Pk 13/14 big bud yardim lutfen

Varsacicek

Yeni üye
Kankalar gubre tabloma gore cicegin 5 ve 6.haftasinda pk13/14 yaziyor.bu gubreleri verdigim haftalarda big bud vermemde bi sakinca varmi agir gelirmi acaba?

Biton haze

Yeni üye
Kankalar gubre tabloma gore cicegin 5 ve 6.haftasinda pk13/14 yaziyor.bu gubreleri verdigim haftalarda big bud vermemde bi sakinca varmi agir gelirmi acaba?
Ciceklenmenin 2 haftasindan sonra big bud verebilirsin pk da ver kanka bitkinin durumuna göre bi foto atarmisin

Varsacicek

Yeni üye
Ciceklenmenin 2 haftasindan sonra big bud verebilirsin pk da ver kanka bitkinin durumuna göre bi foto atarmisin
Kanka birazdan eve gecicem atarim ciceklerin gelisimi gayet iyi bu arada icerikler benzer oldugu icin gubrelerin fazla veripte bitkiyi yakarmiyiz acaba diye korktum bi sorun yaratmaz diyorsun yani

Varsacicek

Yeni üye
Bide kankacim big bud haftada sadece 2 ml vermem gerekiyor degil mi ilk growum oldugu icin bazi konularda kafam karisiyor

Eyvallah kanka onerilerini dikkate alicam kiymetli bilgilerin icin cok sagol ..
Hafta degil dostum litre hesabı o hafta olayı listedeki bitkinin haftasıyla alakalı gübreler litre hesabı hepsi 2 ml ver bisey olmaz o kadar ağır Bi gübre degil şeker bazlı ha senin 13 14 dedgn agır olblr belki de big bud o kadar öldürecek Bi gübre degil

Organik

Kıdemli Üye
Ben abartmadan kullanmanı öneririm arkadaşın dediği gibi ikisini bir arada kullanıyorsan litrede yada 1,5litrede 1ml bigbud - 1ml pk ilave etmeni şişdetler tavsiye ediyorum herşeyin fazlası zarar zaten ikiside benzer ürün diyebiliriz biri diğerinin minimalize edilmiş hali

Ben abartmadan kullanmanı öneririm arkadaşın dediği gibi ikisini bir arada kullanıyorsan litrede yada 1,5litrede 1ml bigbud - 1ml pk ilave etmeni şişdetler tavsiye ediyorum herşeyin fazlası zarar zaten ikiside benzer ürün diyebiliriz biri diğerinin minimalize edilmiş hali
Tabi garantici olması iyi olur o kadar emek vermis 9 10 haftaya gelmis haklısın sende diger gübre nası Bi etkisi var bilmiyorum ama genelde big bud tek basına litreye 4 Ml bile verse skntı olmaz Baska gübre ile bilemem ama

M4TAD0R

Üye
Bloom 4.haftadayım ben de 26L Kumaş saksı sulamam şu şekilde
2.5L/9ml bloom
2.5L/0.5ml grow
2.5L/6ml topmax
2.5L/7ml budcandy
2.5L/7ml bigbud
Hiçbir sorun yaşamadım gayet de iyi gidiyor şimdiden şişiyor sömekleri. Bu ara da grow+bloom+topmax Biobizz serisinden

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** **** ******* hahahaha hahahaha* hahahaha **** * ******* ******* ***** ******* * ******* hahahaha* ***** ***** ***** ** hahahaha ******* ***** ***** *** ***** ******** ** **** *** * ****** ******* ******** **** ** ***** ******* ***** ****** ******** *********
    +1
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    TabldotLife TabldotLife: **** ****** hahahaha********