Peyote Kullanımı Destek

Gaza gelip 2 tane peyote sipariş ettik yarın sabah elimize ulaşıyor nasıl kullanıldığı hakkında bilgisi olan varsa lütfen yazsın

S

silas

Guest
işe yaraması için belirli bir büyüklükte olması gerekiyormuş, sarı sitede büyüklerini satanlar görmüştüm.

S

silas

Guest
Psikoaktif kullanım

Etken madde: Meskalin

Psikoaktif özellikleri için kullanıldığında, saf meskalin için yaygın doz kabaca 200 ila 400 mg arasındadır. Bu doz yaklaşık olarak 10 ila 20 gram kurutulmuş peyoteye eşdeğerdir. Bununla birlikte bitkinin etki gücü, kaktüsten kaktüse önemli ölçüde farklılık gösterir ve bu durum dozajların doğru ölçülmesini zorlaştırır. Etkiler yaklaşık 10 ila 12 saat sürer. Peyote'nin görsel veya işitsel algıyı etkilediği (bkz. sinestezi) ve halüsinasyonlara neden olduğu bildirilmektedir.

freebird

Kıdemli Üye
peyotenin yaşına bakıp sipariş vermişsindir umarım çünkü nettekilerin çoğu küçük sana en az 5 yaşında falan lazım. ilk peyote siparişim 2-3 yaşındaydı hiçbi etkisi olmadı

Son düzenleme:
2 tane sipariş verdik yumruk gibiydi yemesi çok sıkıntı miğde kaldırmıyor karabiber döküp yedim arkadaşım yarısını yiyemedi kusmaya gitti onunkini yarısını da yedim hızlı hicbir etkisi yok salak ediyor adamı **** oldu 400 tl

Ahaha peyote den önceleri 20 cm san pedro da denedim.sen gibiydim bende bilgisizdim bi hevesle aldım ama kafa yapiyor diye millete sallamadım anlatabildim sanırım abicim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha ******* *********
  • kkush kkush:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** ***** **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha ******* ****** ********* ****** *** *** ***** ** hahahaha* ********* ******* ***** ******* *** ****** ** ** ** ********* ****** ** *** ** ** ***** *** *** ***** **
  • A anarkokapital:
    ** ** ********* ** ***** ****** hahahaha ******** ** *****
    hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** ***** ***** **** ******* ***** ******** ******** ***** ******** ********** hahahaha* hahahaha ****** *** ********** **** **** ***** hahahaha***** *******
    hahahahahahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******** ***** ***** ***** **** ******* ***** ******** ******** ***** ******** ********** hahahaha* hahahaha ****** *** ********** *** **** ***** hahahaha***** ******* **** *****
    +1
  • C cancan27:
    ******** hahahaha ***** ****** hahahaha* ****** ****** ********** ***** ******* **** ****** hahahaha hahahaha*** ******* ****** **** ** ****** ***** **** *** ***
  • kkush kkush:
    ** ** ********** ** ***** **** **** hahahahahahahaha********
  • kkush kkush:
    +2
    ***** ******* ***** ********* ** ***** **
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ***** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    hahahahahahahaha
    **** ****** **
    ***** ** ***** ***** **** *** ******** ******* ********** ***** ******* **
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha** hahahaha***** ** ***** ***** ***** ***** hahahahahahahaha*********
  • NewGardener NewGardener:
    * ***** ***** ***** **** ***** *** ***** ** ***** ***** **** *** ******** ******* **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    Bandaleros Bandaleros: **