PIS IDRAR

jamaica420

Yeni üye
arkadaslar herkese merhaba.Idrar testi suresince 4.testime gidicem 2 gun sonra.ilk 3 idrar temiz.4.pis cikarsa ne olur bilgisi olan varsa yardimci olursaniz cok sevinirim

harmangenc

Kıdemli Üye
arkadaslar herkese merhaba.Idrar testi suresince 4.testime gidicem 2 gun sonra.ilk 3 idrar temiz.4.pis cikarsa ne olur bilgisi olan varsa yardimci olursaniz cok sevinirim
kanka aynı sorunun 4'ü de temiz olduktan sonra ne olduğu bilgisini merak ediyorum ben de.mesela bazıları 4'ünü de temiz verirsen terapi olmadan direkt kurtuluyosun diyolar var mı öyle bi şey?

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
kanka aynı sorunun 4'ü de temiz olduktan sonra ne olduğu bilgisini merak ediyorum ben de.mesela bazıları 4'ünü de temiz verirsen terapi olmadan direkt kurtuluyosun diyolar var mı öyle bi şey?
Kanka benim zamanımda 3 ünü temiz verdikten sonra. 1 yıl denetime gidiyosun derslere falan. Ama benim amcaoğlu 3 ünü temiz verdi. Amatemde işini bitirdi. Sonra denetime gitti 6 ay derse gelceksin demişler . Sonra 1 kes gitmiş ve adam tamam artık gelmene gerek yok diyip dosyayı kapatmış

harmangenc

Kıdemli Üye
kankalar bi de artık o derslerde sürpriz bi şekilde idrar alıyolarmış bilginiz var mı onunla ilgili

jamaica420

Yeni üye
onu soyleyeni duydum,hatta denetimli serbestlikte yilda en az 1 kere habersiz olarak teste cagirmak gereklidir falan diyor,ama mesela ben izmirdeyim,o kadar cok insan var ki denetimde ugrasamiyorlar sen yine de dikkatli ol brom
kankalar bi de artık o derslerde sürpriz bi şekilde idrar alıyolarmış bilginiz var mı onunla ilgili

Ben böyle birşey görmedim de duymadım da. Tedavi + denetimli serbestlik alan 3 kere idrara gidip temiz verdikten snra diğer geri kalanlar ders görüşme olarak geçiyor. Dün bende idrar verdim 18 gün içmedim temiz cıktım. Denetimlide sana kağıt imzalatıyorlar o kağıtta ne yapacğın nereye gideceğin sürecin nasıl tamamlanacağı yazıyor altına imza atıyorsunuz. Sizi harici birşeye zorlayamaz. Ayrıca resmi gazetede de şöyle bir paragraf mevcut “ Sadece denetimli serbestlik alanlar gerekli görüldüğü taktirde 1 gün snra hastaneye sevk edilebilir, aynı paragrafta ise bu şık tedavi + denetimli serbestlik alanlar için geçerli değildir diyo.” Resmini bulursam buraya ekleyeceğim.

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Sabah kalktığınızda ilk idrarı tuvalete yapın. 2. idrarınızı amatem e verin. Ortalama 10 günde temiz çıkarsınız. Ben 6 günde temiz çıktığımı bilirim

Mamo2707

Yeni üye
Adamlar iş yerime geldi birini soracağız diyip beni aldılar alanlar kom kendi rızanla ewinde sistem var çiçekleri teslim et bizde sana yardımcı olalım dediler ihbar etmiş kim etmişse 25 kök hint keneviri diye geçti kayıtlara idrar aldılar başka bişey yok sadece içici ve yetiştirici diye çıktı adımız sessiiz sedasız çiçege yeni binmişti kuru filan bişey yok ne olur sizce arkadaşlar yardım

