Problemi bloom

Entrikaci

Kıdemli Üye
Küfür hiç kullanmadığım bir dil ama bu çiçeğe ana avrat sövmek istiyorum bu O.evladının derdi nedir ne istiyor neyi eksik valla billa çözemedim anlayamadım 24 saat karanlığa aldım 30 gün geçti çiçeğe girmedi belki hata yapmışımdır dedim tekrar 30 gun sonra 36 saat karanlığa aldım yine çiçeğe girmedi ne yaptım ne ettim çiçeğe girmedi bi bok anlamadım ben bu işten Allah belasını versin yemin ederim söküp atacağım diğer grova geçeceğim ne illet bir şey çıktı bu allahın belası. Çiçekten daha fazla ben stres olmuşumdur şimdiye kadar evlatlık gibi yüzüne bakasım gelmiyor

Bakın bu fotoğraflarda pistil var aslında her somek dalında bunun gibi pistil var ama sadece küçük pistiller yok denecek kadar az ve kahverengiye dönüşüyor bitki kendini çiçeğin 40. 45. Gününde sanıyor galiba

Bu da bitkinin genel görüntüsü

Bilen birisi varsa açıklasın nedir ne değildir ne yapılabilir nerede yanlış yaptım kurtarabilir miyim adam olur mu olmaz mı ekipman mı eklemem gerek bunu söküp yeni growa geçeyim mi değerli grov kardeşlerim ustalarım bi el atın size zahmet

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka önce 2 sorum var;

1- ışığı kapattığında içeride aydınlık var mı? o file öyle parlıyor mu yoksa zifiri karanlık mı?mor ışık ne?

2- karanlığa aldıktan sonra 12 saat ışık 12 saat karanlık şeklinde hergün düzenli döngü yarattın mı gece gündüz gibi?

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Hayda ben şimdi 12 saat karanlıkta mor ışığı aktif etmemden ötürü mü çiçeğe giremedi bu bana kim 12 saat full spektrum 12 saat mor ışık vereceksin dedi :D
aynen kanka. tam karanlıkta pistillenir bitki :) olsun hala çok geç değil sen hemen 12-12 dön, 24 saat içinde en az 12 saat zifiri karanlık olsun. ben nem makinasının üstündeki küçük mavi ışığa kadar bantlıyorum sana öyle diyim :)

Entrikaci

Kıdemli Üye
durum diyorum zor. kime sorsan söylerdi basit bilgi. belli ki kendince bir deneylerde bulundun mor ışık falan. neyse bundan sonra 12-12 git.
Kendimce deneylerde bulunacak olsam niye bloom için 50 defa konu açayım niye buradaki insanları meşgul edeyim olaylara bakış açın farklı bro bir şey diyemem ama senin dediğin olsun

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Bu filmin sonu ne oldu acaba :D hasatı alan vın :D bloomla ilgili bişey araştırıyorumda o denk geldi :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bongalov:
    hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    *** ******** ***** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** ******** hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha
  • B bongalov:
    ** hahahaha** ***** **** **
  • B bongalov:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • L Lew4nd0w5k1:
    +1
  • B bongalov:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • B bongalov:
    ***** ***** ********* hahahaha hahahaha ******** ******** ******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ***** hahahaha ********
  • A angeshar:
    ***** ** ********** ********* ******* **** *** *** ********** ****** hahahaha** ***
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • C Canner:
    ******** ***** *** ********** ********* ******* ********* hahahaha ***** ******** hahahaha ******* *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** hahahahahahahaha hahahaha** hahahahahahahaha********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ********** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • T Turco:
    * *
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    B bongalov: ******** ***** *******