Outdoor Mamacita

Blaze

Yeni üye
Herkese iyi hasatlar, bol dumanlar.

Cinsini bilmediğim, indica gibi görünen bu kızın amel defterini açmış bulunmaktayım.

8 günlük ve 8 saat güneşi var bazen biraz daha fazla. Yetmez ama sadece şu an bulunduğum alanı değerlendirmekten zarar gelmez diye düşünüyorum. İmkanı olan yapsın çare grow millet.

Arkadaş kendisini Advanced Nutrients ile besliyor.

1. - 5. gün arası azar miktarda sade ph 6.2 su içti ve tek sefer 0.10 ml AN Cal-Mag Xtra verildi, medyamız coco bu arada.

6. gün 250 ml ph 6.0 su ve besin olarak sırasıyla AN B-52 0.25 ml, Voodoo Juice 0.20 ml, Tarantula 0.20 ml, Pirhana 0.20 ml, Sensi Grow Coco A&B 0.50 ml (total), AN Cal-Mag extra 0.10 ml medyayı ıslatıp alttan akıp gidecek şekilde uygulandı. Bir iki sefer sirkülasyon yaptırarak yıkandı.
8. gün keyfi yerinde, 2 gün daha sade suyla medyasını ıslak tutup duruma göre beslenir

Stay high!!

Son düzenleme:

Blaze

Yeni üye
14. gün sorunsuz ilerliyor. 350 ml çeşme suyu, tahmini ph 5.5 - 6.5 arası (ph meter bozuldu). AN B-52 1 ml, Voodoo Juice 1 ml, Tarantula 1 ml, Pirhana 1 ml, Sensi Grow Coco A&B 1 ml (total), AN Cal-Mag extra 0.50 ml

Blaze

Yeni üye
Bro ben bunu transplanting yapayım mı biraz daha bekleyim kökler iyice sarsında mı yapayım? Jelly Fish serpip yapacağım transplanting işlemini zaman farkeder mi ne dersin? Teşekkürler şimdiden @Ripley'sOG

R

Ripley'sOG

Guest
1)20.gününde alabilirsin biraz daha beklesin.
2)JelyFish mikoriza mantarı olanı diyorsun sanırım evet transplant yaparken kullanabilirsin.

Hasatin bol olsun

Blaze

Yeni üye
19. günde 19 litre bez saksıya transferi gerçekleşti. Transplanting stresini en aza indirmesi ve kök gelişimine katkıda bulunması için büyük saksıda köklerin geldiği yere 1 çay kaşığı kadar Plant Success JellyFish mikoriza serptim. Sonrasında 1 litre suyla beraber
Advanced Nutrients;
B-52 2 ml,
Voodoo Juice 2 ml,
Tarantula 2 ml,
Pirhana a 2 ml,
Sensizym 1 ml,
Rhino Skin 1 ml,
Sensi Grow Coco A&B 4 ml (total),
Cal-Mag xtra 2 ml uyguladım.

Son düzenleme:

Blaze

Yeni üye
20. gün, büyük saksıda ikinci günü ve artık günlük sulama periyoduna geçtim. 35 derece ve üzeri sıcaklık var şehrimde ve bu nedenle günlük veya iki güne bir coco medyanın kuruma hızını takip ederek her sulamayı nutlarla birlikte yapacağım. Coco medyada hiç besin bulunmaz. Günlük sulama sırasında 2 litre suya 1,5 ml gübre şeklinde bir takvim deneyeceğim.
Advanced Nutrients;
B-52 1,5 ml,
Voodoo Juice 1,5 ml,
Tarantula 1,5 ml,
Pirhana 1,5 ml,
Sensi Grow Coco A&B 3 ml (total).

@Ripley'sOG fikirlerin önemli, teşekkürler.

R

Ripley'sOG

Guest
Bitkin gayet güzel ilerliyor kanka şuan için bir sorun yok besin takviminde makul derecede

Blaze

Yeni üye
Bitkin gayet güzel ilerliyor kanka şuan için bir sorun yok besin takviminde makul derecede

Sağolasın bro. Aklıma takılan birşey var. Bitki 20. günde şu an çiçeklenmeye girene kadar köklendicileri kesmeli miyim yoksa çiçeklenmenin ikinci haftasının sonuna kadar yazdığım azar miktarda devam etmeli miyim? Buna kendim karar veremedim sanırım senden duymam lazım ikna olmak için.)) Şimdiden teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********