PH down bilgi yardımı ?

Alman38

Yeni üye
selamın aleyküm değerli ustalar bu ph down grow-bloom iki çeşidi var ikisinide almak lazımmı yoksa bu bir para tuzağı mı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim .

Ü

Üye silindi 28492

Guest
Para tuzagi degil canna urunleri anladigim kadariyla.
Evet ikisinide almalisin.
Verdigin besinleri bitkinin alabilecegi ph araliginda getiriyor bu urunler.
@Canna usta daha ayrintili bilgi verebilir dilersen kendisine de sorabilirsin.

C

Canna

Guest
Hayir dostum para tuzagi degil, canna PH down grow ile bloom arasindaki fark, bloom daha yogundur daha az miktardaki PH down ile PH yi düsürürsün, PH grow daha az yogundur, PH yi düsürmek icin daha fazla kullanirsin, yani ikiside ayni isi yapiyor sadece yogunluklari farkli.

Metgen7

Kıdemli Üye
Hayir dostum para tuzagi degil, canna PH down grow ile bloom arasindaki fark, bloom daha yogundur daha az miktardaki PH down ile PH yi düsürürsün, PH grow daha az yogundur, PH yi düsürmek icin daha fazla kullanirsin, yani ikiside ayni isi yapiyor sadece yogunluklari farkli.
Dimi yanı yoksa almazdık

Woppy

Ordinaryüs
O zaman en mantıklısı ph down bloom almak kullanımı uzun olur yogun oldugu için.

Woppy

Ordinaryüs
Knk limon suyu sirke hepsi iş görür ama toprakta illaki gübrelerden kalan artık ve tuzlanmaları temizlenmez. O yüzden maddi durumlar el verince kesinlikle ph down alınmalı bence.

Alman38

Yeni üye
İkisini almamdaki faydası nedir hocam veg. Deyken canna bloom phdown kullansak sorun olur mu ?

C

Canna

Guest
Olur dostum ikisinide almana gerek yok yalniz cok dikkatli damla seklinde ver, yoksa bir anda PH yi cok düsürürüsün, PH grow %5 yogunlukta, PH bloom %20

Kimde Bu

Müptezel
Knk limon suyu sirke hepsi iş görür ama toprakta illaki gübrelerden kalan artık ve tuzlanmaları temizlenmez. O yüzden maddi durumlar el verince kesinlikle ph down alınmalı bence.
Ph dusuruculerde fazlasiyla tuz içeriyor, hatta şişelerinin kapaklarından ve ağızlarından anlaşılıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
    Mordecai Mordecai: ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha...