Outdoor genetic tavsiye

growerLand

Yeni üye
Merhaba kankalar. Dışarda ormanda kimsesiz ıssız survivor'ı anımsatan bir yerde outdoor genetic yetiştirmeyi düşünüyorum. Genetiği toprağa ekip can suyunu verdikten sonra uzun bir süre belki 2ay belki 3 ay sonra ugramayı düşünüyorum. Bu sebeten dışardaki şartlara dayanıklı , bol hasat veren aouto genetic tavsiyesinde bulunabilecek bir grower abimiz varmıdır?

pupilla

Üye
Haftada bir gidip suladığımı farzedelim ona göre bir tavsiyeniz varmıdır?
Dostum outdoor bitki yetiştiricem diyosun çok fazla faktör var. Bulundugun bölge , iklim koşulları , toprak yapısı , suyun ph dengesi , gübre vs vs saymakla bitmez .. Yani anlıyacagın haftada 1 kez gidip sula 2 ay sonra git kes kurut iç durumu değil .. :cool:

growerLand

Yeni üye
Dostum outdoor bitki yetiştiricem diyosun çok fazla faktör var. Bulundugun bölge , iklim koşulları , toprak yapısı , suyun ph dengesi , gübre vs vs saymakla bitmez .. Yani anlıyacagın haftada 1 kez gidip sula 2 ay sonra git kes kurut iç durumu değil .. :cool:
Okadar kasmaya gerek yok. Senin saydıkların bitkiden %100 oranında hem kalite hemde mimtar anlaminda faydalanmak icin.. Haftada bir gider gubreli suyumu verir donerim

Vedoo

Kıdemli Üye
Merhaba kankalar. Dışarda ormanda kimsesiz ıssız survivor'ı anımsatan bir yerde outdoor genetic yetiştirmeyi düşünüyorum. Genetiği toprağa ekip can suyunu verdikten sonra uzun bir süre belki 2ay belki 3 ay sonra ugramayı düşünüyorum. Bu sebeten dışardaki şartlara dayanıklı , bol hasat veren aouto genetic tavsiyesinde bulunabilecek bir grower abimiz varmıdır?
ek 2 ay sonra git orada bitkinin kuru hali kalmis olur oyle bir olay yok kankam neerdeeee hele sicak havalar da 2 gun de bir gitmen gerek beni ek miktirgit diyen bir bitkiye rastlarsan haber ver bizde ekelim :)

Son düzenleme:

BABACIK

Üye
Kanka dinleme sen bunları niye olmasın Allahın otu değil mi gidip ağaç ektiğinde su mu veriyorsun. Photo ek kanka daha sağlam

Vedoo

Kıdemli Üye
Kanka dinleme sen bunları niye olmasın Allahın otu değil mi gidip ağaç ektiğinde su mu veriyorsun. Photo ek kanka daha sağlam
dogru aklima gelmedi photo ekse olur aslinda bak dogru yapanlar vardi blue dream ekmisti 2 yil once biri ne gubre ne su verdim diyordu bu arkadasinkini auto sandim

BABACIK

Üye
dogru aklima gelmedi photo ekse olur aslinda bak dogru yapanlar vardi blue dream ekmisti 2 yil once biri ne gubre ne su verdim diyordu bu arkadasinkini auto sandim
Ondan işte adamı yanlış yönlendiriyorsun. Afganistanda adamlar dağa gidip tarlalara gübremi veriyor yok doğada yetişiyor işte.

growerLand

Yeni üye
Ben zaten aouto olarak sordum ama o olmuyormus soruma karsilik veridginiz cevap dogru ama baska seceneklere yonlendirmediniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kokokoco kokokoco:
    hahahahahahahaha* **** ****** ******** ***** ********** ***** ******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** ****** ******** ***** ********** ***** ****** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** **** ********** ***** ** ** hahahaha** *****
  • B bongalov:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** *** hahahaha** *****
  • Night owl Night owl:
    **** **** ****** ********** ***** ****** ******** ********* ***** **** *** **** *** ******* *** ***** ********* ***** ****** ***** ******** ***** ******** ****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ********* *** ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    ****** ******** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    +1
  • B bongalov:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** hahahaha*
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ******* **** ** ******* ****** ****** hahahaha ********* ********* ********* ** hahahaha **********
  • Didrug Didrug:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • B bongalov:
    hahahaha****
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    *** ******** ***** **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** ******** hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha
  • B bongalov: