Photo da uygulayabileceğim çizelge

skapix

Yeni üye
Bildiğiniz sonucu güzel olan çizelge varmı arkadaşlar gübre de sıkıntı yok ne denirse onu alırım araştırdım ama çoğunlukla auto paylaşılmış.Yardımcı olur iseniz sevinirim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka forumda var photo bitkiler icin CANNA semasi var, Canna ben kullaniyorum cok memnunum. Eger Canna yi secersen semadaki miktarlarin %25 si daha az ver bazen o miktar ile bir bitkiye fazla gelmese bile bir digerine fazla gelebiliyor. Yalniz semada cal-mag yok onuda tavsiye ederim ayrica. Bitkin biraz gelistiginde Canna cure cok güzel bir takviye. Cure gübre degil. Maciplant sitesine gireresen Canna konusunda tek tek gübreler hakkinda bilgi var.

skapix

Yeni üye
Kanka forumda var photo bitkiler icin CANNA semasi var, Canna ben kullaniyorum cok memnunum. Eger Canna yi secersen semadaki miktarlarin %25 si daha az ver bazen o miktar ile bir bitkiye fazla gelmese bile bir digerine fazla gelebiliyor. Yalniz semada cal-mag yok onuda tavsiye ederim ayrica. Bitkin biraz gelistiginde Canna cure cok güzel bir takviye. Cure gübre degil. Maciplant sitesine gireresen Canna konusunda tek tek gübreler hakkinda bilgi var.
Kanka an gübreler var bende grow Micro bloom b-52 calmagxtra tarantula vodoo juice

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka kusura bakma o sendeki gübreler hakkinda hic bilgim ve tecrübem yok. Ben photo icin yazdigim gibi Canna kullaniyorum cok menun oldugum icin baska gübre arayisina hic girmedim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Gir macigplant sitesine veya growkent bak kanka fiyatlara, karsilastir fiyatlari arada cok fark olabiliyor, Toprak ve su sitesindede zannediyorum var canna

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Bende biobizz var photo bakiyorum. Biobizin şemasında auto cizelgesi var sanirim çunku 3. Haftada bloom verilmeye baslaniyor autoya takvimde.
Ben de photoda 12 12 ye gectigimde bloom ve diger ciceklenme donemi gubrelerini veeiyorum.
Hafta hafta cizelgeye gore de arttiriyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ********* ****** ** *
  • Mest Mest:
    ******* ***** ********** **** ****** ******* ****** ********** ********* ***** ******* ***** **** hahahaha ******* ******* hahahaha ****** ********
  • D delimet35:
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
  • Z zanova:
  • M Mpt77:
    ******** ********* hahahaha *** hahahaha* ****** ****** ********** hahahaha** ***** *** ***
  • M Mpt77:
    ********** ****** ********** ****** ******* hahahaha ** ******* ***** hahahaha* ***** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • B biggie34_:
    *** *** ********** **** hahahaha* *** ****** ********** ****** ********** ****** ******* hahahaha ** ******* ***** hahahaha* ***** **********
  • B biggie34_:
  • bandaleros bandaleros:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** hahahaha** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** hahahaha* ****** *****
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******* ** ****** **
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    bandaleros bandaleros: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...