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Adamlar iş yerime geldi birini soracağız diyip beni aldılar alanlar kom kendi rızanla ewinde sistem var çiçekleri teslim et bizde sana yardımcı olalım dediler ihbar etmiş kim etmişse 25 kök hint keneviri diye geçti kayıtlara idrar aldılar başka bişey yok sadece içici ve yetiştirici diye çıktı adımız sessiiz sedasız çiçege yeni binmişti kuru filan bişey yok ne olur sizce arkadaşlar yardım
Polisin ilk tuttuğu tutanak çok önemlidir. Eğer onlarla ters gitmediysen sana kıyak yapmışlardır. Muhtemelen mahkemeye çıkıp denetmli serbestlik alıcaksın. Ama 25 kök biraz çok gibi. Her şey hakime kalmış savunmanı iyi yap. 2 sene ceza alırsan hiç ceza evine girmeyip denetimli serbestliğe tabi tutuluyor. Ama 2 sene 2 ay veya 2 sene 5 ay gibi bir ceza alırsan. 3 gün cezaevine girip çıkıyosun ve yine denetim alıyosun. 3-4 sene üstünde ceza alırsan. 3-6 ay yatıp çıkarsın. Eğer ilk vukuatınsa o kadar ceza almazsın. He bu arada ehliyetinde iptal edilecek. Artık içicilerin ehliyetini iptal ediyolar

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Polisin ilk tuttuğu tutanak çok önemlidir. Eğer onlarla ters gitmediysen sana kıyak yapmışlardır. Muhtemelen mahkemeye çıkıp denetmli serbestlik alıcaksın. Ama 25 kök biraz çok gibi. Her şey hakime kalmış savunmanı iyi yap. 2 sene ceza alırsan hiç ceza evine girmeyip denetimli serbestliğe tabi tutuluyor. Ama 2 sene 2 ay veya 2 sene 5 ay gibi bir ceza alırsan. 3 gün cezaevine girip çıkıyosun ve yine denetim alıyosun. 3-4 sene üstünde ceza alırsan. 3-6 ay yatıp çıkarsın. Eğer ilk vukuatınsa o kadar ceza almazsın. He bu arada ehliyetinde iptal edilecek. Artık içicilerin ehliyetini iptal ediyolar
Ehliyet iptalini ilk defa sende duydum , kaç kişi yakalandı sagimızda solumuzda kimsenin ehliyetine bişe olmadı ???

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Araba üstünde yakalanırsa yanlış olmasın 3 veya 5 yıl el koyuyorlar arkadaşımda geçen sene 5 ağaç yakalattı denetim de hala ehliyet falan almadılar
kanka arkadaşın cezaevine girdi çıktı yaptı mı. Yani sabıkasında madde kullanmak var mı ? Dosya olarak değil de direk sabıka kaydında çıkıyor mu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ******** ******** ****** *** *** hahahaha** ***** ******** ****** hahahaha*
  • Didrug Didrug:
  • B bongalov:
    ****** hahahaha** ***** **** **** ***
  • B bongalov:
    ***** ******* ***** ** **** hahahaha **********
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** **** hahahaha* ********** ****** * ****** hahahaha *** ******* ****** **** ******** **** ******
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • B bongalov:
    ****** ***** ******** ********** ******* ******** ******** hahahaha*
  • B bongalov:
    ****** hahahaha ******* ****** **** **** **********
  • Didrug Didrug:
  • B bongalov:
    **** *** hahahaha*** ***** ******** ****** *** ***
  • Didrug Didrug:
  • B bongalov:
    ***** ***** ** ******** * ***** ** ******** * **** ** ******** * **** ****** *** ******
  • Didrug Didrug:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ***** ** ********* ******* *** hahahaha ******* ********
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ****** hahahaha*
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********** **** hahahaha** **** ***** *** ********** *** ***** ********* ******
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ***** ******* ***** ** ******** * ***** ** ******** * **** ** ******** * **** ****** *** ******
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ***** ********** ** ***** **
  • B bongalov:
    **** ***** ***** hahahaha***** *** *** ********* ** ** **** ***** ******* ***** ***** ******** **** hahahaha****
    B bongalov: **** ***** ***** hahahaha***** *** *** ********* ** ** **** ***** ******* ***** *****...