ph ayarlama sıkıntısı

autoflawless

Yeni üye
merhaba kankalar ben adv nutriens gubreleri kullanıyorum ph perfect olan grow bloom a b olan setten musluk suyuyla ph kontrol etmeden veriyodum bu yanlıs mıdır son hasatımda yanlıs egıtım verdım auto blue dream yaptım 2 bitkiden 80 gr hasat aldım 600 watt hps ile bi kac besinim eksikti tarantula vs gibi yeni hasatımda ıcme suyu kullanmayı dusunuyorum ayrıca auto bitkiler icin en verimli egitim nedir sizce yardımcı olursanız sevınırım

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Kanka ph kontrel ederek verirsen iyi olur n11de satiliyor. ec ölcer de al bir tane ppm bakmak icin, fide doneminden 250 de basliyor ppm degerleri ciceklenmede 1200 kadar cikiyor musluk sularinin ppm yuksek cikiyor hazir su kullanirsan daha iyi olur. cunku gubre kullandiginda da yukseliyor ppm... Bilgi edinmen icin https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=6072
Egitim verip lst yaparsan bitkiye iyi olur forumda bununla ilgili konular var.. ama cokta onemli degil bence o file gecir bitkilere, cicek dallarinin hepsini isik alacak sekilde ayarla is gorur yine. Topping de yapabilirsin bitki 3. Bogumu attiginda otomatik lst oluyor o zaman bitki, sadece file gecirmen kaliyor

autoflawless

Yeni üye
Cvp: ph ayarlama sıkıntısı

boskalmasin' Alıntı:
Kanka ph kontrel ederek verirsen iyi olur n11de satiliyor. ec ölcer de al bir tane ppm bakmak icin, fide doneminden 250 de basliyor ppm degerleri ciceklenmede 1200 kadar cikiyor musluk sularinin ppm yuksek cikiyor hazir su kullanirsan daha iyi olur. cunku gubre kullandiginda da yukseliyor ppm... Bilgi edinmen icin https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=6072
Egitim verip lst yaparsan bitkiye iyi olur forumda bununla ilgili konular var.. ama cokta onemli degil bence o file gecir bitkilere, cicek dallarinin hepsini isik alacak sekilde ayarla is gorur yine. Topping de yapabilirsin bitki 3. Bogumu attiginda otomatik lst oluyor o zaman bitki, sadece file gecirmen kaliyor

sagol kanka ph ı tum besinleri koyduktan sonra ölçüp mü yükseltip düşürüyoruz ppm ne bu arada

R

Ripley'sOG

Guest
Cvp: ph ayarlama sıkıntısı

https://we.yesiloda.co/d/54-kenevir-ve-egitim

• Ph tüm ürünleri koyduktan sonra ayarlicaksin.Azar azar koya koya ölçerek düşür.
  • Sensı grow+bloom pH perfect işleme geçmesini istiyor isen ek besinleri koyduktan sonra bu ana gübreleri ekle
  • Musluk suyu kullanabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha **** *** ****** ********* ********** ****** ****** ******** ********* ****** **
  • L Levrekbaz45:
    **** ********* **** ******** *** ***** hahahaha***** ***** ***** ***** ******* ********* *** ****** *** ********** ******* ******** ********** *********
    **** ********* **** ******** *** ***** hahahaha***** ***** ***** ***** ******* ********* *** ****** *** ********** ******* ******** ********** hahahaha**** ********** *** *****
  • L Levrekbaz45:
    **** ****** *** **** hahahaha** **** *** ******* ****** ******* **** ******* hahahaha**
  • L Levrekbaz45:
  • K Krall34:
    hahahahahahahaha
  • K Krall34:
  • K Krall34:
  • L Levrekbaz45:
    *** ** * ***** ******* *** *** ********* **** ****** ** ******** ***** hahahaha***** ******* ********** ****
  • L Levrekbaz45:
    **** ********* ********* *** ** ** **** ********* *** ******** **** hahahaha* ***** *****
  • ax-b ax-b:
    ********** ********** hahahaha ***** ***** hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha ****** hahahaha*
  • K Krall34:
  • L Levrekbaz45:
    ********** ********** hahahaha ***** ***** hahahaha* ** ******** ***** *** ****** **** ******** ********** * ** ***** ********* ******* hahahaha ***** ********* ********* ***** ***** ******* ********** hahahaha* ****** ******* ******* ******* ****** ****** ***** ******** ******* **** ******* ********* ****** ****** *** *** **** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ****** **** ******** *** ****** ** ******** ***** *** ****** **** ******** ********** * ** ***** ********* ******* hahahaha ***** ********* ********* ***** ***** ******* ********** hahahaha* ****** ******* ******* ******* ****** ****** ***** ******** ******* **** ******* ********* ****** ****** *** *** **** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ** ******** hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ** **** ****** hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha ***** ********* ********* ***** ********** **** *** hahahaha** ****** hahahaha* hahahaha*
  • Y Yer1n7kat6:
    hahahahahahahaha
    Funny1Joint Funny1Joint: ****