Photonun sonu nolur auto içinde ???

Arkadaşlar 4 tane auto içinde 1 tane malesef içtiğim sigaranın tohumunu ektim oda photo
Kısaca arkadaşlar 4 autonun ışık döngüsü 20-4 olarak gidiyorum hiç bo değişiklik yapamam bitkiler 1bucuk aylık oldu photo nolur arkadaşlar çöpe arayimmi yoksa beklersen nolur bide o Kdr guzelki kıyamıyorum

Ü

Üye silindi 22832

Guest
dişi olduğuna eminsen eğitim vere vere götürebilirsin kanka

Komutan_Logar

Yeni üye
Aynen pampalarıma katılıyom . Bi güzel buda değişik şeyler dene üstünde bitkinin. Autolarla işin bitince 12/12 ye geçersin. Hem güzel bi tecrübe olur.

Komutan_Logar

Yeni üye
Yani mecbur autolari beklemem lazim
Pampa mecburmusun konusuna gelince bence zorunlu bi zorunluluk yok. Benim gözlemlediğim kadarıynan autolar 12 saattede oluyo ama geç oluyo risk mi evet risk. Büyük riskmi evet. Yani fantazi yapçam dersen denenebilir. Ama o kadar emeği heba etmenin manası yok en mantıklısı bence -şahsım adına diyom,burda tecrübeli growir panpalar daha iyi bilir- ilk aoutoları yaparken feminiği iyice geliştirmek akabinde gelişen feminikten belkide 2-3 taneden aldığın hasatı almak daha mantıklı pampa

CahilKush

Doktor
Arkadaşlar 4 tane auto içinde 1 tane malesef içtiğim sigaranın tohumunu ektim oda photo
Kısaca arkadaşlar 4 autonun ışık döngüsü 20-4 olarak gidiyorum hiç bo değişiklik yapamam bitkiler 1bucuk aylık oldu photo nolur arkadaşlar çöpe arayimmi yoksa beklersen nolur bide o Kdr guzelki kıyamıyorum
Kanka beklemektense flower'a sokacağın dönemde full karanlık bitkinin sığacağı bir alan yarat 12. Saatin'de manuel olarak elle al koy oraya şahsen suan bende auto sparis ettim ama kabin'de yetiştirmek istediğim 2 tane haze var onlardan 1 dişi gelirse onu bu sekilde yapacağım.

Kanka beklemektense flower'a sokacağın dönemde full karanlık bitkinin sığacağı bir alan yarat 12. Saatin'de manuel olarak elle al koy oraya şahsen suan bende auto sparis ettim ama kabin'de yetiştirmek istediğim 2 tane haze var onlardan 1 dişi gelirse onu bu sekilde yapacağım.
Dostum öyle yaptım bugün 60a60 bı kabınıim vardı onu kurdum bugün elimle aldım onu ordan 12 saat orda kalsin artık İnşallah someklenmeye girer senin tahminin ne Kdr sürer

CahilKush

Doktor
Dostum öyle yaptım bugün 60a60 bı kabınıim vardı onu kurdum bugün elimle aldım onu ordan 12 saat orda kalsin artık İnşallah someklenmeye girer senin tahminin ne Kdr sürer
Kankam ben sana bunu söyleyecek insan değilim deneyimim yok ben daha ilk growumdayim sadace benim kafamda'ki bu olduğundan bahsettim ama arastirmalarimdan sunu soyleyebilirim bitkini bu aşamada çok strese sokma gerisini sen benden daha iyi bilirsin umarım iyi bir sonuç verir bebeklerin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
    ********* hahahaha* ***
  • NewGardener NewGardener:
  • D despotdes:
    hahahaha****** ******** **********
    ** *** ** *** ** ********** ******** *** **** ***** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** *** ***** **** ********** ** ********* hahahaha hahahaha* hahahaha* **** * ********
    ***** ***** **** ******** hahahaha ********** **** **
    ***** ***** ***** hahahaha hahahaha** ********
  • D despotdes:
    *** ********** ** *** hahahaha ******* *** *** ******* ********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    *** ******* hahahaha* ****** ********
  • D despotdes:
    ****** ******** ******** hahahaha**** ******
  • D despotdes:
    ***** ******** *** ***** **** ********** ** ********* hahahaha hahahaha* hahahaha* **** * ********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ***** ******** ***** ****** ** ********* *** *** **** ******** ****** ***** * ***** **** ***
    ********* ****** hahahaha ***** ******** ******* *** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ********** *** ** ******* ******* ********* *** ********* * ********* **** **** ******* ********** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ***** ****** *** ***** ******** *******
    NewGardener NewGardener: ********* ** *****