Outdoor grow denemesi

Polat alemdar

Yeni üye
Herkese kolay gelsin kankalar. Askerden yeni geldiğim için indoor yapmaya bütçem yetmiyor bu yüzden outdoor düşünüyorum yazlık bir yerde yaşadığım için orman bakımından rahat bir yerde yaşıyorum mobese gibi kameralar olmadığı için sıkıntı çekiceğimi düşünmüyorum. Nisan ayında %70 oranında nem oluyor hava sıcaklığı 20 derece civarları sizce toprak gübre tohum olarak ne seçmeliyim güzel bir grow almak istiyorum çünkü günlerce ormana su taşımak zorundayım. Harcadığım zamanın ve emeğinin karşılığını almak istiyorum tecrübeli abilerim kardeşlerim yardımcı olursa çok mutlu olurum

Legend86

Müptezel
Herkese kolay gelsin kankalar. Askerden yeni geldiğim için indoor yapmaya bütçem yetmiyor bu yüzden outdoor düşünüyorum yazlık bir yerde yaşadığım için orman bakımından rahat bir yerde yaşıyorum mobese gibi kameralar olmadığı için sıkıntı çekiceğimi düşünmüyorum. Nisan ayında %70 oranında nem oluyor hava sıcaklığı 20 derece civarları sizce toprak gübre tohum olarak ne seçmeliyim güzel bir grow almak istiyorum çünkü günlerce ormana su taşımak zorundayım. Harcadığım zamanın ve emeğinin karşılığını almak istiyorum tecrübeli abilerim kardeşlerim yardımcı olursa çok mutlu olurum
Süper lemon haze
AK47
Holland hope
Jack herer
Uzun dönem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • B bluedream.an:
    ***** ****** * **** ***** *** ******** ******* hahahaha*** ** ***** **** ***** *******
  • H happyworld:
    ******** ********* hahahaha*
  • Didrug Didrug:
    ********** ********* ********** ***** ****** * **** ***** *** ******** ******* hahahaha*** ** ***** **** ***** *******
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** ******* ** ****** hahahaha*
  • H happyworld:
    ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    H happyworld: ***** ********* **** ****** ****