanlarla görüş mesela yada merakın varsa doğa kamp işleri çok iş görür
ikincisi sigara içme rutinini değiştir kısa bir hafta on günlük bir detox yap bu süreçte meyve sebze ağırlıklı beslenip şekerden tatlıdan olabildiğince uzak dur bol bol su iç , sigara içme rutinini değiştir demekten kastım da şu ne sıklıkla içtiğin yada ne kadar içtiğin değil konu belli ki hayatının da zorlu bir sürecinden geçiyorsun sigarayı bundan kaçmak için bir çözüm olarak değil de hayatın akışının içinde her şeyi bilerek farkında olarak biraz daha keyifli zaman geçirmek adına tüket mesela yukarıda bahsettiğim gibi bir faaliyeti yaparken , farklı bir ortamda farklı bir yerde sana güzel ve huzurlu hissettirecek anları kovala bu anların tadını çıkar sigarayla .
son olarak sana iyi gelen sigaraları iç her sigara her zaman ve her duygu duruma hizmet etmez biraz daha sativa ağırlıklı takıl olabildiğince gündüzleri takıl geceleri sadece uyumakta zorluk çekiyorsan uyku öncesi bi ince yapabilirsin .

eğer gerçekten ciddi paronaya ve anksiyete etkileri görüyorsan bir psikiyatriye görünmeni önericem bende ama unutma bu en son çözüm çünkü anti depresanlarla gelecek bir çözüm cannabis tüketen biri için çokta mantıklı bir tedavi yöntemi değil daha ciddi sorunlara ve kalıcı psikiyatrik etkilere sebebiyet verebilir . önce kendin üstesinden gelmeye çalış unutma ki cannabis doğru dozda doğru tür ve varyeteler kullanıldığında büyük medikal bir mücizedir . kendini keşfet sigaranın senin üzerindeki etkilerini keşfet ve onun seni yönetmesine izin verme sen onu yönet ve kaliteli bir hayat yaşa

dumanın bol olsun

Trefalgar

Kıdemli Üye
Yillardir vallahi kanka bu kafadayim uyanıyorum böle kafam boslukta gibi yani durmuş hissi var zihnimi de control edemiyorum sıkıntı bide hep olumsuz hasımlarımda var böle onları düşünüyorum sureklı ve hayal edıyorum yanı dusunduklerımı o an gözümün önünde taşıyabiliyorum görüntüleri anı sanki yaşıyorum tek başima iken oluyor nadir başka yerde oluyor bu sefer saniyelikte beynimde yasadimi acaba yanımdaki gördümü ayıkıyorlarmı
Böle bişey varmı kardeşim yani gözlerle konuşmak falan böle imali gülmeler diyorum bu benim kafamdan geçenleri okuyabiliyormu falan oralara giriyorum bu sefer hop tbe bu sefer kuruluyorum içten içten aklıma geldikçe yazıcam kardeşim benle aynı şeyleri yasamana üzüldüm allah yardımcımız olsun
Kral ben içince insanlarin gervek yüzünü görüyorum en ufak mimiginden adamin ne dusundugunu ne plan yaptigini anliyorum millet serefsiz kansiz imali konusmalari olur olmadik cumleleri bazi cumleleri yakaliyorum ayik kafa ile yakaliyamiyorum pis serefsiz yuzlerini görüyorum kafam guzelken bu trip falan degil gerçek yanimdakai birkac kafası güzele de oldu ortamdan icmiyen cocuk gitti birbirimize döndük aynı şeyleri söyledik ne serefsiz vs vs diye

Trefalgar

Kıdemli Üye
Kafaya fazla takma biz genç yaşta belli bir olgunluğa erişmiş insanlariz kafani boşalt parkta çayır da iç yüksek yerlere çık oralarda iç düşün zihninin derinliklerine yolculuk yap.

Kanka mimiklerden nasıl anlıyorsun anladığın şey yanliş olma şansı yokmu bide öle düşün ben bu ikilimde kalıyorum hep birde insanları hep kendim gibi görmüşüm ondan yanıldım

Trefalgar

Kıdemli Üye
Kanka mimiklerden nasıl anlıyorsun anladığın şey yanliş olma şansı yokmu bide öle düşün ben bu ikilimde kalıyorum hep birde insanları hep kendim gibi görmüşüm ondan yanıldım
Kral anlıyorum çünkü çok yapmacık ifadeler yapıyorlar bide kelime oyunu yapıyorlar çoğu karşımdakinin kafası güzel değilse hemen ayikiyorum kafası çok güzel olup bayılır gibi isede anlıyorum bayıldı şekil yapmaya çalışıyor diye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ******** ******* hahahaha ******
  • A ax-b:
    hahahaha ******** ******** ***** ***** ******** ** hahahaha ****** hahahaha ***** ****** hahahaha****
  • A ax-b:
    ***** **** **
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** **** ******** **** hahahaha** ***** **** ***** **
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    *** ****** hahahaha* **********
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ****** ****** **** hahahaha *** ********** ****** ****** ****
  • Mordecai Mordecai:
    ******* **** ********* ****** ** ********* hahahaha
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • P PitchBlack:
    *** **** ****** **** * ***** **** ****** ******* ****** *** *** ***** ********* * ***** ***** ********* ******* ****** **** hahahaha* *****
  • A ax-b:
    hahahaha*** ***** ***** *** ***
  • A ax-b:
    ****** ***** ********** hahahaha ********** * ****** **** ******* ********** ****** ********* ******** *
  • shellman shellman:
    ****** ** ********* **** ***** ***** **** hahahaha** ***** **** ********* ******* ******** **** ******** ****** ******** **** **
  • shellman shellman:
    **** ***** ********** hahahaha*** ****** *** ****** **** ***** ********** ********* ********* *** ******* ****** ******** ********* ***** **** **** ****
  • A ax-b:
    ***** hahahaha** **** **** ****** ** **** hahahaha*
  • shellman shellman:
  • shellman shellman:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • D despotdes:
    *** ******* ********** **** ******** ******** ******* ******** **
  • D despotdes:
    D despotdes: ***** ****