Paket olmanın memuriyete etkisi

Kankalar Selamın aleyküm iç mekanda 4 adet dalga var suan büyümekte 1 aylık. Şu anda elimde og kush ile yazıyorum kafamda güzel tiribe girdim hemde çok fena, beyler şimdi ben sağlık memuruyum sicilimde temiz olurda ben grow ile yakalanırsam işimden atılırmıyım, memurluğa sıkıntısı ne bilen varsa yazarsanız çok memnun kalırım yoksa söküp atıcam bitkileri kendimle savaş veriyorum şuan. Ha bu arada size samimi olarak söylüyorum asıl korkum ailemin yüzüne bakamamak çok emek vererek bi iş güç sahibi olduk sonuçta.

Ü

Üye silindi 26274

Guest
Kankalar Selamın aleyküm iç mekanda 4 adet dalga var suan büyümekte 1 aylık. Şu anda elimde og kush ile yazıyorum kafamda güzel tiribe girdim hemde çok fena, beyler şimdi ben sağlık memuruyum sicilimde temiz olurda ben grow ile yakalanırsam işimden atılırmıyım, memurluğa sıkıntısı ne bilen varsa yazarsanız çok memnun kalırım yoksa söküp atıcam bitkileri kendimle savaş veriyorum şuan. Ha bu arada size samimi olarak söylüyorum asıl korkum ailemin yüzüne bakamamak çok emek vererek bi iş güç sahibi olduk sonuçta.
uyuşturucudan işlem görüp hüküm giymen seni memuriyetten attırır.

hocam hüküm giyersen zaten hakkında işlem görüp atılıyorsun, ama bu hgb için de geçerlimi bilemem. ama sigara içerekte paronaya yapıyorsan biraz ara vermeni öneririm.
Yok başkan sigaradan değil sigara bugünlük parano yaptırdıı sadece 2 3 gündür aklıma giriyor bu konu Allahtan sitelerden isimle alışveriş yapmadım hiç tohumuda başkası adına aldım sistemdede karbon vs hepsi tam inşallah çıkmaz bi sıkıntı

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Korkmak iyidir ama hata yapacak kadar da korku iyi değildir. Ben özel sektörde ögg olarak çalışıyorum kurumsal bşr firma yaklaşık 5 yıldır da growla uğraşıyorum amatör olarak. Evime giren çıkan bellidir ve sayılıdır. Sponsorlardan kendi adıma aldım faturalı. Bazan sabah 6 da şafak op. Yermiyiz diye bekliyorum ama tribe gerek yok. Çok tribe girersen sağlıkçısın psikiyatr git sana paxil 20 mg yazsın yarım iç. Rahatlatır. Çokta alışma çok sıkıntıya girmemeye çalış rahat ol ama dikkatli ol.

Bi kere neden olumsuz dusunuyorsun?
Sen filitreni kullan kimseye bu knuyu ac ma.
Evine o odaya misafir sokma.
Asiri miktarda kok yapma.
Alisverislerini nakit ve elden yap.
Cikan coplerini imha et.
Zaten basina boyle bisey gelmez.

Gonlunu ferah tut kanka.
Dumanin bol olsun...
Aynen kanka çok haklısın dediğin gibi yapıyorum zaten growu kimsenin haberi yok arka odada elektrk vs de çok aşırı gelmiyor bi sıkıntı olmaz inşallah

Korkmak iyidir ama hata yapacak kadar da korku iyi değildir. Ben özel sektörde ögg olarak çalışıyorum kurumsal bşr firma yaklaşık 5 yıldır da growla uğraşıyorum amatör olarak. Evime giren çıkan bellidir ve sayılıdır. Sponsorlardan kendi adıma aldım faturalı. Bazan sabah 6 da şafak op. Yermiyiz diye bekliyorum ama tribe gerek yok. Çok tribe girersen sağlıkçısın psikiyatr git sana paxil 20 mg yazsın yarım iç. Rahatlatır. Çokta alışma çok sıkıntıya girmemeye çalış rahat ol ama dikkatli ol.
Kanka o kadar korkmuyorum ya arada aklıma geliyor biraz geriliyorum ama dikkati ve güvenliği elden bırakmamak gerek dedğin gibi.

Olmaz kankam bu konulara dikkat ettigin surece kendi sigaranı icersin. Torbacidan alisveris yapmak daha tehlikeli inan ki.
Kesinlikle kanka 2 kere denk geldi torbacıdan sigara alırken polis, allahtan ikisindede ilk parayı verdim adam malzemeyi evinden getirirken geldi polis ikisindede bişey bulamamışlardı hepsi takipte, olan yine bizim gibi keyifcilere oluyor. Birde ne sattıkları belli değil spreyli, tarım ilaçlı zehirleri içirtiyolar bize değeri 50 liralık olan sigaraya 400 500 veriyoruz illallah geldi. Dedğin gibi en iyisi güvenli bir şekilde kendi sigaranı kendin yapman

Azer.cico

Yeni üye
Kesinlikle kanka 2 kere denk geldi torbacıdan sigara alırken polis, allahtan ikisindede ilk parayı verdim adam malzemeyi evinden getirirken geldi polis ikisindede bişey bulamamışlardı hepsi takipte, olan yine bizim gibi keyifcilere oluyor. Birde ne sattıkları belli değil spreyli, tarım ilaçlı zehirleri içirtiyolar bize değeri 50 liralık olan sigaraya 400 500 veriyoruz illallah geldi. Dedğin gibi en iyisi güvenli bir şekilde kendi sigaranı kendin yapman
kanka torbacilar seni kafalamış olmasın parayı alıp polis ayağına kontroller falan :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** *** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* ** ********* ** ******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ******* hahahaha *********
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********** ***
    ** *** ******** *** **** *** ********** **** hahahaha**
    *** **** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******** ***** ***** ********** ****** **** ********** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** **** hahahaha **** *** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** hahahaha* **** ** **** *** ****
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** **** **** ******** **** *****
  • Didrug Didrug:
    *** ** hahahaha******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ********* ********* ** ****
    ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ******* ***** ** ******* ******
    **** hahahaha* ***** ******
    ********** ******* ********** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ********** ******* ********** **