Photo bitki için 24 saat aralıksız ışık vermek.

Arkadaşlar growunuz bol olsun 6 oto bitkim var 40 günlükler. Dolabımda yer var 3 tane photo bitki patlatmak istiyorum growlar arası süreyi azaltmak için photolar 40 günlükken otolari keserim diye düşünüyorum. Otolar 40 gündür 24/0 gidiyor. Bozmak istemiyorum photolar aynı kabinde 24 saat ışık açık dursa photo bitkiler nasil tepki verir tecrübelerinizi paylaşır mısınız, teşekkür şimdiden.

34Tripp

Üye
Veg dönemin de olur ancak fazla nem lazım olacak küçükler için onu çözmen lazım. Işık mesafesi dımmer ayarı vs olacak biraz sıkıntılı bir durum ama yapabilirsen güzel işler

Ü

Üye silindi 29199

Guest
Auto olanları 18/6 ya indirebilirsin hasatın biraz uzar sadece ama photolar da veg de kalır, auto olanları hasat alana kadar veg de tutarsın

Nahita

Üye
Benim 2 tane auto slh kızım var 33 günlükler çiçeğe girme aşamasında, bende 24/0 gittim kabine photo bitki ekledim alanı kullanmak için. Bitkim çiçeğe girdiğinde 18/6 ya mı dönsem 24/0 mı devam etsem bilemedim :) konuyu takipteyim

Ü

Üye silindi 29199

Guest
Kankam 24/0 da toplam 90 gğnde hasat alıyorsan 18/6 sa 100-105 gğnde alırsın başka sıkıntı olmaz

AwaKe4

Müptezel
Ustalar, deneyen var mı photo bitkiye 24 saat ışık vermeyi?? Tecrübeli bir arkadaş bilgilendirsin bizi
Bir dönem kabinde autolarımda vardı 1 ay kadar 24/0 verdim fakat photo lar için kapalı evre olması daha verimli oluyor benim düşüncem. Bütün dönem 24/0 photo deneyimlemedim.

Bir dönem kabinde autolarımda vardı 1 ay kadar 24/0 verdim fakat photo lar için kapalı evre olması daha verimli oluyor benim düşüncem. Bütün dönem 24/0 photo deneyimlemedim.
Bro 1 ay 24 verdiğin photolari daha sonra 18/6 daha sonra 12/12 mi yaptın yani? Herma olma durumu oldu mu bitki başı ne kadar aldığını hatırlıyor musun photoda hasat süren kaç gün oldu

AwaKe4

Müptezel
Bro 1 ay 24 verdiğin photolari daha sonra 18/6 daha sonra 12/12 mi yaptın yani? Herma olma durumu oldu mu bitki başı ne kadar aldığını hatırlıyor musun photoda hasat süren kaç gün oldu
Hocam sıcaklık problemi yaşadığım için öyle yapıyordum ilk ay. herma olma gibi bi problem yaşamadım. evet sonrasında 18/6 devam ettim çiçeğe aldığımda 12/12 geçtim. Bitki başı ne kadar aldığımı hatırlamıyorum fakat sıcaklık sorunu yaşadığım için veg dönemi sorunlu geçmişti. Ama yine de bitki başı 100 gr a yakın almışımdır.

Hocam sıcaklık problemi yaşadığım için öyle yapıyordum ilk ay. herma olma gibi bi problem yaşamadım. evet sonrasında 18/6 devam ettim çiçeğe aldığımda 12/12 geçtim. Bitki başı ne kadar aldığımı hatırlamıyorum fakat sıcaklık sorunu yaşadığım için veg dönemi sorunlu geçmişti. Ama yine de bitki başı 100 gr a yakın almışımdır.
Tecrübelerini paylaştığın için teşekkür ederim bro. 2 ay veg 24/0 daha sonra çiçek 12/12 olacak benim bu planda.kararsizim ama. Başka tecrübeleri olan arkadaşlar varsa onları da bekleriz.paylasima

Sonne

Kıdemli Üye
Naçizane kendi fikrim bitkinin uyumasının da herzaman yarar getireceğini düşünüyorum. Kendinden pay biç uyumadan dinlemeden ne kadar verimli olabilirsin ki? İster 20/4 ister 18/6 dinlensin yeter

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha *** **** ** ** *** ** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ***** ****** ** *** ** **** ***** ********* ****** * ******* * **
  • O Oci137:
    ******** ******* ***** **** ****** *** hahahaha*
  • O oziozi:
    ********* ****** ****** ****** ********** ********** hahahaha
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha*** *** **** ****** *******
  • O Oci137:
    *** ** **
  • O oziozi:
    ** ***** ***** ****** hahahaha**
  • O oziozi:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O oziozi:
    ********* ******* ******** hahahaha ** **** ** **
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O oziozi:
    hahahaha* ** ********* ******* ******** ****** *** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ***** ***** ** ** *** ***** **
  • O oziozi:
    ***** ***** ****** ******** ********* ********** ******* ****** ***** ******* *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    **** ****** ****** ****** * ** ***** hahahaha****
  • N nobetcikeyifci:
  • O oziozi:
    O oziozi: * ******* * ** **** ***** ********** *** ** ** * ******