Pencere kenarında büyüyen genetik

Hadrada

Yeni üye
Pencere kenarında büyüye bilen bir genetik varmı dostlar daha önce benzer bir şekilde yetiştirmiş ve tecrübesi olan arkadaşlar varsa deneyimlerini benimle paylaşırsa çok memnun olurum

Pencere kenarında büyüye bilen bir genetik varmı dostlar daha önce benzer bir şekilde yetiştirmiş ve tecrübesi olan arkadaşlar varsa deneyimlerini benimle paylaşırsa çok memnun olurum
Kanka hava sirkülasyonu ışık nem bu işin temeli bu Tabi çok kılı yünü tüyü var ama bu temel üçlüyü sağla gene içeceğini çıkartırsın

Hadrada

Yeni üye
Aslında ben mart ayında ekmeyi düşünüyorum o yüzden dışarıda yapamayacağım için evin pencere kenarı müsait şimdiden bilgi amaçlı açtım konuyu evde bir düzenek kurup yapmayı düşündüm ama başarılı olamam diye pek yanaşmıyor tohumlar pahalı

Aşa yukarı 1 sene olucak formdayım dostum okuyorum her gün yeni bişeyler daha öğreniyorum ve bilmediğim bir çok şey var öğreneceğim bir çok bilgi kazanacağım tecrübeler var elinden geldiğince oku formda her şey görsel olarak anlatım olarak mevcut konulardaki fotolara bakıp geçme oku öğren ki seninde olsun şuanda bende ilk growumdayım havalandırma eksikliğim var elimden geldiğince gidermeye çalışıyorum belki başarıcam belki acı tecrübe kazanıcam ama eninde sonunda benim lehime olacak oku dostum öğrenmekten zarar gelmez

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** *** ****** **** **
    ***** ** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha* **** ** **** ** **** ******* ** ******* ** * * ** ******** ********
  • A angeshar:
    ********* ******* ***** ******** ****** ******** ****** **** ** ***** ****** ** ****
    ***** ******** ***** ***** ** hahahaha*
  • A angeshar:
    *** ******** **** hahahaha******
  • A angeshar:
    ******* ** hahahaha
  • A angeshar:
    ********* ****** ** ****** ****** ******* hahahaha**
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    tanrınınesrarı tanrınınesrarı: ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** ***...