Photo bitki ekimi için temmuz çok mu geç?

HowHigh

Yeni üye
Photo bitki ekimi için en geç hangi ay uygundur?
Nisan ayının son haftasında tohumları peceteye al Mayıs ayı ilk haftası dik zaten Ağustos ayında sonralara doğru hasat alırsın.
Temmuz geç olur çünkü güneş ışınlarının dik indiği ve bloom dönemi ışığı yaydığı için bitkin çok büyümez yinede hasat alabilirsin.

Cannawar

Üye
Nisan ayının son haftasında tohumları peceteye al Mayıs ayı ilk haftası dik zaten Ağustos ayında sonralara doğru hasat alırsın.
Temmuz geç olur çünkü güneş ışınlarının dik indiği ve bloom dönemi ışığı yaydığı için bitkin çok büyümez yinede hasat alabilirsin.
photo bitkiden agustos ayında nasıl hasat alınır dostum auto dan alınabilir

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Kanka nisanın sonu da çok geç değil mi.
ideali Mart 15 tohumu patlatsın nisanda toprağa vursun 15 günfilizlendirsin

HowHigh

Yeni üye
photo bitkiden agustos ayında nasıl hasat alınır dostum auto dan alınabilir
Yeterli eğitim verirsen bitki Ağustos ayında rahat hasat verir dostum Ağustos ayı sonunda ben çok hasat aldım hatta ikinci parti bitkileri temmuzda dikerim outdoor için oda ekim ayı sonunda hasat veriyor. Tabi genetik çok önem bazıları var Mayıs'ta dikiyorsun ekime kadar sürüyor.
Dumanının bol olsun Kanka

HowHigh

Yeni üye
Knk nisan çok cılız geçiyor bazen gece ve sabah saatlerinde hatta akşam üzeri saatlerinde hava geçiş dönemi olduğu için soğuk yapinca bir inceden bitki büyüme işini biraz daha sarkıtıyor.

HowHigh

Yeni üye
Knk Mart ayında dışarısı soğuk olur ancak iç mekanda tohumları patlatıp 3 haftalık iken Nisan'da dışarı çıkarabilir Mart ayı yarısı soğuk yarısı ılık geçer risk yani anliycan.

HowHigh

Yeni üye
Kanka sen söyle de yapabilirsin ben daha önce uyguladım. İlk etapta Mart ayı son iki hafta kala 3 tane Auto tohum ıslattım nisan ayı ilk haftası ektim indoor olarak nisan ayı ortasında bitkileri dışarı çıkardım bu arada photo bitki tohumu da attım aynı zamanda haziran sonu temmuz başı Autolar dan hasat aldım bu arada photolar büyüme evresinde idi . Autolar dan aldığım hasat bana ekim ayına kadar yetti Eylül sonunda ekim başı photolar hasat zamanı gelmişti. Sende böyle yapabilirsin hem harman kalmazsın hemde tüttürerek bitkiler ile arada ilgilenirsin çok zevkli oluyor kesinlikle.
Dumanın bol olsun Kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...