ph sikintisi

popeye61

Yeni üye
verecegim suyun ph ayarini mutlaka yapiyorum...hazir su kullaniyorum ph dusurmek icin beyaz sirke ekliyorum ph yerine geliyor hatta ph perfect gubre kullandigim halde yinede topragin ph olcumunu yaptigimda 7 cikiyor...belliki ph 7 iken gubreleri alamayacak...yapraklar magnezyum eksigi sinyali veriyor...ama verdigim gubrelerde magnezyum var demekki ph dan dolayi emmiyor gubreyi...ne yapmam lazim???

Ü

Üye silindi 27039

Guest
Ph 6.5 olmalı ph metre olarak hangisini kullanıyorsun?ph down kullan ph metrende sorun yoksa.

Metgen7

Kıdemli Üye
verecegim suyun ph ayarini mutlaka yapiyorum...hazir su kullaniyorum ph dusurmek icin beyaz sirke ekliyorum ph yerine geliyor hatta ph perfect gubre kullandigim halde yinede topragin ph olcumunu yaptigimda 7 cikiyor...belliki ph 7 iken gubreleri alamayacak...yapraklar magnezyum eksigi sinyali veriyor...ama verdigim gubrelerde magnezyum var demekki ph dan dolayi emmiyor gubreyi...ne yapmam lazim???
Bütün gübrelerin markası an olunca o iş oluyor ama ben ana gübreli yanı perfect işareti olanı en Başta verınce 6,6 yı tutuyor musluk suyu bu arıtmadan deil özkaynak hazır suları ph i idael bulursanır kullanın saglıklı günler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • gorilladam gorilladam:
  • angeshar angeshar:
  • angeshar angeshar:
  • angeshar angeshar:
    ** ** ********* ********** *** ***** hahahaha** ********** ********* *******
  • angeshar angeshar:
  • gorilladam gorilladam:
  • angeshar angeshar:
    ******** **
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ********** *** **** ***** ******** **** ******* **** ******* ** hahahaha** *******
  • puslu77 puslu77:
    ****** ****** ******* *** ** ***** ********* ******** ***** ****** *** ********* hahahaha ****** *******
  • angeshar angeshar:
    ****** **** hahahaha**** ***** ******* ** ***** ** ***** ******* ***** ******* **** ** **** hahahaha* ***** ****** **** *****
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha* **** **** ******** **** hahahaha***** hahahaha* ****** ****** ******* *** ** ***** ********* ******** ***** ****** *** ********* hahahaha ****** *******
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha ***** ***** hahahaha***** *** *** **** hahahaha ******** * ** ***** ********* hahahaha** ***** ********* **** **** *** * ******* ***** **** ***** hahahaha* ****

****** **** hahahaha**** ***** ******* ** ***** ** ***** ******* ***** ******* **** ** **** hahahaha* ***** ****** **** *****
  • puslu77 puslu77:
    ******* **** *** ****** ******** ** **** *** ******* ***** *** ****** **** ********** **** ** *** hahahaha *** *******
  • angeshar angeshar:
  • puslu77 puslu77:
    *** ** ******** ********** ********* ******** hahahaha
  • angeshar angeshar:
    ** **** ** ***** **** ** ** **** ******** ** **** ***** *** ***** ** ******** ******* ******* *** ******** ******** * ***** ******* *** ** ***** *****
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******** ** ******** ********** ********* ******** hahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ****** ********** *** ***** ******** ****** **** hahahaha* ****** hahahaha ****** ***** ******* *** *** **** ****** ***** ******** ******** ******* hahahaha** ******* *** ** ******** ********** ********* ******** hahahaha
  • gorilladam gorilladam:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** ****** ******* **** hahahaha ****** ********* ***** **
  • K Kas Adam:
    ** **** ** ***** **** ** ** **** ******** ** **** ***** *** ***** ** ******** ******* ******* *** ******** ******** * ***** ******* *** ** ***** ***** ***** *** ******* ****** ****** ******* ***** hahahaha ***** *** ********* **** *** ******* *****
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ********** ***** ******* ****** **
  • gorilladam gorilladam:
    gorilladam gorilladam: ***** ********* ***** ******